Kokoelma:

Supplements

  • Teva Vitadyn 30 soft capsules
    -5%

    Teva Vitadyn 30 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,50
    0,32 € / 1ud
  • Teva Valeriana Forte 450mg, 30 Hard Capsules
    -40%

    Teva Valeriana Forte 450 mg, 30 kovaa kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €23,36
    Säästät: -€9,26
    0,47 € / 1ud
  • Teva Valerian 200 mg, 30 hard capsules
    -16%

    Teva Valeriana 200 mg, 30 kovaa kapselia

    Normaalihinta €7,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,45
    Säästät: -€1,35
    0,24 € / 1ud
  • Teva Valerian 200 mg - 60 Hard Capsules
    -6%

    Teva Valeriana 200 mg – 60 kovaa kapselia

    Normaalihinta €10,47 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,47 Normaalihinta €11,08
    Säästät: -€0,61
    0,17 € / 1ud
  • Teva Ferromax Iron Microencapsulated 30 capsules
    -11%

    Teva Ferromax mikrokapseloitu rauta, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€2,43
    0,67 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 5 Potassium Phosphate, 350 Tablets
    -8%

    Tegor Tegorsales 5 kaliumfosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,14
    Säästät: -€1,24
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 2 Calcium Phosphate, 350 Tablets
    -16%

    Tegor Tegorsales 2 Kalsiumfosfaatti, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€2,64
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegorsales 1 Calcium Fluorate, 350 tablets
    -14%

    Tegor Tegorsales 1 - kalsiumfluoridi, 350 tablettia

    Normaalihinta €13,90 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€2,33
    0,04 € / 1ud
  • Tegor Tegoner 260 Mg, 120 tabs
    -20%

    Tegor Tegoner 260 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €16,00 16,0 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €20,11
    Säästät: -€4,11
    16,0 € / 1ud
  • Suavidor Melatonin Complex, 30 tablettia
    -19%

    Suavidor Melatonin Complex, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,95 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €8,95 Normaalihinta €11,10
    Säästät: -€2,15
    0,3 € / 1ud
  • Sportsalil Relax Cream 100 ml
    -10%

    Sportsalil Relax-voide 100 ml

    Normaalihinta €10,90 10,9 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€1,21
    10,9 € / 100ml
  • Sotya Vitamin Complex 820 Mg., 60 Capsules
    -31%

    Sotya-vitamiinikompleksi 820 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,30 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€3,35
    0,12 € / 1ud
  • Sotya Valerian, 60 Pearls
    -29%

    Sotya Valeriana, 60 kapselia

    Normaalihinta €4,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €6,58
    Säästät: -€1,88
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Prostal, 30 Capsules
    -36%

    Sotya Prostal, 30 kapselia

    Normaalihinta €4,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€2,67
    0,16 € / 1ud
  • Sotya Yeast Germ, 225 Tablets
    -18%

    Sotya-hiiva, 225 tablettia

    Normaalihinta €4,10 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,01
    Säästät: -€0,91
    0,02 € / 1ud
  • Sotya Soy Lecithin 1600 Mg, 90 Softgels
    -14%

    Sotya Soijalecitiini 1600 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €4,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,78
    0,05 € / 1ud
  • Sotya Soy Lecithin 740 Mg, 450 Pearls
    -32%

    Sotya Soijalesitiini 740 mg, 450 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€5,55
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Soy Lecithin 740 Mg, 220 Pearls
    -33%

    Sotya Soijalesitiini 740 mg, 220 kapselia

    Normaalihinta €6,00 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €9,00
    Säästät: -€3,00
    0,03 € / 1ud
  • Sotya Korean Red Ginseng 500Mg , 60 caps
    -31%

    Sotya Korean punainen ginseng 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €4,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €6,80
    Säästät: -€2,10
    0,08 € / 1ud
  • Sotya Ginkgo Biloba Glycerine, 50 Ml
    -32%

    Sotya Ginkgo Biloba -glyseriinivalmiste, 50 ml

    Normaalihinta €3,80 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,56
    Säästät: -€1,76
    7,6 € / 100ml
  • Sotya Wheat Germ 700 Mg, 220 Pearls
    -27%

    Sotya Vehnänalkio 700 mg, 220 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,76
    Säästät: -€3,46
    0,04 € / 1ud
  • Sotya Shark Cartilage, 60 Capsules Of 600 Mg
    -20%

    Sotya Hainruston, 60 kapselia à 600 mg

    Normaalihinta €4,10 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,13
    Säästät: -€1,03
    0,07 € / 1ud
  • Sotya Borage + Vit E, 110 Pearls Of 710 Mg
    -17%

    Sotya Borraja + E-vitamiini, 110 kapselia à 710 mg

    Normaalihinta €8,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,52
    Säästät: -€1,82
    0,08 € / 1ud
  • Soria Natural Green Barley, 240 Capsules
    -10%

    Soria Natural Verde Ohra, 240 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €32,00
    Säästät: -€3,20
    0,12 € / 1ud
  • Soria Natural Totalvit 6 Vitavit 910 Mg, 28 Tablets
    -6%

    Soria Natural Totalvit 6 Vitavit 910 mg, 28 tablettia

    Normaalihinta €14,55 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €14,55 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€0,85
    0,52 € / 1ud
  • Soria Natural Osteocomplex 120 Comp, 120 Tablets
    -10%

    Soria Natural Osteocomplex 120 Comp, 120 tablettia

    Normaalihinta €23,94 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €23,94 Normaalihinta €26,60
    Säästät: -€2,66
    0,2 € / 1ud
  • Soria Natural Mincartil Reinforced, 180 Tablets
    -10%

    Soria Natural Mincartil vahvistettu, 180 tablettia

    Normaalihinta €28,53 28,53 € / 1ud
    Alennushinta €28,53 Normaalihinta €31,70
    Säästät: -€3,17
    28,53 € / 1ud
  • Soria Natural Mincartil Clasic, 180 Tablets
    -10%

    Soria Natural Mincartil Clasic, 180 tablettia

    Normaalihinta €19,94 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €19,94 Normaalihinta €22,15
    Säästät: -€2,21
    0,11 € / 1ud
  • Soria Natural Mincarsuplex Ovo, 84 Tablets
    -10%

    Soria Natural Mincarsuplex Ovo, 84 tablettia

    Normaalihinta €32,58 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €32,58 Normaalihinta €36,20
    Säästät: -€3,62
    0,39 € / 1ud
  • Soria Natural Children's Syrup A Protegerse, 150 Ml
    -10%

    Soria Natural -lasten siirappi ”A Protegerse”, 150 ml

    Normaalihinta €11,47 7,65 € / 100ml
    Alennushinta €11,47 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€1,28
    7,65 € / 100ml