• Aprolis Aprolis Seni-Propol Roll-On 10Ml.
-20%

Aprolis Aprolis Seni-Propol Roll-On 10 ml.

SKU-koodiAP8413568021202
Aprolis Seni-Propol Roll-On 10 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmeettinen tuote, jota käytetään levittämällä roll-on-tuotetta suoraan iholle. Se sisältää propoleumia, joka tunnetaan antibakteerisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tuotetta suositellaan käytettäväksi tietyille kehon alueille lihaskipujen, hyönteisten pistoja tai ihoärsytyksiä lievittämään. On tärkeää lukea käyttöohjeet ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä.
Normaalihinta €13,90 139,0 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,44
Säästät: -€3,54
139,0 € / 100ml
Aprolis Aprolis Seni-Propol Roll-On 10Ml.
Aprolis Aprolis Seni-Propol Roll-On 10 ml.
Normaalihinta €13,90 139,0 € / 100ml
Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,44
Säästät: -€3,54
139,0 € / 100ml

 

 

Aprolis Aprolis Seni-Propol Roll-On 10 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote, jota käytetään paikallisesti. Tämä roll-on-tuote sisältää propoleumia, joka tunnetaan antibakteerisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Käytä tuotetta levittämällä pieni määrä halutulle alueelle ja hieromalla sitä kevyesti. Sitä voidaan käyttää lihaskipujen ja hyönteisten pistoihin sekä verenkierron parantamiseen. On tärkeää lukea tuotteen käyttöohjeet ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä.

Koostumus

Aprolis Aprolis Seni-Propol Roll-On 10 ml sisältää propoleumia pääainesosana.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on propolis.

Apteekkarin neuvo

On tärkeää lukea tuotteen käyttöohjeet ennen käyttöä ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa, jos sinulla on jokin sairaus tai käytät lääkkeitä. Vältä kosketusta silmiin ja limakalvoihin. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa. Jos havaitset allergisen reaktion tai ärsytystä, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin.