• Plannatur Children Defens 250Ml.
-27%

Plannatur Children Defens 250 ml.

SKU-koodiPL8436555250980
PLANNATUR CHILDREN DEFENS 250 ml on erityisesti lapsille suunniteltu ravintolisä. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmän, joka auttaa vahvistamaan lasten immuunijärjestelmää, suojaamaan heitä sairauksilta ja vahvistamaan heidän yleistä terveyttään. Tuote on turvallinen ja tehokas, ja sitä voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota lasten hyvinvoinnin edistämiseksi.
Normaalihinta €14,70 5,88 € / 100ml
Alennushinta €14,70 Normaalihinta €20,21
Säästät: -€5,51
5,88 € / 100ml
Plannatur Children Defens 250Ml.
Plannatur Children Defens 250 ml.
Normaalihinta €14,70 5,88 € / 100ml
Alennushinta €14,70 Normaalihinta €20,21
Säästät: -€5,51
5,88 € / 100ml

 

 
PLANNATUR CHILDREN DEFENS on 250 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on kehitetty erityisesti lapsille, ja sitä käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen ja kehon puolustuskyvyn parantamiseen. Se sisältää luonnollisten ainesosien yhdistelmää, joka auttaa suojaamaan lasta sairauksilta ja edistää hänen yleistä hyvinvointiaan. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen antamista alle 3-vuotiaille lapsille.

Koostumus

Hunajajauhe, appelsiiniaromijauhe, kylmäkuivattu kuningatarhyytelö, punajuurijauhe (väriaine), omenapektiini, siitepöly 1:1, propolis-uute 5 %, echinacea-uute 4 %, ruusunmarjauute 50 %, C-vitamiini (L-askorbiinihappo), islantilaisen jäkälän uute 4:1, astragaluksen uute 16 %, kupariglukonaatti, makeutusaine (stevia-uute 5:1), alfalipoiinihappo, säilöntäaine (kaliumsorbaatti)

Käyttöohje

PLANNATUR CHILDREN DEFENS 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivittäin, mieluiten ennen aamiaista. Valmisteen voi ottaa sellaisenaan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Suosittelemme ravistamaan hyvin ennen käyttöä.