Kokoelma:

Supplements

  • Salus Floradix Kindervital Fruity , 250 ml
    -19%

    Salus Floradix Kindervital Fruity, 250 ml

    Normaalihinta €17,50 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,62
    Säästät: -€4,12
    7,0 € / 100ml
  • Sakai Guarana Powder , 65 g
    -17%

    Sakai Guarana -jauhe, 65 g

    Normaalihinta €9,30 14,31 € / 100gr
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,15
    Säästät: -€1,85
    14,31 € / 100gr
  • Sakai Coral Calcium, 110 Capsules
    -20%

    Sakai Coral Calcio, 110 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €18,76
    Säästät: -€3,76
    0,14 € / 1ud
  • Robis Reina Real Memory, 20 Ampoules
    -22%

    Robis Reina Real Memoria, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,10 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€6,70
    1,21 € / 1ud
  • Robis Royal Queen 1500 Mg, 20 Ampoules
    -32%

    Robis Reina Real 1500 mg, 20 ampullia

    Normaalihinta €22,00 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €32,29
    Säästät: -€10,29
    1,1 € / 1ud
  • Robis Forcibly, 60 Tablets
    -21%

    Robis Forzamente, 60 tablettia

    Normaalihinta €19,10 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,15
    Säästät: -€5,05
    0,32 € / 1ud
  • Rejuvenal Thyrovus , 90 tablets
    -11%

    Rejuvenal Thyrovus, 90 tablettia

    Normaalihinta €71,80 71,8 € / 1ud
    Alennushinta €71,80 Normaalihinta €80,80
    Säästät: -€9,00
    71,8 € / 1ud
  • Pure Omega Omega-3 Complex C/Schisandra And Vitamin D3 , 200 ml
    -31%

    Puro Omega Omega-3 Complex, sisältää schisandraa ja D3-vitamiinia, 200 ml

    Normaalihinta €31,70 15,85 € / 100ml
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €45,91
    Säästät: -€14,21
    15,85 € / 100ml
  • Pure Encapsulations Calcium Complex , 90 capsules
    -28%

    Pure Encapsulations -kalsiumkompleksi, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€6,73
    0,2 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Ashwagandha , 60 capsules
    -27%

    Pure Encapsulations Ashwagandha, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,08
    Säästät: -€8,78
    0,39 € / 1ud
  • Prisma Premium Gynactiv Ginesitol, 30 Sachets
    -20%

    Prisma Premium Gynactiv Ginesitol, 30 annospussia

    Normaalihinta €46,80 1,56 € / 1ud
    Alennushinta €46,80 Normaalihinta €58,39
    Säästät: -€11,59
    1,56 € / 1ud
  • Planta Pol Collagen Magnesium Vita C , 120 tablets
    -21%

    Planta Pol -kollageeni, magnesium ja C-vitamiini, 120 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,03
    0,1 € / 1ud
  • Plantis Verdium Green Mussel, 84 Capsules
    -30%

    Plantis Verdium vihreä simpukka, 84 kapselia

    Normaalihinta €23,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €33,45
    Säästät: -€9,95
    0,28 € / 1ud
  • Plantis Tripfan Tranquillity and Rest, 60 capsules
    -15%

    Plantis Tripfan – Rauhoittava ja rentouttava, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,60
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,96
    Säästät: -€2,36
  • Plantis Silicomplex Silica Drinkable Silica 500 ml
    -8%

    Plantis Silicomplex Juotava pii 500 ml

    Normaalihinta €25,00
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €27,32
    Säästät: -€2,32
  • Plantis Infoligo B Food Supplement 5 ml, 20 Ampoules
    -5%

    Plantis Infoligo B -ravintolisä 5 ml, 20 ampullia

    Normaalihinta €17,90
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€0,94
  • Plantis Dolozero , 30 capsules
    -20%

    Plantis Dolozero, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€3,70
    0,51 € / 1ud
  • Yinvita Pol Plant, 20 Ampoules
    -16%

    Pol Yinvita -valmiste, 20 ampullia

    Normaalihinta €24,30 1,22 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,94
    Säästät: -€4,64
    1,22 € / 1ud
  • Planta Pol Organic Silicon Plant, 500 Ml
    -17%

    Pol-orgaanisen piin kasvi, 500 ml

    Normaalihinta €22,50 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €27,24
    Säästät: -€4,74
    4,5 € / 100ml
  • Pol Oseopol plant, 60 capsules
    -11%

    Pol Oseopol -valmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,93
    Säästät: -€2,63
    0,36 € / 1ud
  • Planta Pol Onagrapol 1000 Evening Primrose Oil, 120 Pearls
    -20%

    Planta Pol Onagrapol 1000 -illanukkölääke, 120 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€5,53
    0,18 € / 1ud
  • Plameca Venalight Plus, 20 Vials
    -28%

    Plameca Venalight Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,55
    0,97 € / 1ud
  • Plameca Kitansia, 10 Capsules
    -24%

    Plameca Kitansia, 10 kapselia

    Normaalihinta €13,30 1,33 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,45
    Säästät: -€4,15
    1,33 € / 1ud
  • Pinisan Redefine, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Redefine, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,65
    Säästät: -€3,75
    0,5 € / 1ud
  • Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia
    -25%

    Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €20,76
    Säästät: -€5,26
    0,52 € / 1ud
  • Pinisan Poliaron, 60 kapselia
    -19%

    Pinisan Poliaron, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€4,93
    0,35 € / 1ud
  • Pinisan Pinitens, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Pinitens, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,94 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,94 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,97
    0,27 € / 1ud
  • Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,23
    Säästät: -€3,13
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Ginkgo, 30 kapselia
    -26%

    Pinisan Fitopremium Ginkgo, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,51
    Säästät: -€5,01
    0,48 € / 1ud
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g
    -14%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g

    Normaalihinta €33,00 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,16
    Säästät: -€5,16
    5,5 € / 100gr