Kokoelma:

Colouring

  • APIVITA My Color Elixir N6.0
    -35%

    APIVITA My Color Elixir N6.0

    Normaalihinta €10,40
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,60
  • APIVITA My Color Elixir N7.0
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N7.0

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • APIVITA My Color Elixir N8.0
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N8.0

    Normaalihinta €10,50
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,50
  • APIVITA My Color Elixir N5.0
    -31%

    APIVITA My Color Elixir N5.0

    Normaalihinta €11,10
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€4,90
  • APIVITA My Color Elixir N4.0
    -30%

    APIVITA My Color Elixir N4.0

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€4,80
  • APIVITA My Color Elixir N9.0
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N9.0

    Normaalihinta €10,60
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,40
  • APIVITA My Colour Elixir N5.03
    -31%

    APIVITA My Color Elixir N5.03

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,00
  • APIVITA My Color Elixir N1.0
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N1.0

    Normaalihinta €10,60
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,40
  • APIVITA My Colour Elixir N7.35
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N7.35

    Normaalihinta €10,60
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,40
  • APIVITA My Color Elixir Dye N 6.18 Dark Ash Pearly Blonde
    -31%

    APIVITA My Color Elixir -hiusväri N 6.18 Tumma vaaleanruskea, helmiäishohtoinen

    Normaalihinta €11,00 11,0 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,00
    11,0 € / 1ud
  • APIVITA My Colour Elixir N6.35
    -15%

    APIVITA My Color Elixir N6.35

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€1,82
    10,6 € / 1ud
  • APIVITA My Color Elixir N7.13
    -31%

    APIVITA My Color Elixir N7.13

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,00
  • Just For Men Control Gx Harmaiden hiusten vähentävä shampo 118 ml
    -14%

    Just For Men Control Gx Harmaiden hiusten vähentävä shampo 118 ml

    Normaalihinta €9,70
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,23
    Säästät: -€1,53
  • Just For Men Control Gx Grey Hair Reducer 2 In 1 Shampoo and Conditioner 118 ml
    -14%

    Just For Men Control Gx Harmaiden hiusten vähentäjä 2-in-1-shampoo ja hoitoaine 118 ml

    Normaalihinta €9,70 8,22 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,23
    Säästät: -€1,53
    8,22 € / 100ml
  • Just For Men Dark Brown Moustache and Beard
    -11%

    Just For Men -viikset ja parta, tummanruskea

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    8,1 € / 1ud
  • Just For Men Brown 66 ml
    -11%

    Just For Men Brown 66 ml

    Normaalihinta €8,10 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  • Just For Men Vaaleanruskea 66 ml
    -11%

    Just For Men Vaaleanruskea 66 ml

    Normaalihinta €8,10 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  • Just For Men Viikset ja parta, tumma
    -6%

    Just For Men Viikset ja parta, tumma

    Normaalihinta €8,50 8,5 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,56
    8,5 € / 1ud
  • Just For Men Tummanruskea 66 ml
    -11%

    Just For Men Tummanruskea 66 ml

    Normaalihinta €8,10 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  • Farmatint 5N Light Brown Permanent Colouring Gel
    -10%

    Farmatint 5N vaalea kastanja -geeli, pysyvä hiusväri

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€1,18
    10,4 € / 1ud
  • Just For Men Viikset ja parta vaaleanruskea
    -13%

    Just For Men Viikset ja parta vaaleanruskea

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,16
    8,1 € / 1ud
  • Just For Men Musta 66 ml
    -11%

    Just For Men Musta 66 ml

    Normaalihinta €8,10 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  • Just For Men - musta viikset ja parta
    -11%

    Just For Men - musta viikset ja parta

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    8,1 € / 1ud
  • APIVITA My Colour Elixir N7.77
    -33%

    APIVITA My Color Elixir N7.77

    Normaalihinta €10,80
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,20
  • APIVITA My Color Elixir N3.0
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N3.0

    Normaalihinta €10,50
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,50
  • Just For Men Keskiruskea 66 ml
    -11%

    Just For Men Keskiruskea 66 ml

    Normaalihinta €8,10 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  • Farmatint 4N Chestnut Gel Permanent Colouring
    -10%

    Farmatint 4N Pähkinänruskea geeli, pysyvä hiusväri

    Normaalihinta €10,40 10,4 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€1,18
    10,4 € / 1ud
  • APIVITA My Color Elixir N10.0
    -33%

    APIVITA My Color Elixir N10.0

    Normaalihinta €10,80
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,20
  • APIVITA My Color Elixir N7.44
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N7.44

    Normaalihinta €10,50
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,50
  • APIVITA My Color Elixir N6.78
    -34%

    APIVITA My Color Elixir N6.78

    Normaalihinta €10,50
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€5,50

Clean and healthy hair starts with a good hair colour routine. In our pharmacy you will find products formulated for daily scalp care.

What is hair colouring?

It includes frequent use shampoos, specific treatments and gentle hair solutions, suitable even for sensitive scalps.

Key benefits

  • Formulas respectful of hair balance.
  • Gentle yet effective cleansing.
  • With fortifying, soothing or nourishing active ingredients.
  • Free of aggressive sulphates and silicones.
  • Visible results from the first use.

Buy hair colouring products online

Access a wide selection of hair colouring products from pharmacies, suitable for your hair type.

Choose your ideal shampoo in our hair colour section.

Restore shine, strength and vitality to your hair from daily hygiene.