Kokoelma:

Capillary

Esittelyssä olevat tarjoukset hiustenlähtöä vastaan

  •  
  • Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In -hoitoaine, 37,5 ml
    -26%

    Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In -hoitoaine, 37,5 ml

    Normaalihinta €16,20 43,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €21,99
    Säästät: -€5,79
    43,2 € / 100ml
  •  
  • Rated Green Cold Brew -rosmariinipakkaus päänahan tasapainottamiseen, 50 ml
    -22%

    Rated Green Cold Brew -rosmariinipakkaus päänahan tasapainottamiseen, 50 ml

    Normaalihinta €3,90 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€1,09
    7,8 € / 100ml
  • Rated Green Cold Brew Rosemary -päänahan tasapainottava pakkaus, 200 ml
    -24%

    Rated Green Cold Brew Rosemary -päänahan tasapainottava pakkaus, 200 ml

    Normaalihinta €15,10 7,55 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€4,89
    7,55 € / 100ml
  • Rated Green -kylmäpuristettu tamanuöljy – rauhoittava päänahkahoito, 50 ml
    -20%

    Rated Green -kylmäpuristettu tamanuöljy – rauhoittava päänahkahoito, 50 ml

    Normaalihinta €4,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,99
    Säästät: -€0,99
    8,0 € / 100ml
  •  
  • Rated Green -kylmäpuristettu tamanuöljy, päänahkaa rauhoittava pakkaus, 200 ml
    -20%

    Rated Green -kylmäpuristettu tamanuöljy, päänahkaa rauhoittava pakkaus, 200 ml

    Normaalihinta €16,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€3,99
    8,0 € / 100ml
  •  
  • Rated Green Real Shea Real Change Treatment -hiusnaamio, 240 ml
    -26%

    Rated Green Real Shea Real Change Treatment -hiusnaamio, 240 ml

    Normaalihinta €14,00 5,83 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,99
    Säästät: -€4,99
    5,83 € / 100ml
  •  
  • Rated Green Real Grow hiustenlähtöä ehkäisevä ja päänahkaa stimuloiva suihke, 120 ml
    -25%

    Rated Green Real Grow hiustenlähtöä ehkäisevä ja päänahkaa stimuloiva suihke, 120 ml

    Normaalihinta €14,90 12,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€5,09
    12,42 € / 100ml
  • Rated Green Real Shea Anti-Frizz kosteuttava hiusvoide, 150 ml
    -26%

    Rated Green Real Shea Anti-Frizz kosteuttava hiusvoide, 150 ml

    Normaalihinta €14,70 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€5,29
    9,8 € / 100ml
  • Nutrinat Hair 10 , 60 capsules
    -20%

    Nutrinat Hair 10, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€4,90
    0,33 € / 1ud
  •  
  • Alpecin C1 375 Ml
    -22%

    Alpecin C1 375 ml

    Normaalihinta €9,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€2,60
    2,4 € / 100ml
  •  
  • Alpecin Black Edition 375 Ml
    -19%

    Alpecin Black Edition 375 ml

    Normaalihinta €10,40 2,77 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€2,40
    2,77 € / 100ml
  •  
  • Alpecin Booster 200 Ml
    -14%

    Alpecin Booster 200 ml

    Normaalihinta €11,90 5,95 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€2,00
    5,95 € / 100ml
  •  
  • Alpecin Double Effect 200 Ml
    -18%

    Alpecin Double Effect 200 ml

    Normaalihinta €8,50 4,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,40
    Säästät: -€1,90
    4,25 € / 100ml
  • Alpecin Grey Attack 200 Ml
    -12%

    Alpecin Grey Attack 200 ml

    Normaalihinta €14,80 7,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,88
    Säästät: -€2,08
    7,4 € / 100ml
  • Plantur 39 Fbh Shampoo 250 Ml
    -26%

    Plantur 39 Fbh -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,30 4,52 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€4,07
    4,52 € / 100ml
  • Plantur 39 Csh Shampoo 250 Ml
    -23%

    Plantur 39 Csh -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€3,57
    4,72 € / 100ml
  • Plantur 39 Tonic 200 Ml
    -23%

    Plantur 39 Tonic 200 ml

    Normaalihinta €12,50 6,25 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€3,63
    6,25 € / 100ml
  • Plantur 39 Brown Shampoo 250 Ml
    -23%

    Plantur 39 Brown -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,37
    Säästät: -€3,57
    4,72 € / 100ml
  •  
  • Alpecin Grey Attack, 2 X 200 Ml
    -14%

    Alpecin Grey Attack, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €29,20 7,3 € / 100ml
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €33,76
    Säästät: -€4,56
    7,3 € / 100ml
  •  
  • Alpecin Grey Attack, 3 X 200 Ml
    -14%

    Alpecin Grey Attack, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €43,40 7,23 € / 100ml
    Alennushinta €43,40 Normaalihinta €50,64
    Säästät: -€7,24
    7,23 € / 100ml
  • Alpecin Double Effect, 2 X 200 Ml
    -20%

    Alpecin Double Effect, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €16,70 4,18 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,80
    Säästät: -€4,10
    4,18 € / 100ml
  • Alpecin Double Effect, 3 X 200 Ml
    -20%

    Alpecin Double Effect, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €24,90 4,15 € / 100ml
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €31,20
    Säästät: -€6,30
    4,15 € / 100ml
  • Alpecin C1, 2 X 375 Ml
    -24%

    Alpecin C1, 2 x 375 ml

    Normaalihinta €17,70 2,36 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,20
    Säästät: -€5,50
    2,36 € / 100ml
  • Alpecin C1, 3 X 375 Ml
    -24%

    Alpecin C1, 3 x 375 ml

    Normaalihinta €26,40 2,35 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €34,80
    Säästät: -€8,40
    2,35 € / 100ml
  • Alpecin Black Edition, 2 X 375 Ml
    -20%

    Alpecin Black Edition, 2 x 375 ml

    Normaalihinta €20,50 2,73 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,60
    Säästät: -€5,10
    2,73 € / 100ml
  • Alpecin Black Edition, 3 X 375 Ml
    -21%

    Alpecin Black Edition, 3 x 375 ml

    Normaalihinta €30,50 2,71 € / 100ml
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €38,40
    Säästät: -€7,90
    2,71 € / 100ml
  • Alpecin Booster, 2 X 200 Ml
    -16%

    Alpecin Booster, 2 x 200 ml

    Normaalihinta €23,40 5,85 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €27,80
    Säästät: -€4,40
    5,85 € / 100ml
  • Alpecin Booster, 3 X 200 Ml
    -16%

    Alpecin Booster, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €34,90 5,82 € / 100ml
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €41,70
    Säästät: -€6,80
    5,82 € / 100ml
  • Pilexil Forte Max Spray 120 ml
    -23%

    Pilexil Forte Max -suihke, 120 ml

    Normaalihinta €33,70 28,08 € / 100ml
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €43,99
    Säästät: -€10,29
    28,08 € / 100ml
  • Pilexil Forte Max Ampoules 20 Units, 100 ml
    -27%

    Pilexil Forte Max -ampullit, 20 kpl, 100 ml

    Normaalihinta €39,60 39,6 € / 100ml
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €54,20
    Säästät: -€14,60
    39,6 € / 100ml