• Herbovita Drenic 250Ml.
-15%

Herbovita Drenic 250 ml.

SKU-koodiHE8436023863315
Nestemäinen ravintolisä nesteen kertymisen estämiseen.
Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,14
Säästät: -€3,64
8,2 € / 100ml
Herbovita Drenic 250Ml.
Herbovita Drenic 250 ml.
Normaalihinta €20,50 8,2 € / 100ml
Alennushinta €20,50 Normaalihinta €24,14
Säästät: -€3,64
8,2 € / 100ml

 

 
Herbovita Drenic on nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty vähentämään nesteen kertymistä ja edistämään elimistön puhdistumista. Se sisältää yhdistelmän kasviuutteita, kuten nokkosta, voikukkaa ja hevoshäntää, jotka tunnetaan diureettisista ominaisuuksistaan. Säännöllisesti nautittuna Drenic voi auttaa poistamaan ylimääräistä nestettä ja myrkkyjä kehosta, mikä edistää kevyttä oloa ja hyvinvointia.

Koostumus

Nokkosen (Urtica dioica) vesiuute, voikukan (Taraxacum officinale) vesiuute, hevosruohon (Equisetum arvense) vesiuute, askorbiinihappo (C-vitamiini), säilöntäaineet: kaliumsorbaatti, natriumbenzoaatti; luonnollinen metsämarjojen aromi, natriumsakariini, puhdistettu vesi.

Käyttöohje

Laimenna 10 ml lasilliseen vettä ja ota kerran päivässä tyhjään vatsaan. Ravista ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

Edistää nesteiden poistumista ja elimistön puhdistumista.