• Kativa Total Plex Shampoo, 355 ml
  • Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml
  • Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml
  • Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml
  • Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml
-16%

Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml

SKU-koodiKA7750075063501

Kativa Total Plex -shampoo Puhdistaa hellävaraisesti ja auttaa keratiinisidosten palautumista

Normaalihinta €8,90 2,51 € / 100ml
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,60
Säästät: -€1,70
2,51 € / 100ml
Kativa Total Plex Shampoo, 355 ml
Kativa Total Plex -shampoo, 355 ml
Normaalihinta €8,90 2,51 € / 100ml
Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,60
Säästät: -€1,70
2,51 € / 100ml

 

 

Auttaa palauttamaan keratiinisidoksia, jotka ovat vastuussa terveestä, vahvasta ja silkkisestä hiuksesta. NANO BOND COMPLEX: yhdistelmä tehokkaita ja erittäin toimivia nano-kapseloituja ainesosia, jotka tunnistavat katkenneet sidokset täyttääkseen vaurioituneet alueet ja jälleenrakentaakseen ne välittömästi.

Koostumus

NANO-BOND COMPLEX

Käyttöohje

Levitä kosteisiin hiuksiin, hiero kevyesti ja huuhtele.

Kenelle sopii

Aqua (vesi), natrium-C14-16-olefiinisulfonaatti, kokamidopropyyli-betaiini, dinatriumlauretisulfosukkinaatti, PEG-4-rapsiamidi, hajuste, laureth-3, PEG-150-polyglyseryl-2-tristearaatti, polyquaternium-7, trietanoliamiini, polyquaternium-10, linoleamidopropyyli-PG-dimoniumkloridifosfaatti, propyleeniglykoli, dipropyleeniglykoli, heksyylisinnamali, linalool, sitruunahappo, kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti, magnesiumnitraatti, tokoferyyliasetaatti, oktadekyylidi-T-butyyli-4-hydroksihydrokinnaamaatti, etyyliolivaatti, Helianthus annuus -siemenöljy, etyylilauraatti, metyylikloori-isotiatsolinoni, PPG-3-bentsyylieetterimyristaatti, alkoholi, magnesiumkloridi, metyylisotiasolinoni, jojobaesterit, glykolihappo, hydrolysoitu riisiproteiini, Oryza sativa -lesevaha, hydrolysoitu hyaluronihappo, fenoksietanoli, natriumhyaluronaatti, maitohappo, ksylitoli, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti.