Kokoelma:

Supplements

  • Plantapol Sucrapol With Stevia 750Gr.
    -29%

    Plantapol Sucrapol, steviaa sisältävä, 750 g.

    Normaalihinta €18,53 2,47 € / 100gr
    Alennushinta €18,53 Normaalihinta €26,14
    Säästät: -€7,61
    2,47 € / 100gr
  • Plantapol Protein Mega Soya Soya Protein Cappuccino 1Kg.
    -33%

    Plantapol Protein Mega Soya -soijaproteiini, cappuccino, 1 kg.

    Normaalihinta €27,70 2,77 € / 100gr
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€13,66
    2,77 € / 100gr
  • Plantapol Protein Mega Soya Soy Protein Chocolate 1Kg.
    -33%

    Plantapol Protein Mega Soya -soijaproteiini, suklaa, 1 kg.

    Normaalihinta €27,70 2,77 € / 100gr
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€13,66
    2,77 € / 100gr
  • Plantapol Protein Mega Soya Soy Protein Vaini-Avell 1Kg
    -33%

    Plantapol Protein Mega Soya -soijaproteiini, Vaini-Avell, 1 kg

    Normaalihinta €27,70 2,77 € / 100gr
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €41,36
    Säästät: -€13,66
    2,77 € / 100gr
  • Plantapol Bcaa 2000 150 Capsules
    -33%

    Plantapol BCAA 2000, 150 kapselia

    Normaalihinta €26,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €39,04
    Säästät: -€12,84
    0,17 € / 1ud
  • Plantis Infoligo M , 20 x 5 ml ampoules
    -5%

    Plantis Infoligo M, 20 ampullia à 5 ml

    Normaalihinta €17,40 348,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€0,92
    348,0 € / 100ml
  • Plameca Long Relax, 30 tablets
    -17%

    Plameca Long Relax, 30 tablettia

    Normaalihinta €19,00 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€3,95
    0,63 € / 1ud
  • Plannatur Raspburn Raspberry 60 Capsules
    -29%

    Plannatur Raspburn Raspberry 60 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €29,87
    Säästät: -€8,57
    0,36 € / 1ud
  • Plannatur Evening Primrose 500Mg. 100Pearls
    -16%

    Plannatur Onagra 500 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €28,58
    Säästät: -€4,58
    0,24 € / 1ud
  • Plannatur Coral Calcium 100 Capsules
    -28%

    Plannatur Calcio Coralino 100 kapselia

    Normaalihinta €21,70 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €30,25
    Säästät: -€8,55
    0,22 € / 1ud
  • Plannatur Garcinia Cambogia 60 Tablets
    -25%

    Plannatur Garcinia Cambogia 60 tablettia

    Normaalihinta €16,48 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,48 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€5,60
    0,27 € / 1ud
  • Plannatur Inmun A 30 Tablets
    -27%

    Plannatur Inmun A 30 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €24,74
    Säästät: -€6,74
    0,6 € / 1ud
  • Plannatur Oseolife Premium 60 Tablets
    -30%

    Plannatur Oseolife Premium 60 tablettia

    Normaalihinta €24,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €34,57
    Säästät: -€10,37
    0,4 € / 1ud
  • Plannatur Multivita Complex 60 Capsules
    -29%

    Plannatur Multivita Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €22,08
    Säästät: -€6,48
    0,26 € / 1ud
  • Plannatur Children Defens 250Ml.
    -27%

    Plannatur Children Defens 250 ml.

    Normaalihinta €14,70 5,88 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€5,51
    5,88 € / 100ml
  • Plannatur More Appetite 20Vials
    -30%

    Plannatur Mas Apetito 20 ampullia

    Normaalihinta €25,80 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €36,84
    Säästät: -€11,04
    1,29 € / 1ud
  • Plannatur Dzplann 30 Tablets
    -25%

    Plannatur Dzplann 30 tablettia

    Normaalihinta €23,39 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,39 Normaalihinta €31,34
    Säästät: -€7,95
    0,78 € / 1ud
  • Plantanet Adapt-Iml Immunologix 100 Capsules
    -23%

    Plantanet Adapt-Iml Immunologix 100 kapselia

    Normaalihinta €47,40 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €61,33
    Säästät: -€13,93
    0,47 € / 1ud
  • Plantanet Adapt-Clt 100 Capsules
    -9%

    Plantanet Adapt-Clt 100 kapselia

    Normaalihinta €46,20 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €46,20 Normaalihinta €50,97
    Säästät: -€4,77
    0,46 € / 1ud
  • Plantanet Adapt-Clt 300 Capsules
    -6%

    Plantanet Adapt-Clt 300 kapselia

    Normaalihinta €122,88 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €122,88 Normaalihinta €130,57
    Säästät: -€7,69
    0,41 € / 1ud
  • Plantanet Sodium L-Ascorbate 250Gr.
    -7%

    Plantanet Natrium-L-askorbaatti 250 g.

    Normaalihinta €29,80 11,92 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€2,41
    11,92 € / 100gr
  • Plantanet Adapt-Art 100 Capsules
    -5%

    Plantanet Adapt-Art 100 kapselia

    Normaalihinta €47,40 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €49,89
    Säästät: -€2,49
    0,47 € / 1ud
  • Plantanet Probiotic Megaflora 9 60 Capsules
    -32%

    Plantanet Probiotico Megaflora 9, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€9,60
    0,34 € / 1ud
  • Polaris Vitamin B50 500Mg. 60Comp.
    -20%

    Polaris B50-vitamiini 500 mg, 60 tablettia.

    Normaalihinta €13,40 13,4 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€3,34
    13,4 € / 1ud
  • Polaris Ginkgo Biloba 2000Mg. 100Comp.
    -5%

    Polaris Ginkgo Biloba 2000 mg, 100 tablettia.

    Normaalihinta €15,75 15,75 € / 1ud
    Alennushinta €15,75 Normaalihinta €16,58
    Säästät: -€0,83
    15,75 € / 1ud
  • Polaris Maca , 60 capsules
    -18%

    Polaris Maca, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,46
    Säästät: -€3,76
    0,28 € / 1ud
  • Polaris Soy Lecithin 1200Mg. 200Pearls
    -5%

    Polaris Soijalesitiini 1200 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €26,20 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€1,38
    0,13 € / 1ud
  • Polaris Tribulus Triton , 90 capsules
    -5%

    Polaris Tribulus Triton, 90 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,53
    Säästät: -€1,23
    0,26 € / 1ud
  • Probiotics San Ferment Daily 30 Capsules
    -32%

    San Ferment Daily -probiootit, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€6,60
    0,47 € / 1ud
  • Probiotics San Ferment Senior 60Gr.
    -44%

    San Ferment Senior -probiootit, 60 g

    Normaalihinta €21,20 35,33 € / 100gr
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €37,71
    Säästät: -€16,51
    35,33 € / 100gr