• Artesania Ext. Passionflower S/Al Eco 50Ml.
-19%

Artesania Ext. Pasiflora S/Al Eco 50 ml.

SKU-koodiAR8435041034639
Artesania Ext. Pasiflora S/Al Eco 50 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote, joka sisältää pasiflora-uutetta. Passiflora tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan, minkä vuoksi tämä tuote voi olla hyödyllinen stressin lievittämisessä ja rentoutumisen edistämisessä. Lisäksi se on ympäristöystävällinen valinta, sillä se on valmistettu ekologisesti.
Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
Säästät: -€2,78
23,6 € / 100ml
Artesania Ext. Passionflower S/Al Eco 50Ml.
Artesania Ext. Pasiflora S/Al Eco 50 ml.
Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
Säästät: -€2,78
23,6 € / 100ml

 

 
Artesania Ext. Pasiflora S/Al Eco 50 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote. Sitä käytetään passiflora-kasvin rentouttavien ja rauhoittavien vaikutusten hyödyntämiseen. Tämä kasvi tunnetaan rauhoittavista ominaisuuksistaan ja se auttaa vähentämään stressiä ja ahdistusta. Tuotetta voidaan levittää iholle rauhallisuuden ja hyvinvoinnin tunteen saavuttamiseksi. Se sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat lievittää stressiä luonnollisella tavalla.

Käyttöohjeet

Tämän tuotteen, Artesania Ext. Pasiflora S/Al Eco 50 ml, käyttöohjeita ei ole saatavilla tietokannassa.