Kokoelma:

Drainers, diuretics and detoxifiers

Draining, diuretic and detox supplements help to promote the elimination of fluids and support the body's natural cleansing processes. Discover supplements with horsetail, artichoke, orthosiphon or dandelion to reduce bloating and complement a healthy lifestyle.

  • Nutergia Ergytaurin Detox , 60 capsules
    -23%

    Nutergia Ergytaurina Detox, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €23,66
    Säästät: -€5,56
    0,3 € / 1ud
  • Margan Nouro , 90 capsules
    -13%

    Margan Nouro, 90 kapselia

    Normaalihinta €35,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €40,86
    Säästät: -€5,46
    0,39 € / 1ud
  • Alkalineca Liquid Chlorophyll , 120 ml
    -24%

    Alkalineca nestemäinen klorofylli, 120 ml

    Normaalihinta €28,90 24,08 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €38,07
    Säästät: -€9,17
    24,08 € / 100ml
  • Nutergia Ergy-Epur , 250 ml
    -21%

    Nutergia Ergy-Epur, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€5,21
    7,72 € / 100ml
  • Margan Metional , 60 tablets
    -16%

    Margan Metional, 60 tablettia

    Normaalihinta €33,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €40,06
    Säästät: -€6,36
    0,56 € / 1ud
  • Máyla Pharma Artichoke with Bitter Orange 30 capsules
    -25%

    Máyla Pharma Artisoka ja katkera appelsiini 30 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€4,86
    0,48 € / 1ud
  • Biform Biform Drainage Activator , 500 ml
    -12%

    Biform Biform Drenaje Activador, 500 ml

    Normaalihinta €24,10 4,82 € / 100ml
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,52
    Säästät: -€3,42
    4,82 € / 100ml
  • Actafarma Aquaretic H20 45 Caps
    -24%

    Actafarma Acuarético H20 45 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€5,00
    0,35 € / 1ud
  • Neo Action Diet
    -36%

    Neo Action Diet

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €32,30
    Säästät: -€11,60
    20,7 € / 1ud
  • Nutergia Ergydren , 250 ml
    -21%

    Nutergia Ergydren, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€5,21
    7,72 € / 100ml
  • Ynsadiet D3-vitamiini + K2 + pii, 90 kapselia.
    -19%

    Ynsadiet D3-vitamiini + K2 + pii, 90 kapselia.

    Normaalihinta €16,80 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,70
    Säästät: -€3,90
    0,19 € / 1ud
  • Soria Natural Composor 19 Depulan S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 19 Depulan S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €13,01 26,02 € / 100ml
    Alennushinta €13,01 Normaalihinta €14,45
    Säästät: -€1,44
    26,02 € / 100ml
  • Tongil Aktidrenal Green Sage , 500 ml
    -12%

    Tongil Aktidrenal Savia Verde, 500 ml

    Normaalihinta €27,20 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €31,01
    Säästät: -€3,81
    5,44 € / 100ml
  • Equisalud Yap 10 Liver Stagnation , 31 ml
    -22%

    Equisalud Yap 10 – Maksan vajaatoiminta, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €18,85
    Säästät: -€4,15
    47,42 € / 100ml
  • Tegor Permeactive , 20 sachets
    -14%

    Tegor Permeactive, 20 annospussia

    Normaalihinta €24,80 1,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €28,88
    Säästät: -€4,08
    1,24 € / 1ud
  • Deiters Redrugas Detox Peach Flavour 450 ml
    -9%

    Deiters Redrugas Detox, persikanmakuinen, 450 ml

    Normaalihinta €20,30 4,51 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€2,12
    4,51 € / 100ml
  • Solaray D-Glucarate Calcium 200 Mg, 60 Capsules
    -20%

    Solaray D-glukaraattikalsium 200 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,30 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €42,92
    Säästät: -€8,62
    0,57 € / 1ud
  • Integralia Milk Thistle Plus , 60 capsules
    -9%

    Integralia Cardo Mariano Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,23
    Säästät: -€0,93
    0,16 € / 1ud
  • Hyphae Da Terra Hyphae Detox 60 Capsules
    -49%

    Hifas Da Terra Hifas Detox 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €66,26
    Säästät: -€32,36
    0,57 € / 1ud
  • Pinisan Denaxtrem, 750 ml
    -9%

    Pinisan Denaxtrem, 750 ml

    Normaalihinta €21,50 2,87 € / 100ml
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€2,10
    2,87 € / 100ml
  • Equisalud Holomega L-Citrulline, 180 Capsules
    -23%

    Equisalud Holomega L-sitrulliini, 180 kapselia

    Normaalihinta €61,00 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €61,00 Normaalihinta €79,37
    Säästät: -€18,37
    0,34 € / 1ud
  • Granero S Artichoke Extract Forte Plus 600 Mg , 120 tablets
    -8%

    Granero S Alcachofera Forte Plus 600 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €7,10 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,72
    Säästät: -€0,62
    0,06 € / 1ud
  • Sotya Dandelion, 100 Tablets
    -34%

    Sotya Diente De Leon, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,50 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€1,28
    0,03 € / 1ud
  • Soria Natural Cyrasil+, 15 Vials
    -10%

    Soria Natural Cyrasil+, 15 ampullia

    Normaalihinta €21,56 1,44 € / 1ud
    Alennushinta €21,56 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€2,39
    1,44 € / 1ud
  • Santiveri Aloe Vera Juice 1L.
    -17%

    Santiveri Aloe Vera -mehu 1 l.

    Normaalihinta €20,80 2,08 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€4,15
    2,08 € / 100ml
  • Nutergia Ergyslim , 30 sachets
    -16%

    Nutergia Ergyslim, 30 annospussia

    Normaalihinta €23,00 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €27,38
    Säästät: -€4,38
    0,77 € / 1ud
  • Mega Plus Caffeine Concept , 90 capsules
    -10%

    Mega Plus Cafeina Concept, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,20
    0,12 € / 1ud
  • Nutergia Ergylixir , 250 ml
    -22%

    Nutergia Ergylixir, 250 ml

    Normaalihinta €22,10 8,84 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€6,30
    8,84 € / 100ml
  • Nutergia Ergypar , 250 ml
    -21%

    Nutergia Ergypar, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,51
    Säästät: -€5,21
    7,72 € / 100ml
  • 100%Natura Depuratum , 200 ml
    -11%

    100 % Natura Depuratum, 200 ml

    Normaalihinta €20,10
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€2,40