• Miniland Thermy Rose 350Ml
-28%

Miniland Thermy Rose 350 ml

SKU-koodiMI8413082892173
350 ml:n nestetermos, valmistettu korkealaatuisesta teräksestä. Rosé.
Normaalihinta €12,89 3,68 € / 100ml
Alennushinta €12,89 Normaalihinta €17,90
Säästät: -€5,01
3,68 € / 100ml
Loppuunmyyty
Miniland Thermy Rose 350Ml
Miniland Thermy Rose 350 ml
Normaalihinta €12,89 3,68 € / 100ml
Alennushinta €12,89 Normaalihinta €17,90
Säästät: -€5,01
3,68 € / 100ml

 

 
350 ml:n teemallinen termospullo nesteille. Se tuntuu miellyttävän pehmeältä ja joustavalta, ja erottuu edukseen erinomaisella kestävyydellään sekä tehokkaalla lämpötilan säilyttämisellä, joka johtuu sen kaksiseinäisestä teräsrakenteesta, ainutlaatuisesta alumiinikerroksesta ja tippumattomasta järjestelmästä.
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me