Kokoelma:

Supplements

  • Intersa Mantime 60 Capsules
    -30%

    Intersa Mantime 60 kapselia

    Normaalihinta €33,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €48,00
    Säästät: -€14,30
    0,56 € / 1ud
  • Intersa Hairfortyl 60 Capsules
    -32%

    Intersa Hairfortyl 60 kapselia

    Normaalihinta €18,08 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,08 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€8,55
    0,3 € / 1ud
  • Intersa Synerpollen Liquid 60Ml.
    -14%

    Intersa Synerpollen -neste 60 ml.

    Normaalihinta €13,40 22,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,66
    Säästät: -€2,26
    22,33 € / 100ml
  • Intersa Beta Carotene 40Strings
    -13%

    Intersa-beetakaroteeni, 40 kapselia

    Normaalihinta €13,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€2,06
    0,35 € / 1ud
  • Intersa Deodorised Garlic 100Pearls
    -40%

    Intersa Hajunpoistava valkosipuli, 100 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€7,34
    0,11 € / 1ud
  • Intersa Oligovitamin 60 Capsules
    -15%

    Intersa Oligovitamin 60 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,85
    0,27 € / 1ud
  • Intersa Isoform B15 40 Capsules
    -41%

    Intersa Isoform B15, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€6,70
    0,24 € / 1ud
  • Intersa Primulaform 200Pearls
    -10%

    Intersa Primulaform 200 kapselia

    Normaalihinta €25,40 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€2,78
    0,13 € / 1ud
  • Intersa Wheat Germ (Biovitamin E) 50Strings
    -40%

    Intersa Vehnänalkio (Biovitamiini E) 50 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€6,29
    0,19 € / 1ud
  • Intersa Oseoform , 100 capsules
    -8%

    Intersa Oseoform, 100 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€1,32
    0,16 € / 1ud
  • Intersa Spirulina 180 Tablets
    -15%

    Intersa Spirulina 180 tablettia

    Normaalihinta €16,40 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,22
    Säästät: -€2,82
    0,09 € / 1ud
  • Intersa Sili-Protect , 500 ml
    -8%

    Intersa Sili-Protect, 500 ml

    Normaalihinta €29,80 5,96 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €32,55
    Säästät: -€2,75
    5,96 € / 100ml
  • Intersa Boswellia Protect 500Mg. 45Pearls
    -15%

    Intersa Boswelia Protect 500 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €17,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,18
    Säästät: -€2,98
    0,38 € / 1ud
  • Inovance Inulivance 147Gr.
    -31%

    Inovance Inulivance 147 g.

    Normaalihinta €23,50 15,99 € / 100gr
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€10,50
    15,99 € / 100gr
  • Interapothek Green Tea Infusion, 25 units
    -39%

    Interapothek Vihreä tee -yrttitee, 25 kpl

    Normaalihinta €1,40 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €2,30
    Säästät: -€0,90
    0,06 € / 1ud
  • Interapothek Balmelos Menthol Eucalyptus Sugar free box
    -14%

    Interapothek Balmelos Mentoli-eukalyptus, sokeriton pakkaus

    Normaalihinta €1,20 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,40
    Säästät: -€0,20
    1,2 € / 1ud
  • Integralia Korean Ginseng , 60 capsules
    -10%

    Integralia Korealainen ginseng, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,57 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,57 Normaalihinta €18,41
    Säästät: -€1,84
    0,28 € / 1ud
  • Integralia Soy Lecithin 1200Mg. 90Pearls
    -35%

    Integralia Soijalesitiini 1200 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€5,92
    0,12 € / 1ud
  • Integralia Brewer's Yeast 280 Tablets
    -45%

    Integralia - oluthiiva, 280 tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €10,04
    Säästät: -€4,54
    0,02 € / 1ud
  • Integralia Chlorella 500Mg. 60 Tablets
    -36%

    Integralia Chlorella 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €9,20 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €14,40
    Säästät: -€5,20
    0,15 € / 1ud
  • Integralia Brewer's Yeast + Wheat Germ 280 Tablets
    -36%

    Integralia: Oluthiiva + vehnänalkio, 280 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€3,83
    0,02 € / 1ud
  • Integralia Omega 3-6-9 100Pearls
    -39%

    Integralia Omega 3-6-9, 100 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €20,72
    Säästät: -€8,02
    0,13 € / 1ud
  • Integralia Cranberry Plus 60 Capsules
    -41%

    Integralia Cranberry Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €25,05
    Säästät: -€10,35
    0,25 € / 1ud
  • Integralia L-Methionine 30 Capsules
    -39%

    Integralia L-metioniini 30 kapselia

    Normaalihinta €10,26 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,26 Normaalihinta €16,82
    Säästät: -€6,56
    0,34 € / 1ud
  • Integralia L-Tyrosine 50 Capsules
    -41%

    Integralia L-tyrosiini 50 kapselia

    Normaalihinta €13,96 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €13,96 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€9,64
    0,28 € / 1ud
  • Integralia Phytosterols Plus 30 Capsules
    -46%

    Integralia Fitoesteroles Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €27,47
    Säästät: -€12,77
    0,49 € / 1ud
  • Jellybell Atrion Collagen , 360 grams
    -7%

    Jellybell Atrion-kollageeni, 360 g

    Normaalihinta €22,40 6,22 € / 100gr
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€1,71
    6,22 € / 100gr
  • Just Aid Colaid Plus Colageno,Ac.Hialuronico 360Gr.
    -35%

    Just Aid Colaid Plus -kollageeni, hyaluronihappo 360 g.

    Normaalihinta €22,60 6,28 € / 100gr
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€12,40
    6,28 € / 100gr
  • Integralia Marine Magnesium With Vit. B6 30 Capsules
    -28%

    Integralia Merimagnesium ja B6-vitamiini, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €17,44
    Säästät: -€4,94
    0,42 € / 1ud
  • Just Aid Colaid Plus Collagen, Hyaluronic Acid 180 Tablets
    -23%

    Just Aid Colaid Plus - kollageeni, hyaluronihappo, 180 tablettia

    Normaalihinta €23,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €31,08
    Säästät: -€7,18
    0,13 € / 1ud