Kokoelma:

Capillary

Esittelyssä olevat tarjoukset hiustenlähtöä vastaan

  •  
  • Pilexil Forte Max, 60 capsules
    -22%

    Pilexil Forte Max, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,00 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €47,44
    Säästät: -€10,44
    0,62 € / 1ud
  •  
  • Pilexil Forte Max Drinkable, 30 units
    -22%

    Pilexil Forte Max -juoma, 30 annosta

    Normaalihinta €40,30 1,34 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €51,94
    Säästät: -€11,64
    1,34 € / 1ud
  • Khadi Henna Natural 100% Pure Red , 100 gr
    -21%

    Khadi 100 % puhdas luonnollinen punainen henna, 100 g

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100gr
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,85
    Säästät: -€3,35
    12,5 € / 100gr
  • Radhe Shyam Henna Golden Blonde Powder, 100 g
    -16%

    Radhe Shyam kultaisen vaalea henna-jauhe, 100 g

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,38
    Säästät: -€0,88
    4,5 € / 100gr
  •  
  • Olaplex Get Your Shine On Sleek Hair Styling Set Smooth Hair
    -11%

    Olaplex Get Your Shine On Sleek Hair Styling Set – sileä hius

    Normaalihinta €27,90 27,9 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €31,37
    Säästät: -€3,47
    27,9 € / 1ud
  •  
  • Lazartigue hiustenlähtöä ehkäisevät kapselit, 30 kapselia
    -25%

    Lazartigue hiustenlähtöä ehkäisevät kapselit, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,60
    0,74 € / 1ud
  •  
  • Lazartigue Dermo Soothing Shampoo, 250 ml
    -19%

    Lazartigue Cica-Calm -shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €16,90 6,76 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue Cica Calm -rauhoittava seerumi, 75 ml
    -23%

    Lazartigue Cica Calm -rauhoittava seerumi, 75 ml

    Normaalihinta €27,50 36,67 € / 100ml
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€8,40
    36,67 € / 100ml
  • Lazartigue La Couleur Absolue nro 9, 143 ml
    -23%

    Lazartigue La Couleur Absolue nro 9, 143 ml

    Normaalihinta €14,10 9,86 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€4,22
    9,86 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue nro 8.30, 143 ml
    -17%

    Lazartigue La Couleur Absolue nro 8.30, 143 ml

    Normaalihinta €14,90 10,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue nro 6.30, 143 ml
    -17%

    Lazartigue La Couleur Absolue nro 6.30, 143 ml

    Normaalihinta €14,90 10,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue nro 5.00, 143 ml
    -17%

    Lazartigue La Couleur Absolue nro 5.00, 143 ml

    Normaalihinta €14,90 10,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue La Couleur Absolue numero 4.00, 143 ml
    -21%

    Lazartigue La Couleur Absolue numero 4.00, 143 ml

    Normaalihinta €14,10 9,86 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,80
    9,86 € / 100ml
  • Lazartigue La Couleur Absolue numero 1.00, 143 ml
    -17%

    Lazartigue La Couleur Absolue numero 1.00, 143 ml

    Normaalihinta €14,90 10,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€3,00
    10,42 € / 100ml
  • Lazartigue vahvistava shampoo, hiustenlähtöä ehkäisevä lisäaine, 250 ml
    -23%

    Lazartigue vahvistava shampoo, hiustenlähtöä ehkäisevä lisäaine, 250 ml

    Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,80
    6,44 € / 100ml
  • Lazartigue ravitseva kuivavoide, 50 ml
    -25%

    Lazartigue ravitseva kuivavoide, 50 ml

    Normaalihinta €26,80 53,6 € / 100ml
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€9,10
    53,6 € / 100ml
  • Lazartigue ravitseva shampo, 250 ml
    -19%

    Lazartigue ravitseva shampo, 250 ml

    Normaalihinta €16,90 6,76 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue ravitseva kasvonaamio, 250 ml
    -21%

    Lazartigue ravitseva kasvonaamio, 250 ml

    Normaalihinta €35,40 14,16 € / 100ml
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€9,60
    14,16 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue 2-in-1-pesubalsami, 150 ml
    -25%

    Lazartigue 2-in-1-pesubalsami, 150 ml

    Normaalihinta €19,30 12,87 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€6,60
    12,87 € / 100ml
  •  
  • Lazartigue Extra Purifying -shampoo, 250 ml
    -19%

    Lazartigue Extra Purifying -shampoo, 250 ml

    Normaalihinta €16,90 6,76 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue tasapainottava shampo, 250 ml
    -26%

    Lazartigue tasapainottava shampo, 250 ml

    Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€5,40
    6,2 € / 100ml
  • Lazartigue Intensiivinen korjaava hoitoaine, 150 ml
    -15%

    Lazartigue Intensiivinen korjaava hoitoaine, 150 ml

    Normaalihinta €22,00 14,67 € / 100ml
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€3,89
    14,67 € / 100ml
  • Lazartigue Mini ravitseva kasvonaamio, 50 ml
    -21%

    Lazartigue Mini ravitseva kasvonaamio, 50 ml

    Normaalihinta €7,50 15,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,50
    Säästät: -€2,00
    15,0 € / 100ml
  • Lazartigue kiinteä shampo, 75 ml
    -21%

    Lazartigue kiinteä shampo, 75 ml

    Normaalihinta €13,30 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€3,60
    17,73 € / 100ml
  • Lazartigue Curly -naamio, 250 ml
    -21%

    Lazartigue Curly -naamio, 250 ml

    Normaalihinta €35,40 14,16 € / 100ml
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€9,60
    14,16 € / 100ml
  • Lazartigue Puhdistava balsami, 250 ml
    -19%

    Lazartigue Puhdistava balsami, 250 ml

    Normaalihinta €16,90 6,76 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,00
    6,76 € / 100ml
  • Lazartigue hiuslakka, 250 ml
    -21%

    Lazartigue hiuslakka, 250 ml

    Normaalihinta €28,20 11,28 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €35,90
    Säästät: -€7,70
    11,28 € / 100ml
  • Lazartigue Hair Styling, 250 ml
    -21%

    Lazartigue Hair Styling, 250 ml

    Normaalihinta €23,50 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€6,40
    9,4 € / 100ml
  • Kativa Total Plex Kit, 2 pcs.
    -31%

    Kativa Total Plex -pakkaus, 2 kpl

    Normaalihinta €12,80 12,8 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€5,80
    12,8 € / 1ud
  • Kativa Total Plex Shampoo, 355 ml
    -16%

    Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml

    Normaalihinta €8,90 2,51 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€1,70
    2,51 € / 100ml