Kokoelma:

Rodent food

  • Littleone-hamsterit 400 g
    -10%

    Littleone-hamsterit 400 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Rio Canarios 500 g
    -10%

    Rio Canarios 500 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Rio Periquitos 500 g
    -10%

    Rio Periquitos 500 g

    Normaalihinta €1,90 0,38 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,21
    0,38 € / 100gr
  • Rio Pequeñas Cotorras 1 kg
    -10%

    Rio Pequeñas Cotorras 1 kg

    Normaalihinta €4,00 0,4 € / 100gr
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,44
    Säästät: -€0,44
    0,4 € / 100gr
  • Rio Periquitos 1 kg
    -10%

    Rio Periquitos 1 kg

    Normaalihinta €3,40 0,34 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€0,38
    0,34 € / 100gr
  • Rio Canarios 1 kg
    -10%

    Rio Canarios 1 kg

    Normaalihinta €3,90 0,39 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,33
    Säästät: -€0,43
    0,39 € / 100gr
  • Littleone Marsut 400 g
    -10%

    Littleone Marsut 400 g

    Normaalihinta €2,10 0,53 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,33
    Säästät: -€0,23
    0,53 € / 100gr
  • Rio Loros 1 kg
    -10%

    Rio Loros 1 kg

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Littleone Junior-kanit 400 g
    -10%

    Littleone Junior-kanit 400 g

    Normaalihinta €2,30 0,58 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €2,56
    Säästät: -€0,26
    0,58 € / 100gr
  • Rio Loros Y Cotorras 1 kg
    -10%

    Rio Loros Y Cotorras 1 kg

    Normaalihinta €4,20 0,42 € / 100gr
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,67
    Säästät: -€0,47
    0,42 € / 100gr
  • -10%

    Beaphar Care+ Nature Kani, 1,5 kg

    Normaalihinta €13,40 0,89 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €14,89
    Säästät: -€1,49
    0,89 € / 100gr
  • -10%

    Beaphar Care+ Nature Marsu, 1,5 kg

    Normaalihinta €13,70 0,91 € / 100gr
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,22
    Säästät: -€1,52
    0,91 € / 100gr
  • Beaphar-puutiaispihdit
    -10%

    Beaphar-puutiaispihdit

    Normaalihinta €6,04 6,04 € / 1ud
    Alennushinta €6,04 Normaalihinta €6,71
    Säästät: -€0,67
    6,04 € / 1ud
  • Beaphar -shampoo ruskeakarvaisille koirille, 250 ml
    -10%

    Beaphar -shampoo ruskeakarvaisille koirille, 250 ml

    Normaalihinta €6,72 2,69 € / 100ml
    Alennushinta €6,72 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,75
    2,69 € / 100ml
  • Beaphar Xtravital -marsunruoka, 1 kg
    -10%

    Beaphar Xtravital -marsunruoka, 1 kg

    Normaalihinta €5,10 0,51 € / 100gr
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €5,67
    Säästät: -€0,57
    0,51 € / 100gr
  • Beaphar Xtravital -marsunruoka, 2,5 kg
    -10%

    Beaphar Xtravital -marsunruoka, 2,5 kg

    Normaalihinta €10,40 0,42 € / 100gr
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,56
    Säästät: -€1,16
    0,42 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Kylpyhiekka, 1,3 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Kylpyhiekka, 1,3 kg

    Normaalihinta €9,11 0,7 € / 100gr
    Alennushinta €9,11 Normaalihinta €10,13
    Säästät: -€1,02
    0,7 € / 100gr
  • Beaphar Fiprotec Spot On -kissalle, 1 x 0,5 ml
    -10%

    Beaphar Fiprotec Spot On -kissalle, 1 x 0,5 ml

    Normaalihinta €4,90 980,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,44
    Säästät: -€0,54
    980,0 € / 100ml
  • Beaphar Care+ Rotta, 1,5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Rotta, 1,5 kg

    Normaalihinta €15,70 1,05 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,44
    Säästät: -€1,74
    1,05 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Chinchilla, 1,5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Chinchilla, 1,5 kg

    Normaalihinta €16,00 1,07 € / 100gr
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,78
    Säästät: -€1,78
    1,07 € / 100gr
  • Beaphar Care+ timoteiheinä, 1 kg
    -10%

    Beaphar Care+ timoteiheinä, 1 kg

    Normaalihinta €7,70 0,77 € / 100gr
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,56
    Säästät: -€0,86
    0,77 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Kani Jr, 1,5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Kani Jr, 1,5 kg

    Normaalihinta €16,10 1,07 € / 100gr
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€1,79
    1,07 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Senior-kaninruoka, 1,5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Senior-kaninruoka, 1,5 kg

    Normaalihinta €16,10 1,07 € / 100gr
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€1,79
    1,07 € / 100gr
  • Beaphar yleiskäyttöinen koirien shampo, 1 l
    -10%

    Beaphar yleiskäyttöinen koirien shampo, 1 l

    Normaalihinta €14,81 1,48 € / 100ml
    Alennushinta €14,81 Normaalihinta €16,46
    Säästät: -€1,65
    1,48 € / 100ml
  • Beaphar yleiskäyttöinen koirien shampo, 250 ml
    -10%

    Beaphar yleiskäyttöinen koirien shampo, 250 ml

    Normaalihinta €6,72 2,69 € / 100ml
    Alennushinta €6,72 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,75
    2,69 € / 100ml
  • Beaphar Care+ Kani, 1,5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Kani, 1,5 kg

    Normaalihinta €15,50 1,03 € / 100gr
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€1,72
    1,03 € / 100gr
  • Vitakraft-pelleetit chinchilloille, 1 kilo
    -10%

    Vitakraft-pelleetit chinchilloille, 1 kilo

    Normaalihinta €3,30
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €3,67
    Säästät: -€0,37
  • Vitakraft Aromattinen heinä 500 grammaa
    -10%

    Vitakraft Aromattinen heinä 500 grammaa

    Normaalihinta €3,70
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,41
  • Vitakraft Menu Life Dream Kani 5 x 600 grammaa
    -10%

    Vitakraft Menu Life Dream Kani 5 x 600 grammaa

    Normaalihinta €39,80
    Alennushinta €39,80 Normaalihinta €44,22
    Säästät: -€4,42
  • Vitakraft Menu Premium Vital Degus 5 x 600 grammaa
    -10%

    Vitakraft Menu Premium Vital Degus 5 x 600 grammaa

    Normaalihinta €25,90
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €28,78
    Säästät: -€2,88