Kokoelma:

Slimming substitutes

  • A.Vogel Kelpamare 85 ml
    -5%

    A.Vogel Kelpamare 85 ml

    Normaalihinta €5,50
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,29
  • biManán Barritas Entre Horas de Chocolate Komplett 8 units
    -17%

    biManán Komplett-suklaapatukat välipaloiksi, 8 kpl

    Normaalihinta €15,40
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €18,59
    Säästät: -€3,19
  • Suita-nestemäinen makeutusaine, tiiviste, 24 ml
    -15%

    Suita-nestemäinen makeutusaine, tiiviste, 24 ml

    Normaalihinta €3,00 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,54
    Säästät: -€0,54
    12,5 € / 100ml
  • biManán Bekomplett Yoghurt Flavour Bars 24 pieces
    -5%

    biManán Bekomplett -patukat, jogurttimaku, 24 kpl

    Normaalihinta €49,60 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €49,60 Normaalihinta €52,21
    Säästät: -€2,61
    2,07 € / 1ud
  • biManán Beslim Intense Chocolate Bars 10 units Substitutes
    -5%

    biManán Beslim voimakkaan suklaan makuiset patukat, 10 kpl, korvaavat tuotteet

    Normaalihinta €20,10 2,01 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€1,06
    2,01 € / 1ud
  • biManán Beslim Dark Chocolate Fondant Bars 10 pieces
    -5%

    biManán Beslim tumma suklaa-fondant-patukat, 10 kpl

    Normaalihinta €20,10
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€1,06
  • biManán Beslim Yoghurt Cream with Cereals 6 sachets
    -34%

    biManán Beslim jogurttimakuinen viljavoide, 6 pussia

    Normaalihinta €15,20 2,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €22,99
    Säästät: -€7,79
    2,53 € / 1ud
  • biManán Individual Chocolate Cup, 1 piece
    -24%

    biManán yksittäispakattu suklaakuppi, 1 kpl

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,16
    Säästät: -€1,26
    3,9 € / 1ud
  • biManán Single Cup Vanilla Caramel Flavour
    -23%

    biManán Yksittäispakkaus, vanilja-karamellimaku

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 1ud
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,80
    Säästät: -€1,10
    3,7 € / 1ud
  • biManán Sustitutive Chocolate Fondant Bars 24 units
    -29%

    biManán korvaavat fondant-suklaapatukat, 24 kpl

    Normaalihinta €51,40
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €72,56
    Säästät: -€21,16
  • BiManán Substitutive Yoghurt Bars 8 units
    -5%

    BiManán - jogurttipalat, 8 kpl

    Normaalihinta €17,20 2,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€0,91
    2,15 € / 1ud
  • Nutrisport Protein Box Biscuit , 24 bars
    -10%

    Nutrisport Proteiinikeksipakkaus, 24 patukkaa

    Normaalihinta €38,18 38,18 € / 1ud
    Alennushinta €38,18 Normaalihinta €42,42
    Säästät: -€4,24
    38,18 € / 1ud
  • Nutrisport Low Carbs Brownie Box , 16 bars
    -18%

    Nutrisport Low Carbs Brownie -pakkaus, 16 patukkaa

    Normaalihinta €37,20 37,2 € / 1ud
    Alennushinta €37,20 Normaalihinta €45,39
    Säästät: -€8,19
    37,2 € / 1ud
  • Naturgreen Steviol, 500 G
    -23%

    Naturgreen Steviol, 500 g

    Normaalihinta €11,10 2,22 € / 100gr
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €14,45
    Säästät: -€3,35
    2,22 € / 100gr
  • Naturgreen Erythritol Bio, 500 G
    -26%

    Naturgreen Luomu-erytritoli, 500 g

    Normaalihinta €6,60 1,32 € / 100gr
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,35
    1,32 € / 100gr
  • Naturgreen Birch Xylitol Sugar, 500 G
    -41%

    Naturgreen Koivusokeri ja ksylitoli, 500 g

    Normaalihinta €6,80 1,36 € / 100gr
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€4,65
    1,36 € / 100gr
  • Ecomil Coconut Nature Bio, 1 L
    -14%

    Ecomil Coconut Nature Bio, 1 l

    Normaalihinta €2,57 0,26 € / 100ml
    Alennushinta €2,57 Normaalihinta €2,99
    Säästät: -€0,42
    0,26 € / 100ml
  • XLS Medical Pro 7 Nudge, 90 Sticks
    -37%

    XLS Medical Pro 7 Nudge, 90 annospussia

    Normaalihinta €59,95 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €59,95 Normaalihinta €94,63
    Säästät: -€34,68
    0,67 € / 1ud
  • XLS Medical Pro 7 Nudge, 180 Capsules
    -35%

    XLS Medical Pro 7 Nudge, 180 kapselia

    Normaalihinta €59,95 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €59,95 Normaalihinta €92,89
    Säästät: -€32,94
    0,33 € / 1ud
  • Ayurveda Black Mustard Oil , 500 ml
    -5%

    Ayurveda-musta sinappiöljy, 500 ml

    Normaalihinta €58,38 11,68 € / 100ml
    Alennushinta €58,38 Normaalihinta €61,45
    Säästät: -€3,07
    11,68 € / 100ml
  • Biotona Maqui Powder - Maqui Raw Powder, 150 g
    -15%

    Biotona Maqui-jauhe – Maqui Raw Powder, 150 g

    Normaalihinta €29,43 19,62 € / 100gr
    Alennushinta €29,43 Normaalihinta €34,62
    Säästät: -€5,19
    19,62 € / 100gr
  • Equisalud Coconut Oil 1000 Mg , 120 pearls
    -10%

    Equisalud-kookosöljy 1000 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €29,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €32,71
    Säästät: -€3,11
    0,25 € / 1ud
  • Ghf Weight Control Shake Chocolate Flavour 700Gr.
    -14%

    Ghf Painonhallinta-pirtelö, suklaamaku, 700 g.

    Normaalihinta €14,50 2,07 € / 100gr
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,77
    Säästät: -€2,27
    2,07 € / 100gr
  • Ghf Weight Control Shake Strawberry Flavour 700g
    -29%

    Ghf Painonhallintapirtelö, mansikkamaku, 700 g

    Normaalihinta €14,20 2,03 € / 100gr
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,93
    Säästät: -€5,73
    2,03 € / 100gr
  • Granero Pearled Oatmeal Bio , 500 g
    -35%

    Granero Luomupärlökaurat, 500 g

    Normaalihinta €2,30 0,46 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,56
    Säästät: -€1,26
    0,46 € / 100gr
  • Granovita Organic Crunchy Peanut Cream , 350 gr
    -26%

    Granovita Rapea luomupähkinävoita, 350 g

    Normaalihinta €4,80 1,37 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €6,49
    Säästät: -€1,69
    1,37 € / 100gr
  • Isola Bio Organic Oat Drink , 1 litre
    -7%

    Isola Bio Luomukaurajuoma, 1 litra

    Normaalihinta €11,60 1,16 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€0,82
    1,16 € / 100ml
  • Organic Tahin Lime Lime , 225 gr
    -5%

    Lima Lima Tahin Bio, 225 g

    Normaalihinta €4,80 2,13 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,25
    2,13 € / 100gr
  • Marnys Lecit Marnys Soy Lecithin 500Mg 150 capsules
    -24%

    Marnys Lecit Marnys Soijalesitiini 500 mg 150 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,27
    Säästät: -€4,37
    0,09 € / 1ud
  • Marnys Chitomar 60 Capsules
    -21%

    Marnys Chitomar 60 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,88
    Säästät: -€3,88
    0,25 € / 1ud