• URGO Vaseline Richelet 30 gr
-15%

URGO Vaselina Richelet 30 g

SKU-koodi357285

Puhdasta vaseliinia, sopii erinomaisesti herkälle iholle ja yli 3-vuotiaille lapsille.

30 ml:n tuubi.

Normaalihinta €3,90 13,0 € / 100gr
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,60
Säästät: -€0,70
13,0 € / 100gr
URGO Vaseline Richelet 30 gr
URGO Vaselina Richelet 30 g
Normaalihinta €3,90 13,0 € / 100gr
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,60
Säästät: -€0,70
13,0 € / 100gr

 

 

V Vaselina Richelet on Laboratorios Urgon valmistama tuote, joka on tarkoitettu sekä lapsille että herkälle iholle. Kiitos 100 % puhdasta vaseliinia sisältävän koostumuksensa, sillä on ihoa pehmentävä vaikutus, joka suojaa ihoa ulkoisilta ärsyttäjiltä ja lievittää ärsytyksiä .

Kenelle tuote on tarkoitettu

Ihanteellinen herkälle iholle ja yli 3-vuotiaille lapsille .

Käyttöohjeet

Levitä ohut kerros tuotetta puhdistetulle ja kuivalle ihoalueelle.

Koostumus

100 % puhdasta vaseliinia.