• Artesania Ext.Ginkgo Biloba 50Ml Maese Herbario
-34%

Artesania Ext. Ginkgo Biloba 50 ml Maese Herbario

SKU-koodiAR8435041033991
Artesania Ext. Ginkgo Biloba 50 ml Maese Herbario on aromaterapeuttinen kosmetiikkatuote, joka sisältää ginkgo biloba -uutetta. Ginkgo Biloba tunnetaan antioksidanttisista ominaisuuksistaan ja verenkiertoa stimuloivista vaikutuksistaan. Tämä tuote voi auttaa parantamaan ihon ulkonäköä ja edistämään hyvinvointia.
Normaalihinta €9,30 18,6 € / 100ml
Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,07
Säästät: -€4,77
18,6 € / 100ml
Artesania Ext.Ginkgo Biloba 50Ml Maese Herbario
Artesania Ext. Ginkgo Biloba 50 ml Maese Herbario
Normaalihinta €9,30 18,6 € / 100ml
Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,07
Säästät: -€4,77
18,6 € / 100ml

 

 
Maese Herbario Artesania Ext. Ginkgo Biloba 50 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote. Se sisältää ginkgo biloba -uutetta, joka on tunnettu antioksidanttisista ja verenkiertoa stimuloivista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään parantamaan ihon ulkonäköä, vähentämään ikääntymisen merkkejä sekä edistämään terveempää ja säteilevämpää ihoa. Säännöllinen käyttö voi auttaa elvyttämään ja nuorentamaan ihoa.

Käyttöohjeet

Levitä pieni määrä tuotetta iholle ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan päivittäistä käyttöä, mieluiten aamulla ja illalla.

Ainesosat

Tämän tuotteen tärkein vaikuttava aine on ginkgo biloba -uute.