Kokoelma:

Infection Urine and vaginal probiotics

  • Nature Essential Cranberry , 60 capsules
    -10%

    Nature Essential Punainen mustikka, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€0,67
    0,1 € / 1ud
  • Nale Candi Defens , 60 capsules
    -17%

    Nale Candi Defens, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,90 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €27,57
    Säästät: -€4,67
    0,38 € / 1ud
  • Mundo Natu Prosmen 1070 Mg , 60 capsules
    -26%

    Mundo Natu Prosmen 1070 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €37,10 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €50,12
    Säästät: -€13,02
    0,62 € / 1ud
  • Mundo Natu Oricontrol , 60 capsules
    -21%

    Mundo Natu Oricontrol, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,10 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,10 Normaalihinta €42,97
    Säästät: -€8,87
    0,57 € / 1ud
  • Montstar Tonicplus Forte , 250 ml
    -9%

    Montstar Tonicplus Forte, 250 ml

    Normaalihinta €16,50 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €18,19
    Säästät: -€1,69
    6,6 € / 100ml
  • Medibiotix Cysteel, 28 sachets
    -40%

    Medibiotix Cysteel, 28 pussia

    Normaalihinta €13,00 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €21,75
    Säästät: -€8,75
    0,46 € / 1ud
  • Mayla Pharma Sisteurin Forte 40 capsules
    -17%

    Mayla Pharma Sisteurin Forte 40 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Mayla Pharma Sisteurin Biotic+ 20 sachets
    -39%

    Mayla Pharma Sisteurin Biotic+ 20 annospussia

    Normaalihinta €26,00 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €42,36
    Säästät: -€16,36
    1,3 € / 1ud
  • Marnys Prosvital, 60 Capsules
    -15%

    Marnys Prosvital, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €26,32
    Säästät: -€3,82
    0,38 € / 1ud
  • Marnys Cistomar 125 Ml, 125 Ml
    -14%

    Marnys Cistomar 125 ml, 125 ml

    Normaalihinta €17,20 13,76 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,03
    Säästät: -€2,83
    13,76 € / 100ml
  • Margan Utiblock Plus , 90 capsules
    -23%

    Margan Utiblock Plus, 90 kapselia

    Normaalihinta €29,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €37,44
    Säästät: -€8,44
    0,32 € / 1ud
  • Margan Dextrocis , 90 capsules
    -24%

    Margan Dextrocis, 90 kapselia

    Normaalihinta €34,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €44,65
    Säästät: -€10,65
    0,38 € / 1ud
  • Lamberts Prostex , 90 capsules
    -14%

    Lamberts Prostex, 90 kapselia

    Normaalihinta €39,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€6,20
    0,44 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry Complex , 100 g
    -23%

    Lambertsin punamustikkakompleksi, 100 g

    Normaalihinta €28,30 28,3 € / 100gr
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€8,50
    28,3 € / 100gr
  • Intersa Bitransamin , 60 capsules
    -11%

    Intersa Bitransamin, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,01
    Säästät: -€1,61
    0,21 € / 1ud
  • Herdibel Herdimin Supra , 30 ampoules
    -5%

    Herdibel Herdimin Supra, 30 ampullia

    Normaalihinta €36,00 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €37,89
    Säästät: -€1,89
    1,2 € / 1ud
  • Herbodiet Inf. Liver Purification 20 Filters
    -23%

    Herbodiet Inf. Maksan puhdistus 20 suodatinta

    Normaalihinta €2,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,78
    Säästät: -€0,88
    0,15 € / 1ud
  • Herbensurin Renal 30 tablets
    -8%

    Herbensurina Renal 30 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €18,60
    Säästät: -€1,40
    0,57 € / 1ud
  • Herbensurin Prostata 60 capsules
    -19%

    Herbensurina Prostata 60 kapselia

    Normaalihinta €22,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €27,27
    Säästät: -€5,07
    0,37 € / 1ud
  • Herbensurin 250 ml
    -7%

    Herbensurina 250 ml

    Normaalihinta €18,40 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€1,39
    7,36 € / 100ml
  • Health Aid Prostavital, 30 Capsules
    -14%

    Health Aid Prostavital, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,99
    Säästät: -€3,39
    0,69 € / 1ud
  • Forza Vita Sys Uva Ursina, 50 Ml
    -12%

    Forza Vita Sys Uva Ursina, 50 ml

    Normaalihinta €20,46 40,92 € / 100ml
    Alennushinta €20,46 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€2,76
    40,92 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Epilobium, 50 Ml
    -17%

    Forza Vita Sys Epilobio, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€3,92
    38,6 € / 100ml
  • Forza Vita Psc Ribes Nigrum , 15 ml
    -13%

    Forza Vita Psc Ribes Nigrum, 15 ml

    Normaalihinta €31,90 2,13 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€4,90
    2,13 € / 1ud
  • Forza Vita Psc Prostato Depurato , 50 ml
    -15%

    Forza Vita Psc Prostato Depurato, 50 ml

    Normaalihinta €55,30 110,6 € / 100ml
    Alennushinta €55,30 Normaalihinta €65,38
    Säästät: -€10,08
    110,6 € / 100ml
  • Forza Vita Piluresis, 100 Ml
    -17%

    Forza Vita Piluresis, 100 ml

    Normaalihinta €26,80 26,8 € / 100ml
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,24
    Säästät: -€5,44
    26,8 € / 100ml
  • Espadiet Prostaplus Complet, 45 Capsules
    -6%

    Espadiet Prostaplus Complet, 45 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€1,55
    0,57 € / 1ud
  • Erlingen Base 2 , 60 tablets
    -13%

    Erlingen Base 2, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€3,81
    0,44 € / 1ud
  • Equisalud Yap 13 Bladder Infec Urine, 31 Ml
    -26%

    Equisalud Yap 13 Virtsarakon ja virtsateiden tulehdus, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€5,13
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 9, 31 Ml
    -23%

    Equisalud Holopai 9, 31 ml

    Normaalihinta €13,90 44,84 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€4,09
    44,84 € / 100ml