Kokoelma:

Cats

  • Cohesive Bandage Fun Strap 7,5Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs
    -16%

    Fun Strap -koheesioside, 7,5 cm × 4,5 m, 4 mallia, 12 kpl

    Normaalihinta €43,52 37,52 € / 1kg
    Alennushinta €43,52 Normaalihinta €51,61
    Säästät: -€8,09
    37,52 € / 1kg
  • Cohesive Bandage Fun Strap 10Cmx4,5M, 4 X Model, 12Packs
    -16%

    Fun Strap -kiinnitysnauha, 10 cm x 4,5 m, 4 mallia, 12 kpl

    Normaalihinta €63,20 54,48 € / 1kg
    Alennushinta €63,20 Normaalihinta €74,94
    Säästät: -€11,74
    54,48 € / 1kg
  • Stangest Heliovet Photoprotector SPF 50+, 50Ml
    -8%

    Stangest Heliovet aurinkovoide SPF 50+, 50 ml

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,11
    26,2 € / 100ml
  • Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp
    -19%

    Stangest Inmunoferon Vet 30 tablettia

    Normaalihinta €21,40 713,33 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,30
    Säästät: -€4,90
    713,33 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml
    -15%

    Stangest Dermovital Ω3- ja Ω6-tipat 15 ml

    Normaalihinta €8,60 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,51
    57,33 € / 100ml
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet -suihke 125 ml

    Normaalihinta €11,00 84,62 € / 1kg
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,94
    Säästät: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Kalsium-fosfori 100 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Malta Omegas With Taurine 100 Gr, Cat Snack
    -5%

    Stangest Malta Omegas, tauriinilla, 100 g, kissanherkku

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,50
    9,5 € / 100gr
  • Stangest Artivet Complex 60 Tablets
    -11%

    Stangest Artivet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €31,16
    Säästät: -€3,36
    0,46 € / 1ud
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,69
    Säästät: -€1,59
    0,39 € / 1ud
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 120 Tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €38,26
    Säästät: -€2,46
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 250 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 250 tablettia

    Normaalihinta €18,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€0,98
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 300 Tablets
    -12%

    Stangest Biotin B Complex 300 tablettia

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €42,31
    Säästät: -€4,91
    37,4 € / 1ud
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G
    -7%

    Stangest-maitojauhe, Milkcan, 500 g

    Normaalihinta €13,30 2,66 € / 100gr
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,36
    Säästät: -€1,06
    2,66 € / 100gr
  • Stangest Biotin B Complex 100 Tablets
    -17%

    Stangest Biotin B Complex 100 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €5,80 44,62 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Cicavet -haavanhoitospray 125 ml

    Normaalihinta €10,90 83,85 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    83,85 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican -suihke 125 ml

    Normaalihinta €7,90 60,77 € / 1kg
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 ml

    Normaalihinta €11,20 44,8 € / 1kg
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Zinc 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€3,41
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 300 Tablets Bottle
    -10%

    Stangest Glutavet 300 tablettia, purkki

    Normaalihinta €65,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €72,90
    Säästät: -€7,30
    0,22 € / 1ud
  • Stangest Krillvet 60 Capsules
    -5%

    Stangest Krillvet 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€1,43
    0,45 € / 1ud
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Korvat 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet silmien puhdistusliuos 125 ml

    Normaalihinta €9,77 75,15 € / 1kg
    Alennushinta €9,77 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican entsyymipasta 100 ml

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 120 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Vitavet Complex 60 Tablets
    -9%

    Stangest Vitavet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,35
    Säästät: -€0,65
    0,11 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 40 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Stangest Glutavet 60 tablets
    -6%

    Stangest Glutavet 60 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€1,16
    0,3 € / 1ud