• Bunny Hamster Basic Sleep 400Gr
-13%

Bunny Hamster Basic Dream 400 g

SKU-koodiBU4018761258239
Bunny Hamster Sueño Basico 400 g on täysravintoinen ja tasapainoinen hamsterien ruoka, joka sisältää kaikki terveelliseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Se sisältää siementen, viljojen ja vihannesten sekoitusta, joka täyttää jyrsijöiden erityiset ravitsemustarpeet. Lisäksi sen koostumus on suunniteltu edistämään lemmikkisi hampaiden terveyttä ja yleistä hyvinvointia.
Normaalihinta €6,30 15,75 € / 1kg
Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
Säästät: -€0,96
15,75 € / 1kg
Bunny Hamster Basic Sleep 400Gr
Bunny Hamster Basic Dream 400 g
Normaalihinta €6,30 15,75 € / 1kg
Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,26
Säästät: -€0,96
15,75 € / 1kg

 

 
Bunny Hamster Sueño Basico 400 g on täysravintoinen ja tasapainoinen hamsterien ruoka, joka on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista ja täyttää näiden jyrsijöiden ravitsemustarpeet. Se sisältää viljojen, siementen, hedelmien ja vihannesten sekoitusta, joka edistää lemmikkisi terveyttä ja hyvinvointia. Tämä tuote on suunniteltu hamsterisi päivittäisen ruokavalion perustaksi, ja se tarjoaa sille tarvittavat ravintoaineet, jotta se pysyy aktiivisena ja terveenä. Se on ihanteellinen varmistamaan asianmukainen ja monipuolinen ravitsemus, mikä edistää ruoansulatusjärjestelmän toimintaa ja vahvistaa immuunijärjestelmää.

Ominaisuudet

Bunny Hamster Sueño Basico 400Gr on täysravintoinen ja tasapainoinen hamsterien ruoka, joka tarjoaa niiden terveyteen ja hyvinvointiin tarvittavat ravintoaineet. Tämän tuotteen etuja ovat muun muassa tasapainoinen ruokavalio, korkealaatuiset ainesosat sekä hamsterien erityisten ravitsemustarpeiden täyttäminen.

Käyttöohjeet

Bunny Hamster Sueño Basico 400Gr -tuotetta käytetään antamalla hamsterillesi päivittäin sopiva määrä ruokaa ja varmistamalla, että sillä on aina saatavilla raikasta vettä. Tämä ruoka on suunniteltu erityisesti hamstereille ja tarjoaa niiden terveyteen ja hyvinvointiin tarvittavat ravintoaineet.