Kokoelma:

Urinary tract

  • Intimina Laselle, 28 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 28 g

    Normaalihinta €13,40 47,86 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€11,05
    47,86 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 38 gr
    -44%

    Intimina Laselle, 38 g

    Normaalihinta €12,50 32,89 € / 100gr
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €22,51
    Säästät: -€10,01
    32,89 € / 100gr
  • Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces
    -35%

    Intimina Rutina (3-pakkaus Laselle), 3 kpl

    Normaalihinta €35,00 11,67 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €53,92
    Säästät: -€18,92
    11,67 € / 1ud
  • Intimina Laselle, 48 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 48 g

    Normaalihinta €13,40 27,92 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€11,05
    27,92 € / 100gr
  • Cistitus Pack 60 tablets + Cistitus 30 tablets
    -38%

    Cistitus-pakkaus 60 tablettia + Cistitus 30 tablettia

    Normaalihinta €35,80
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €57,53
    Säästät: -€21,73
  • Candilactom, 10 capsules
    -10%

    Candilactom, 10 kapselia

    Normaalihinta €15,40 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€1,75
    1,54 € / 1ud
  • Pingo Pack -vaipat, Discovery-sarja, koko 2
    -15%

    Pingo Pack -vaipat, Discovery-sarja, koko 2

    Normaalihinta €25,30 25,3 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €29,77
    Säästät: -€4,47
    25,3 € / 1ud
  • Pingo Discovery Nappy Pack Size 5
    -17%

    Pingo Pack -vaipat, Discovery-sarja, koko 5

    Normaalihinta €23,70 23,7 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €28,66
    Säästät: -€4,96
    23,7 € / 1ud
  • Ginegea CAS Forte 30 tablets
    -28%

    Ginegea CAS Forte 30 tablettia

    Normaalihinta €12,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,95
    0,42 € / 1ud
  • Proxamol 30 Softgels
    -31%

    Proxamol 30 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €20,46
    Säästät: -€6,36
    0,47 € / 1ud
  • Hupavir 20 sachets
    -11%

    Hupavir 20 pussia

    Normaalihinta €37,50 1,88 € / 1ud
    Alennushinta €37,50 Normaalihinta €42,11
    Säästät: -€4,61
    1,88 € / 1ud
  • Máyla Pharma Sisteurin Forte 20 capsules
    -9%

    Máyla Pharma Sisteurin Forte 20 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €20,58
    Säästät: -€1,78
    0,94 € / 1ud
  • Mayla Pharma Sisteurin Biotic+ 20 sachets
    -39%

    Mayla Pharma Sisteurin Biotic+ 20 annospussia

    Normaalihinta €26,00 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €42,36
    Säästät: -€16,36
    1,3 € / 1ud
  • Vitarlic Cleanse 90 capsules – With aged garlic and coenzyme Q10
    -23%

    Vitarlic Cleanse 90 kapselia – Sisältää kypsytettyä valkosipulia ja koentsyymi Q10:tä

    Normaalihinta €22,00 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €28,65
    Säästät: -€6,65
    0,24 € / 1ud
  • Uriex 15 capsules
    -9%

    Uriex 15 kapselia

    Normaalihinta €24,70 1,65 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€2,56
    1,65 € / 1ud
  • Physioflor 30 kapselia
    -5%

    Physioflor 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€0,85
    0,54 € / 1ud
  • Deiters Cystop 30 capsules
    -10%

    Deiters Cystop 30 kapselia

    Normaalihinta €19,00
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,05
    Säästät: -€2,05
  • Deiters Cystop 60 capsules
    -6%

    Deiters Cystop 60 kapselia

    Normaalihinta €28,20
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€1,91
  • Urosens Forte 14 capsules
    -7%

    Urosens Forte 14 kapselia

    Normaalihinta €15,20
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€1,12
  • Lactoflora Ciscare 30 capsules
    -17%

    Lactoflora Ciscare 30 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€4,26
    0,68 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Artichoke Bio, 80 Capsules
    -16%

    Arkopharma Arkocápsulas Luomutartalukki, 80 kapselia

    Normaalihinta €12,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €15,26
    Säästät: -€2,46
    0,16 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Cranberry, 45 capsules
    -13%

    Arkopharma Arkokapselit Punakarpalo (Cranberry), 45 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,10
    Säästät: -€1,70
    0,25 € / 1ud
  • Pranarom Aromafemina Urinary Tract Comfort, 30 capsules
    -40%

    Pranarom Aromafemina Urinary Tract Comfort, 30 capsules

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Cinfa Ns Femibiotic 30 capsules
    -6%

    Cinfa Ns Femibiotic 30 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€1,18
    0,61 € / 1ud
  • Cistiseid, 15 Sachets
    -19%

    Cistiseid, 15 pussia

    Normaalihinta €19,50 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €24,17
    Säästät: -€4,67
    1,3 € / 1ud
  • Casenbiotic Probiotic 10 sachets
    -16%

    Casenbiotic-probiootti, 10 annospussia

    Normaalihinta €15,80 1,58 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €18,79
    Säästät: -€2,99
    1,58 € / 1ud
  • B-Green Cranberry Urinary Tract 30 capsules
    -14%

    B-Green Punaviinimarja virtsateille, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €18,03
    Säästät: -€2,53
    0,52 € / 1ud
  • Devicare Hc Lit-Control Ph Down 60 capsules
    -15%

    Devicare Hc Lit-Control Ph Down 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€5,60
    0,51 € / 1ud
  • Devicare Hc Lit-Control Ph Up 60 capsules
    -15%

    Devicare Hc Lit-Control Ph Up 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €36,30
    Säästät: -€5,60
    0,51 € / 1ud
  • Cysticlean 240 Mg Pac, 60 capsules
    -23%

    Cysticlean 240 mg, pakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €30,43
    Säästät: -€7,13