• Miniland Mediterranean Thermy 350Ml
-32%

Miniland Mediterranean Thermy 350 ml

SKU-koodiMI8413082893507
350 ml:n nestetermos. Mediterranean.
Normaalihinta €12,89 3,68 € / 100ml
Alennushinta €12,89 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€6,01
3,68 € / 100ml
Miniland Mediterranean Thermy 350Ml
Miniland Mediterranean Thermy 350 ml
Normaalihinta €12,89 3,68 € / 100ml
Alennushinta €12,89 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€6,01
3,68 € / 100ml

 

 
Pitää nesteiden lämpötilan vakaana yli 24 tuntia Miniland-termospullot ovat erittäin kestäviä ja tehokkaita kaksiseinäisen teräsrakenteensa, ainutlaatuisen alumiinipinnoitteensa ja tyhjiökammionsa ansiosta. Hauska ulkomuoto Houkuttelevat värit, hauska ja omaperäinen muotoilu sekä pehmeä, kumimainen ulkopinta. Poikkeuksellisen laadukkaat materiaalit Valmistettu 18/8-teräksestä (304-teräs), jolla on erittäin alhainen lämmönjohtavuus ja erinomainen kestävyys korkeissa lämpötiloissa – se sopii parhaiten elintarvikkeiden säilyttämiseen. Helppo kaatamisjärjestelmä Thermy-tuotteen ansiosta vanhemmat eivät läikytä pisaraakaan sisällöstä, kiitos sen helpon kaatamisjärjestelmän ja painonappisulkimen, jonka avulla temo voidaan avata ja sulkea yhdellä sormella ilman, että sisäistä korkkia tarvitsee kiertää auki. Vauvan ruokailut aina valmiina Vanhemmat voivat valmistaa vauvan ruokailut kotona ja viedä ne mihin tahansa, sillä lämpötila pysyy halutulla tasolla useita tunteja. Irrotettava ja helppo puhdistaa Sekä termospullon kansi, jota voi käyttää juomalasina, että venttiili ovat irrotettavia, mikä helpottaa kaikkien osien puhdistamista. Ei bisfenoli-A:ta 100 % BPA-vapaa.
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me