Kokoelma:

Promotions

  • Apiserum Intellect 30 capsules
    -17%

    ApiSérum Intelecto 30 kapselia

    Normaalihinta €9,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€1,98
    0,32 € / 1ud
  • Aquilea Boldo Infusions 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Boldo-yrttiteet 20 pussia

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,89
    Säästät: -€0,29
    3,6 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Tranquillity, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Rauhoittavat yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,37
    Säästät: -€0,37
    5,0 € / 1ud
  • Aquilea Cholesterol, 20 Sticks
    -8%

    Aquilea Kolesteroli, 20 annospussia

    Normaalihinta €17,50 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€1,45
    0,88 € / 1ud
  • URGO Vaseline Richelet 30 gr
    -15%

    URGO Vaselina Richelet 30 g

    Normaalihinta €3,90 13,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,60
    Säästät: -€0,70
    13,0 € / 100gr
  • Aquilea Infusions Aquitens, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Infusiones Aquitens, 20 pussia

    Normaalihinta €5,82 5,82 € / 1ud
    Alennushinta €5,82 Normaalihinta €6,25
    Säästät: -€0,43
    5,82 € / 1ud
  • Aquilea Light Legs Gel 100 ml
    -7%

    Aquilea Kevyet jalat -geeli 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€0,97
    12,5 € / 100ml
  • Oliovita 60 capsules – With sea buckthorn oil rich in Omega-7
    -21%

    Oliovita 60 kapselia – sisältää omega-7-rasvahappoja runsaasti sisältävää merinäkkärinöljyä

    Normaalihinta €26,60 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €33,75
    Säästät: -€7,15
    0,44 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Gel 600 ml
    -15%

    Fisiocrem Gel Active 600 ml

    Normaalihinta €33,96 5,66 € / 100ml
    Alennushinta €33,96 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€5,99
    5,66 € / 100ml
  • Aquilea Infusions Tranquillity, 40 Sachets
    -10%

    Aquilea Rauhoittavat yrttiteet, 40 pussia

    Normaalihinta €7,40 7,4 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,81
    7,4 € / 1ud
  • Urgo – Vaikeasti poistettavat syylät – Stick 2 ml, 28 käyttökertaa
    -24%

    Urgo – Vaikeasti poistettavat syylät – Stick 2 ml, 28 käyttökertaa

    Normaalihinta €13,80 690,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€4,31
    690,0 € / 100ml
  • Aquilea Articulaciones Forte-Dol 280 g
    -23%

    Aquilea Articulaciones Forte-Dol 280 g

    Normaalihinta €24,10 8,61 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €31,49
    Säästät: -€7,39
    8,61 € / 100gr
  • Aquilea Detox 10 Sticks
    -15%

    Aquilea Detox 10 pussia

    Normaalihinta €12,11 1,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,11 Normaalihinta €14,25
    Säästät: -€2,14
    1,21 € / 1ud
  • Aquilea Magnesium, 14 Effervescent Tablets
    -8%

    Aquilea Magnesium, 14 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €5,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,76
    Säästät: -€0,46
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Light Legs, 60 tablets
    -26%

    Aquilea Piernas Ligeras, 60 tablettia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,71
    Säästät: -€6,31
    0,31 € / 1ud
  • URGO Dressing Filmogel Spray Dressing 40 ml
    -13%

    URGO Filmogel-sidos, suihke, 40 ml

    Normaalihinta €8,10 20,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€1,16
    20,25 € / 100ml
  • Aquilea Sleep Express 12 ml
    -20%

    Aquilea Sueño Express 12 ml

    Normaalihinta €9,90 82,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,42
    82,5 € / 100ml
  • Aquilea Colagen + Magnesium, 240 tablets
    -24%

    Aquilea Kollageeni + Magnesium, 240 tablettia

    Normaalihinta €11,10 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€3,45
    0,05 € / 1ud
  • Aquilea Magnesium + Potassium, 28 Effervescent Tablets
    -16%

    Aquilea Magnesium + Kalium, 28 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €11,30 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€2,15
    0,4 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, 60 Two-Layer Tablets
    -33%

    Aquilea Sueño, 60 kaksikerroksista tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,45
    Säästät: -€7,45
    0,25 € / 1ud
  • Aquilea Instant Sleep 25 sachets
    -16%

    Aquilea Sueño Instant 25 annospussia

    Normaalihinta €7,60 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€1,48
    0,3 € / 1ud
  • Aquilea Enrelax Forte 500 mg Valerian + Hawthorn + Passionflower, 30 tablets
    -21%

    Aquilea Enrelax Forte 500 mg valeriaana + valko-orapihlaja + passiflora, 30 tablettia

    Normaalihinta €11,69 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,69 Normaalihinta €14,75
    Säästät: -€3,06
    0,39 € / 1ud
  • Aquilea Magnesium + Collagen, 30 Chewable Tablets
    -8%

    Aquilea Magnesium + Kollageeni, 30 purutablettia

    Normaalihinta €8,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€0,70
    0,27 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Gel, 60 ml
    -15%

    Fisiocrem Gel Active, 60 ml

    Normaalihinta €9,31
    Alennushinta €9,31 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,64
  • Aquilea Infusions Drainage, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea-yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,20
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,33
  • Priorin Hair Health 60 capsules
    -35%

    Priorin Hiushoito 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €43,05
    Säästät: -€15,15
  • Aquilea Articulations Collagen + Magnesium, 390 g
    -32%

    Aquilea Nivelet – Kollageeni + magnesium, 390 g

    Normaalihinta €16,00 4,1 € / 100gr
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €23,39
    Säästät: -€7,39
    4,1 € / 100gr
  • Aquilea Gas Flat Belly Infusions, 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Gases Vientre Plano -yrttiteet, 20 pussia

    Normaalihinta €4,10
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,43
  • Aquilea Restful Sleep, 30 tablets
    -24%

    Aquilea Sueño Descanso, 30 tablettia

    Normaalihinta €10,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€3,35
    0,36 € / 1ud
  • Aquilea Sleep Drops, 20 ml
    -24%

    Aquilea Sueño -tipat, 20 ml

    Normaalihinta €11,20 56,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,65
    Säästät: -€3,45
    56,0 € / 100ml