Kokoelma:

Cats

  • JTPharma Odourless, 1000 ml
    -18%

    JTPharma Hajuton, 1000 ml

    Normaalihinta €33,90 3,39 € / 100ml
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €41,26
    Säästät: -€7,36
    3,39 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry, 120 ml
    -12%

    JTPharma Ultra Dry, 120 ml

    Normaalihinta €10,80 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,41
    9,0 € / 100ml
  • JTPharma Gastro Pharma, 55 ml
    -12%

    JTPharma Gastro Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €12,50 22,73 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€1,71
    22,73 € / 100ml
  • JTPharma Complex B, 150 ml
    -8%

    JTPharma Complex B, 150 ml

    Normaalihinta €12,30 8,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €13,44
    Säästät: -€1,14
    8,2 € / 100ml
  • JTPharma Otipharma, 100 ml
    -7%

    JTPharma Otipharma, 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,88
    12,5 € / 100ml
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • JTPharma Uro Pharma, 60 Tablets
    -18%

    JTPharma Uro Pharma, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €38,74
    Säästät: -€6,84
    0,53 € / 1ud
  • Kalm Aid Dog Cat Gel 250 ml
    -24%

    Kalm Aid koira ja kissa -geeli 250 ml

    Normaalihinta €11,80 4,72 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€3,78
    4,72 € / 100ml
  • Kaminox 60 ml
    -15%

    Kaminox 60 ml

    Normaalihinta €21,20 35,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,84
    Säästät: -€3,64
    35,33 € / 100ml
  • Karizoo Pestigon 50 Cats 4 Pipettes
    -10%

    Karizoo Pestigon 50 kissaa, 4 pipettia

    Normaalihinta €10,70 2,68 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,86
    Säästät: -€1,16
    2,68 € / 1ud
  • Kimiadapt 35, 60 tablets
    -20%

    Kimiadapt 35, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,50 291,67 € / 1kg
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,86
    Säästät: -€4,36
    291,67 € / 1kg
  • Kimiadapt 105, 60 tablets
    -10%

    Kimiadapt 105, 60 tablettia

    Normaalihinta €27,00 450,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €30,09
    Säästät: -€3,09
    450,0 € / 1kg
  • Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr
    -11%

    Kimiderm Intensiv -voide, 30 g

    Normaalihinta €14,00 466,67 € / 1kg
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,81
    Säästät: -€1,81
    466,67 € / 1kg
  • Klearotic, 118 ml
    -11%

    Klearotic, 118 ml

    Normaalihinta €20,90 17,71 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€2,47
    17,71 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 240 tablets
    -20%

    Konig Gastrovet, 240 tablettia

    Normaalihinta €131,20 255,25 € / 1kg
    Alennushinta €131,20 Normaalihinta €163,03
    Säästät: -€31,83
    255,25 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Trip Feline Tranquiliser Spray, 30 ml
    -7%

    Konig Serenex Trip Felino -rauhoittava suihke, 30 ml

    Normaalihinta €16,00 53,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,18
    Säästät: -€1,18
    53,33 € / 100ml
  • Konig Gastrovet, 30 tablets
    -6%

    Konig Gastrovet, 30 tablettia

    Normaalihinta €21,10 458,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,54
    Säästät: -€1,44
    458,7 € / 1kg
  • Konig Serenex Feline Diffuser Refill, 40 ml
    -7%

    Konig Serenex kissan hajusteen täyttöpakkaus, 40 ml

    Normaalihinta €38,90 97,25 € / 100ml
    Alennushinta €38,90 Normaalihinta €42,00
    Säästät: -€3,10
    97,25 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Pheromones, 70 ml
    -7%

    Konig Serenex -kissaferoomit, 70 ml

    Normaalihinta €30,10 43,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,10 Normaalihinta €32,20
    Säästät: -€2,10
    43,0 € / 100ml
  • Konig Serenex Feline Diffuser, 50 g
    -6%

    Konig Serenex kissan hajuste, 50 g

    Normaalihinta €38,10 762,0 € / 1kg
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,72
    Säästät: -€2,62
    762,0 € / 1kg
  • Konig Nono Cats, 82 ml
    -27%

    Konig Nono Gatos, 82 ml

    Normaalihinta €24,50 29,88 € / 100ml
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €33,38
    Säästät: -€8,88
    29,88 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Spray, 100 ml
    -7%

    Konig Nutriderm -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €27,10 27,1 € / 100ml
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €29,00
    Säästät: -€1,90
    27,1 € / 100ml
  • Konig Nutriderm Drops, 15 ml
    -6%

    Konig Nutriderm -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €24,10 1,61 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €25,76
    Säästät: -€1,66
    1,61 € / 1ud
  • Konig Dissuade Concentrate, 300 ml
    -7%

    Konig Dissuade -tiiviste, 300 ml

    Normaalihinta €38,10 12,7 € / 100ml
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €40,76
    Säästät: -€2,66
    12,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Spray, 100 ml
    -9%

    Konig Dissuade -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €14,98
    Säästät: -€1,28
    13,7 € / 100ml
  • Konig Dissuade Plus, 200 ml
    -8%

    Konig Dissuade Plus, 200 ml

    Normaalihinta €21,60 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €23,55
    Säästät: -€1,95
    10,8 € / 100ml
  • Lagripets Koira Kissa 15 ml
    -8%

    Lagripets Koira Kissa 15 ml

    Normaalihinta €17,30 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€1,52
    1,15 € / 1ud
  • Pharmadiet Lactadiet Kissoille, 134 x 7,5 g (1 005 g)
    -13%

    Pharmadiet Lactadiet Kissoille, 134 x 7,5 g (1 005 g)

    Normaalihinta €86,10 85,67 € / 1kg
    Alennushinta €86,10 Normaalihinta €98,74
    Säästät: -€12,64
    85,67 € / 1kg
  • Pharmadiet Lactadiet Cat Feeding Bottle, 120 ml
    -28%

    Pharmadiet Lactadiet kissanpullo, 120 ml

    Normaalihinta €5,60 4,67 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,83
    Säästät: -€2,23
    4,67 € / 100ml
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €13,10 10,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,48
    10,48 € / 100ml