Kokoelma:

Dogs

  • Cleandermal Dog Cat Spray, 100 ml
    -14%

    Cleandermal koira- ja kissasuihke, 100 ml

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,34
    Säästät: -€1,54
    9,8 € / 100ml
  • Cleanaural Sensitive, 100 ml
    -20%

    Cleanaural Sensitive, 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€4,17
    16,3 € / 100ml
  • Cleanocular Ophthalmic, 100 ml
    -12%

    Cleanocular - silmävalmiste, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,95
    13,7 € / 100ml
  • Cosequin Advance Msm Ha 40Cpd Box
    -5%

    Cosequin Advance MSM, 40 tablettia, pakkaus

    Normaalihinta €32,10 246,92 € / 1kg
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€1,69
    246,92 € / 1kg
  • Condrovet Puppies 120Cpds
    -13%

    Condrovet Pentuille 120 tablettia

    Normaalihinta €48,10 295,09 € / 1kg
    Alennushinta €48,10 Normaalihinta €55,00
    Säästät: -€6,90
    295,09 € / 1kg
  • Colaid 90 capsules
    -16%

    Colaid 90 kapselia

    Normaalihinta €74,90 662,83 € / 1kg
    Alennushinta €74,90 Normaalihinta €89,54
    Säästät: -€14,64
    662,83 € / 1kg
  • Covetrus Room Odour Eliminator, 200Ml
    -20%

    Covetrus huoneilman hajunpoistaja, 200 ml

    Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,76
    Säästät: -€4,26
    8,75 € / 100ml
  • Covetrus Large Dog Nail Clippers, 1pc
    -19%

    Covetrus - kynsileikkuri suurille koirille, 1 kpl

    Normaalihinta €7,80 86,67 € / 1kg
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,60
    Säästät: -€1,80
    86,67 € / 1kg
  • Covetrus Small Dog Nail Clippers, 1pc
    -24%

    Covetrus kynsileikkuri pienille koirille, 1 kpl

    Normaalihinta €5,40 77,14 € / 1kg
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,06
    Säästät: -€1,66
    77,14 € / 1kg
  • Coatex Gel 65 ml
    -10%

    Coatex-geeli 65 ml

    Normaalihinta €29,80 45,85 € / 100ml
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,02
    Säästät: -€3,22
    45,85 € / 100ml
  • Coatex-geeli 150 ml
    -10%

    Coatex-geeli 150 ml

    Normaalihinta €45,95 30,63 € / 100ml
    Alennushinta €45,95 Normaalihinta €51,02
    Säästät: -€5,07
    30,63 € / 100ml
  • Douxo S3 Pyo Mousse, 150 ml
    -6%

    Douxo S3 Pyo Mousse, 150 ml

    Normaalihinta €20,80 13,87 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,31
    13,87 € / 100ml
  • Cumediet Arthrox Vet Joint & Flex 60Veterinary Pouches
    -13%

    Cumediet Arthrox Vet Joint & Flex 60 tablettia. Eläinlääketieteellinen tuote

    Normaalihinta €23,50 23,5 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,00
    Säästät: -€3,50
    23,5 € / 1ud
  • Douxo S3 Seb Mousse, 150 ml
    -13%

    Douxo S3 Seb Mousse, 150 ml

    Normaalihinta €20,30 13,53 € / 100ml
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €23,32
    Säästät: -€3,02
    13,53 € / 100ml
  • Fatro Caniselenium Shampoo 250 ml
    -11%

    Fatro Caniselenium -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €14,80 5,92 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,72
    Säästät: -€1,92
    5,92 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Physiological Hypoallergenic Shampoo, 200 ml
    -8%

    Konig Nutriderm hypoallergeeninen fysiologinen shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €23,68
    Säästät: -€1,78
    10,95 € / 100ml
  • Leticaderm Shampoo 250 ml
    -24%

