• Sakai Intecol , 220 gr
-14%

Sakai Intecol, 220 g

SKU-koodiSA8423245071109
Ravintolisä suoliston hyvinvoinnin ja ruoansulatuksen terveyden edistämiseen.
Normaalihinta €16,40 7,45 € / 100gr
Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€2,56
7,45 € / 100gr
Sakai Intecol , 220 gr
Sakai Intecol, 220 g
Normaalihinta €16,40 7,45 € / 100gr
Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,96
Säästät: -€2,56
7,45 € / 100gr

 

 

Mikä on Sakai Intecol, 220 g?

Ravintolisä suoliston hyvinvoinnin ja ruoansulatuksen terveyden edistämiseen.

Koostumus ja ominaisuudet

  • Ravintolisä suoliston hyvinvoinnin ja ruoansulatuksen terveyden edistämiseen.
  • Pakkauskoko: 220 g.

Käyttöohje

Ota pakkauksessa ilmoitettu päivittäinen annos, mieluiten veden kanssa ja aterian yhteydessä, jos valmistaja niin suosittelee. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan tuotteen käyttötarkoituksen mukaisella valmisteella.

Varoitukset ja säilytys

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä lasten ulottumattomissa. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos olet raskaana, imetät, sairastat tai käytät lääkkeitä.