Kokoelma:

BABÉ

  • BABÉ hilse- ja rasvaisen päänahan shampo, 250 ml
    -19%

    BABÉ hilse- ja rasvaisen päänahan shampo, 250 ml

    Normaalihinta €9,80 3,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,15
    Säästät: -€2,35
    3,92 € / 100ml
  • BABÉ hiustenlähtöä estävä voide, 100 ml
    -26%

    BABÉ hiustenlähtöä estävä voide, 100 ml

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,10
    Säästät: -€5,40
    15,7 € / 100ml
  • BABÉ Extrasoft Shampoo , 100 ml
    -25%

    BABÉ Erittäin mieto shampo, 100 ml

    Normaalihinta €3,54 3,54 € / 100ml
    Alennushinta €3,54 Normaalihinta €4,70
    Säästät: -€1,16
    3,54 € / 100ml
  • BABÉ Erittäin mieto shampoo, 250 ml
    -17%

    BABÉ Erittäin mieto shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €9,00 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,85
    3,6 € / 100ml
  • BABÉ Erittäin mieto shampoo, 500 ml
    -28%

    BABÉ Erittäin mieto shampoo, 500 ml

    Normaalihinta €9,60 1,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €13,30
    Säästät: -€3,70
    1,92 € / 100ml
  • BABÉ Energisoiva shampo, 250 ml
    -24%

    BABÉ Energisoiva shampo, 250 ml

    Normaalihinta €9,10 3,64 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,85
    3,64 € / 100ml
  • BABÉ Öljysaippua, 500 ml
    -20%

    BABÉ Öljysaippua, 500 ml

    Normaalihinta €19,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €23,85
    Säästät: -€4,85
    3,8 € / 100ml
  • BABÉ Öljysaippua, 100 ml
    -27%

    BABÉ Öljysaippua, 100 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • BABÉ Sos-rauhoittava suihke, 30 ml
    -16%

    BABÉ Sos-rauhoittava suihke, 30 ml

    Normaalihinta €16,10 53,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€3,00
    53,67 € / 100ml
  • BABÉ Öljypohjainen balsami, 500 ml
    -25%

    BABÉ Öljypohjainen balsami, 500 ml

    Normaalihinta €20,20 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€6,75
    4,04 € / 100ml
  • BABÉ Öljypohjainen balsami, 100 ml
    -21%

    BABÉ Öljypohjainen balsami, 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,35
    Säästät: -€1,35
    5,0 € / 100ml
  • BABÉ Hidra-Calm -nestemäinen voide, 500 ml
    -24%

    BABÉ Hidra-Calm -nestemäinen voide, 500 ml

    Normaalihinta €12,90 2,58 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€4,10
    2,58 € / 100ml
  • BABÉ 24 H -roll-on-deodorantti, 50 ml
    -20%

    BABÉ 24 H -roll-on-deodorantti, 50 ml

    Normaalihinta €6,90 13,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,70
    13,8 € / 100ml
  • BABÉ Urea-pohjainen jalkojen hoitovoide, 100 ml
    -21%

    BABÉ Urea-pohjainen jalkojen hoitovoide, 100 ml

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,45
    9,0 € / 100ml
  • BABÉ Intimihygienigeeli, 250 ml
    -16%

    BABÉ Intimihygienigeeli, 250 ml

    Normaalihinta €10,00 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,95
    4,0 € / 100ml
  • BABÉ Hidra-Calm -saippua, 500 ml
    -25%

    BABÉ Hidra-Calm -saippua, 500 ml

    Normaalihinta €11,90 2,38 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,00
    2,38 € / 100ml
  • BABÉ Hand Repair Cream, 50 ml
    -21%

    BABÉ Käsien hoitovoide, 50 ml

    Normaalihinta €6,10 12,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,60
    12,2 € / 100ml
  • BABÉ Urea 10 % korjaava voide, 500 ml
    -27%

    BABÉ Urea 10 % korjaava voide, 500 ml

    Normaalihinta €16,50 3,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,65
    Säästät: -€6,15
    3,3 € / 100ml
  • BABÉ Multi-uudistava yökuorintaseerumi, 30 ml
    -22%

    BABÉ Multi-uudistava yökuorintaseerumi, 30 ml

    Normaalihinta €28,90 96,33 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €37,15
    Säästät: -€8,25
    96,33 € / 100ml
  • BABÉ Monitoiminen silmien ja huulten kiinteyttävä korjausvoide, 15 ml
    -25%

    BABÉ Monitoiminen silmien ja huulten kiinteyttävä korjausvoide, 15 ml

    Normaalihinta €14,30 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€4,65
    0,95 € / 1ud
  • BABÉ Monitoiminen korjaava ja uudistava yövoide, 50 ml
    -25%

    BABÉ Monitoiminen korjaava ja uudistava yövoide, 50 ml

    Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €34,95
    Säästät: -€8,85
    52,2 € / 100ml
  • BABÉ Monitoiminen voide kypsälle iholle, 50 ml
    -24%

    BABÉ Monitoiminen voide kypsälle iholle, 50 ml

    Normaalihinta €21,90 43,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €28,65
    Säästät: -€6,75
    43,8 € / 100ml
  • Babé Stop Akn Purifying Cleanser, 200 ml
    -10%

    Babé Stop Akn puhdistava pesuaine, 200 ml

    Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,15
    Säästät: -€1,25
    5,95 € / 100ml
  • Babé Stop Akn Mattifying Moisturiser, 50 ml
    -20%

    Babé Stop Akn kosteuttava ja ihoa mattava voide, 50 ml

    Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€3,70
    29,8 € / 100ml
  • BABÉ-mikaarigeeli, 240 ml
    -20%

    BABÉ-mikaarigeeli, 240 ml

    Normaalihinta €11,70 4,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€2,90
    4,88 € / 100ml
  • BABÉ-miseligeeli, 90 ml
    -35%

    BABÉ-miseligeeli, 90 ml

    Normaalihinta €4,02 4,47 € / 100ml
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€2,18
    4,47 € / 100ml
  • BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml
    -24%

    BABÉ Kosteuttava ja suojaava voide SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €20,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €26,25
    Säästät: -€6,25
    40,0 € / 100ml
  • BABÉ Huulivoide, 15 ml
    -23%

    BABÉ Huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €6,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€1,75
    0,4 € / 1ud
  • BABÉ Multi Defense Age Rescue Ampoules, 7 ampoules x 2 mlml
    -16%

    BABÉ Multi Defense Age Rescue -ampullit, 7 ampullia x 2 ml

    Normaalihinta €15,00 2,14 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€2,95
    2,14 € / 1ud
  • BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml
    -27%

    BABÉ Hidro 24H, kevyt koostumus, SPF 20, 50 ml

    Normaalihinta €14,20 28,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,40
    Säästät: -€5,20
    28,4 € / 100ml