    Leticaderm-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €17,80 7,12 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €23,38
    Säästät: -€5,58
    7,12 € / 100ml
  • Leticaderm Lotion 200 ml
    -21%

    Leticaderm-voide 200 ml

    Normaalihinta €18,70 9,35 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €23,66
    Säästät: -€4,96
    9,35 € / 100ml
  • Letikerato Balsamo 50 ml
    -22%

    Letikerato-hoitoaine 50 ml

    Normaalihinta €16,10 32,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€4,53
    32,2 € / 100ml
  • Dermoscent Essential 6 Dog Spot On10-20Kg 1,2 ml, 4 Pipettes
    -12%

    Dermoscent Essential 6 Koiralle Spot On 10–20 kg 1,2 ml, 4 pipettia

    Normaalihinta €25,54 2128,33 € / 100ml
    Alennushinta €25,54 Normaalihinta €28,87
    Säästät: -€3,33
    2128,33 € / 100ml
  • Pharmadiet Lactadiet Birth and Weaning Dogs, 134X7,5 gr (1005 gr)
    -6%

    Pharmadiet Lactadiet Koirien syntymä ja vieroitus, 134 x 7,5 g (1005 g)

    Normaalihinta €77,70 77,31 € / 1kg
    Alennushinta €77,70 Normaalihinta €83,08
    Säästät: -€5,38
    77,31 € / 1kg
  • Dermoscent Atop 7 Dog Cat Spray, 75 ml
    -7%

    Dermoscent Atop 7 koira/kissa -suihke, 75 ml

    Normaalihinta €26,50 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €28,53
    Säästät: -€2,03
    35,33 € / 100ml
  • Dermoscent Pyospot Dog 0-10Kg 0,6 ml, 4 Pipettes
    -14%

    Dermoscent Pyospot koirille 0–10 kg, 0,6 ml, 4 pipettia

    Normaalihinta €22,20 3700,0 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €25,79
    Säästät: -€3,59
    3700,0 € / 100ml
  • Dermoscent Pyospot Dog 20-40Kg 2,4 ml, 4 Pipettes
    -5%

    Dermoscent Pyospot koirille 20–40 kg, 2,4 ml, 4 pipettia

    Normaalihinta €30,00 1250,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €31,71
    Säästät: -€1,71
    1250,0 € / 100ml
  • Dermoscent Pyoclean Dog Cat Oto 5 ml, 10 Doses
    -7%

    Dermoscent Pyoclean koira/kissa korva 5 ml, 10 annosta

    Normaalihinta €24,50 490,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €26,42
    Säästät: -€1,92
    490,0 € / 100ml
  • Dermoscent Cicafolia Dog Cat, 30 ml
    -7%

    Dermoscent Cicafolia koirille ja kissoille, 30 ml

    Normaalihinta €22,10 73,67 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,79
    73,67 € / 100ml
  • Dermoscent Pyoclean Dog Cat Shampoo, 200 ml
    -26%

    Dermoscent Pyoclean koira- ja kissashampoo, 200 ml

    Normaalihinta €14,20 7,1 € / 100ml
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€5,05
    7,1 € / 100ml
  • Dermoscent Atop 7 Dog Cat Shampoo, 200 ml
    -13%

    Dermoscent Atop 7 koira- ja kissashampoo, 200 ml

    Normaalihinta €18,80 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,70
    Säästät: -€2,90
    9,4 € / 100ml
  • Dermoscent Essential 6 Dog Cat Sebum Shampoo0, 200 ml
    -13%

    Dermoscent Essential 6 koira/kissa rasvainen shampo, 200 ml

    Normaalihinta €17,40 8,7 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,91
    Säästät: -€2,51
    8,7 € / 100ml
  • Dermoscent Efa Physio Dog Cat Shampoo, 200 ml
    -10%

    Dermoscent Efa Physio koiran ja kissan shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €17,40 8,7 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,25
    Säästät: -€1,85
    8,7 € / 100ml