Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Otostick Aesthetic Ear Concealer for Normal Skin
    -31%

    Otostick-korvien korjausvoide normaalille iholle

    Normaalihinta €16,40 2,05 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €23,87
    Säästät: -€7,47
    2,05 € / 1ud
  •  
  • Marimer Agua De Mar Baby Isotonic Nasal Spray, 100Ml
    -24%

    Marimer Isotoninen merivesipohjainen vauvan nenäsumute, 100 ml

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€1,89
    6,0 € / 100ml
  • Paula Berg Ffp3 White Mask with Ce Certificate, 1 pc.
    -60%

    Paula Bergin valkoinen FFP3-kasvomaski, CE-sertifioitu, 1 kpl

    Normaalihinta €0,40 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €0,40 Normaalihinta €1,00
    Säästät: -€0,60
    0,4 € / 1ud
  • Stratamed Wound Protection Film 10 grams
    -22%

    Stratamed Haavojen suojakalvo 10 grammaa

    Normaalihinta €36,00 360,0 € / 100gr
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €45,89
    Säästät: -€9,89
    360,0 € / 100gr
  •  
  • Compeed Extreme Blisters, 10 units
    -30%

    Compeed Ampollas Extreme, 10 kpl

    Normaalihinta €14,20 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €20,28
    Säästät: -€6,08
    1,42 € / 1ud
  •  
  • Tena Ladyultra Mini, 28 kpl
    -36%

    Tena Ladyultra Mini, 28 kpl

    Normaalihinta €3,20 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €5,00
    Säästät: -€1,80
    0,11 € / 1ud
  •  
  • Dryotix Spray 30 ml
    -13%

    Dryotix-suihke 30 ml

    Normaalihinta €10,30 34,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,90
    Säästät: -€1,60
    34,33 € / 100ml
  • Interapothek Physiological Serum, 30 single doses
    -35%

    Interapothek Fysiologinen suolaliuos, 30 yksiannosta

    Normaalihinta €3,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,62
    Säästät: -€1,62
    0,1 € / 1ud
  • Excilor Nail Enamel Mycosis Treatment, 3.3 ml
    -24%

    Excilor -kynsien sieni-infektion hoitoon tarkoitettu kynsilakka, 3,3 ml

    Normaalihinta €21,50 651,52 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€6,82
    651,52 € / 100ml
  •  
  • Cinfa Goibi Insect Repellent 100 ml
    -10%

    Cinfa Goibi hyönteiskarkotin 100 ml

    Normaalihinta €11,50 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,76
    Säästät: -€1,26
    11,5 € / 100ml
  •  
  • Quies-korvatulpat, kumia, 6 kpl
    -31%

    Quies-korvatulpat, kumia, 6 kpl

    Normaalihinta €3,30 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,75
    Säästät: -€1,45
    0,55 € / 1ud
  •  
  • Neilmed Sinus Rinse 60Sticks
    -47%

    Neilmed Sinus Rinse 60 pussia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €35,64
    Säästät: -€16,64
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Aerochamber Children's Inhalation Chamber
    -22%

    Aerochamber - lasten inhalaatiokammio

    Normaalihinta €33,90 33,9 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €43,41
    Säästät: -€9,51
    33,9 € / 1ud
  • Interapothek Silicone Ear Plugs, 6 units
    -36%

    Interapothek silikoniset korvatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €2,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,92
    Säästät: -€1,42
    0,42 € / 1ud
  • Ototap Silicone Ear Plugs 6 units
    -34%

    Ototap-silikonikorvatulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,73
    Säästät: -€1,93
    0,63 € / 1ud
  • Aposán Scar Reducer Dressing, 5 units of 30 cm
    -32%

    Aposán arpien vähentävä laastari, 5 kpl, 30 cm

    Normaalihinta €22,20 4,44 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €32,83
    Säästät: -€10,63
    4,44 € / 1ud
  • FORTUNE Foley probe 2 way 5 ml balloon size ch14
    -28%

    FORTUNE 2-tie-Foley-katetri, 5 ml:n pallokoko, koko CH14

    Normaalihinta €7,90 158,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,96
    Säästät: -€3,06
    158,0 € / 100ml
  • Chicco Portable Ultrasound Repeller
    -28%

    Chicco: Kannettava ultraäänikarkotin

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€4,49
    11,3 € / 1ud
  •  
  • Tena Discreet Extra, 20 kpl
    -21%

    Tena Discreet Extra, 20 kpl

    Normaalihinta €6,50 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,22
    Säästät: -€1,72
    0,33 € / 1ud
  •  
  • Hansaplast Scar Reducer Xl 21 units
    -26%

    Hansaplast Arpien vähentäjä XL, 21 kpl

    Normaalihinta €40,80 1,94 € / 1ud
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €54,77
    Säästät: -€13,97
    1,94 € / 1ud
  • Acofar Syringe with Needle 30 x 0.7 mm 5 ml
    -42%

    Acofar-ruiskun neula 30 x 0,7 mm, 5 ml

    Normaalihinta €0,40 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €0,40 Normaalihinta €0,69
    Säästät: -€0,29
    8,0 € / 100ml
  • Bd Microlance Ultrafine Needle 0.5 x 16 mm 100 units
    -34%

    Bd Microlance -ultraohut neula 0,5 x 16 mm, 100 kpl

    Normaalihinta €6,00 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€3,05
    0,06 € / 1ud
  • Traumeel Muscle Injury Spray , 150 ml
    -44%

    Traumeel-suihke kolhuja ja lihasvammoja varten, 150 ml

    Normaalihinta €5,30 3,53 € / 100ml
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€4,20
    3,53 € / 100ml
  • Svr Duplo Cicavit Dm + Scars , 2 X 15 Ml
    -17%

    Svr Duplo Cicavit Dm + Cicatrices , 2 x 15 ml

    Normaalihinta €34,70 115,67 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €41,80
    Säästät: -€7,10
    115,67 € / 100ml
  • Orravan Chlorhexidine 2% Aqueous Solution 250 ml
    -18%

    Orravan Klorheksidiini 2 % vesiliuos 250 ml

    Normaalihinta €3,80 1,52 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,64
    Säästät: -€0,84
    1,52 € / 100ml
  • Relec Fuerte Sensitive Family Mosquito Repellent Spray, 75 ml
    -18%

    Relec Fuerte Sensitive -perheille tarkoitettu hyttyskarkotussuihke, 75 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€1,85
    8,6 € / 100ml
  • Tena Bibs, koko L, 150 kpl
    -36%

    Tena Bibs, koko L, 150 kpl

    Normaalihinta €15,60 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €24,20
    Säästät: -€8,60
    0,1 € / 1ud
  • Kern Pharma Alcohol 70º 250 ml
    -33%

    Kern Pharma 70-prosenttinen alkoholi 250 ml

    Normaalihinta €1,20 0,48 € / 100ml
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,79
    Säästät: -€0,59
    0,48 € / 100ml
  • Accu-Chek Softclix Ii Lancets 25 Und
    -30%

    Accu-Chek Softclix II -lansetit, 25 kpl

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,55
    Säästät: -€2,25
    5,3 € / 1ud
  • Lensabel Urea 30 Foot Cream 50 ml
    -13%

    Lensabel Urea 30 jalkavoide 50 ml

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€1,16
    16,0 € / 100ml