• Bunny Hamster Sleep Expert 500Gr
-21%

Bunny Hamster Sueño Expert 500 g

SKU-koodiBU4018761258222
Bunny Hamster Sueño Expert 500 g on täysipainoinen ja tasapainoinen hamsterien rehu, joka on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista optimaalisen ravitsemuksen takaamiseksi. Se sisältää siementen, viljojen ja vihannesten sekoituksen, joka täyttää jyrsijöiden erityiset ravitsemustarpeet. Lisäksi 500 gramman pakkaus takaa tuotteen pitkän säilyvyyden ja tuoreuden. Ihanteellinen hamsterisi terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseen.
Normaalihinta €9,40 18,8 € / 1kg
Alennushinta €9,40 Normaalihinta €11,89
Säästät: -€2,49
18,8 € / 1kg
Loppuunmyyty
Bunny Hamster Sleep Expert 500Gr
Bunny Hamster Sueño Expert 500 g
Normaalihinta €9,40 18,8 € / 1kg
Alennushinta €9,40 Normaalihinta €11,89
Säästät: -€2,49
18,8 € / 1kg

 

 
Bunny Hamster Sueño Expert 500 g on täysravintoinen ja tasapainoinen hamsterien ruoka, joka on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista optimaalisen ravitsemuksen takaamiseksi. Tämä tuote on suunniteltu vastaamaan hamstereiden erityisiä ravitsemustarpeita ja tarjoamaan niiden terveydelle ja hyvinvoinnille välttämättömiä ravintoaineita. Se on ihanteellinen valinta tasapainoisen ja monipuolisen ruokavalion varmistamiseksi, mikä edistää jyrsijälemmikkisi terveyden kehittymistä ja ylläpitämistä.

Ominaisuudet

Bunny Hamster Sueño Expert 500Gr on erityisesti hamstereille kehitetty rehu, joka tarjoaa lemmikillesi tasapainoisen ja täysipainoisen ravitsemuksen. Tämän tuotteen käytön etuihin voi kuulua ruoansulatuksen tukeminen, immuunijärjestelmän vahvistaminen ja hamsterisi terveellisen painon ylläpitäminen. Lisäksi tämä rehu voi auttaa täyttämään jyrsijöiden erityiset ravitsemustarpeet varmistaen, että ne saavat kaikki terveelliseen elämään tarvittavat ravintoaineet.

Käyttöohjeet

Bunny Hamster Sueño Expert 500 g on jyrsijöille tarkoitettu rehu, jota voi tarjota hamsterisi päivittäisen ruokavalion pääravintona. On suositeltavaa antaa sopiva määrä lemmikkisi tarpeiden mukaan ja varmistaa, että sillä on aina saatavilla raikasta vettä.