Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Atopivet Collar 75Cm
    -9%

    Atopivet-kaulapanta 75 cm

    Normaalihinta €23,40 23400,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €25,58
    Säästät: -€2,18
    23400,0 € / 1kg
  •  
  • Covetrus Large Cat Nail Clippers, 1pc
    -19%

    Covetrus kynsileikkuri isokokoisille kissoille, 1 kpl

    Normaalihinta €5,30 75,71 € / 1kg
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,51
    Säästät: -€1,21
    75,71 € / 1kg
  • Kimimove Ultra, 360 tablettia
    -21%

    Kimimove Ultra, 360 tablettia

    Normaalihinta €270,80 752,22 € / 1kg
    Alennushinta €270,80 Normaalihinta €342,42
    Säästät: -€71,62
    752,22 € / 1kg
  • Advantix-loislääkepipetit yli 25 kg:n painoisille koirille, 4 kpl x 4 ml
    -10%

    Advantix-loislääkepipetit yli 25 kg:n painoisille koirille, 4 kpl x 4 ml

    Normaalihinta €35,90 897,5 € / 100ml
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,84
    Säästät: -€3,94
    897,5 € / 100ml
  •  
  • Stangest Hepa T Detox 300 tablettia
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 tablettia

    Normaalihinta €50,50 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €50,50 Normaalihinta €63,27
    Säästät: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  •  
  • Atopivet 60 capsules
    -7%

    Atopivet 60 kapselia

    Normaalihinta €27,30 208,4 € / 1kg
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €29,47
    Säästät: -€2,17
    208,4 € / 1kg
  •  
  • Frontline Tri-Act 10-20Kg, 6 Pipettes
    -24%

    Frontline Tri-Act 10–20 kg, 6 pipettia

    Normaalihinta €48,20 892,59 € / 1kg
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €63,47
    Säästät: -€15,27
    892,59 € / 1kg
  • Healthy & Beautiful Vetriderm 350 ml
    -18%

    Sano & Bello Vetriderm 350 ml

    Normaalihinta €23,89 6,83 € / 100ml
    Alennushinta €23,89 Normaalihinta €29,20
    Säästät: -€5,31
    6,83 € / 100ml
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 tablettia

    Normaalihinta €16,10 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,86
    Säästät: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  •  
  • Pharmadiet Vetgastril Plus Gastric Protector for Dogs and Cats, 20 mL
    -15%

    Pharmadiet Vetgastril Plus -mahansuojavalmiste koirille ja kissoille, 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€2,20
    62,0 € / 100ml
  •  
  • Plaqueoff Dental Croq Cat 60 gr, snack for cats
    -16%

    Plaqueoff Dental Croq Gato 60 g, kissanherkku

    Normaalihinta €6,80 113,33 € / 1kg
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,06
    Säästät: -€1,26
    113,33 € / 1kg
  •  
  • Capstar 57 Mg Dog 11-60Kg, 6 Tablets
    -17%

    Capstar 57 mg, koirille 11–60 kg, 6 tablettia

    Normaalihinta €16,20 810,0 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,63
    Säästät: -€3,43
    810,0 € / 1kg
  •  
  • Artero Bye Bye Shampoo 5L
    -15%

    Artero Bye Bye -shampoo 5 l

    Normaalihinta €97,90 1,96 € / 100ml
    Alennushinta €97,90 Normaalihinta €114,83
    Säästät: -€16,93
    1,96 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Relaxgreen , 48 tablets
    -17%

    Drasanvi Drgreen Relaxgreen, 48 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,80
    Säästät: -€4,10
    0,41 € / 1ud
  • Kimiderm Reforce, 600 capsules
    -16%

    Kimiderm Reforce, 600 kapselia

    Normaalihinta €184,10 306,83 € / 1kg
    Alennushinta €184,10 Normaalihinta €219,47
    Säästät: -€35,37
    306,83 € / 1kg
  • Taberdog Permethrin Collar 40Cm
    -7%

    Taberdog-kaulapanta, permetrin, 40 cm

    Normaalihinta €8,80 244,44 € / 1kg
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,67
    244,44 € / 1kg
  • Advance Canine Senior Medium Kana ja riisi 12 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €62,99 5,25 € / 1kg
    Alennushinta €62,99 Normaalihinta €62,99
    Säästät: -€0,00
    5,25 € / 1kg
  • Frontpro Dewormer For Dogs 2-4 Kg (S), 3 Chewable Tablets
    -23%

    Frontpro-loislääke koirille, paino 2–4 kg (S), 3 pureskeltavaa tablettia

    Normaalihinta €27,80 361,04 € / 1kg
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €36,25
    Säästät: -€8,45
    361,04 € / 1kg
  •  
  • Taberdog Permethrin Collar 60Cm
    -5%

    Taberdog-kaulapanta, permetriini, 60 cm

    Normaalihinta €8,90 189,36 € / 1kg
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
    189,36 € / 1kg
  •  
  • Audevard Ekyfkex Tendon Evo 1,8 KG
    -9%

    Audevard Ekyfkex Tendon Evo 1,8 kg

    Normaalihinta €184,40 92,2 € / 1kg
    Alennushinta €184,40 Normaalihinta €201,79
    Säästät: -€17,39
    92,2 € / 1kg
  • Farmina Vet Life Dog Hypoallergeni Trout 6X300Gr box, wet dog food
    -10%

    Farmina Vet Life Dog Hypoallergeni Taimen, 6 x 300 g:n pakkaus, koirien märkäruoka

    Normaalihinta €21,06 11,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,06 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€2,34
    11,7 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 2-5Kg 6Pip Xs
    -24%

    Frontline Tri-Act 2–5 kg 6 pipetointia XS

    Normaalihinta €39,70 882,22 € / 1kg
    Alennushinta €39,70 Normaalihinta €52,21
    Säästät: -€12,51
    882,22 € / 1kg
  • Beaphar Fiprotec Spot On -kissalle, 4 pipettia à 0,5 ml
    -15%

    Beaphar Fiprotec Spot On -kissalle, 4 pipettia à 0,5 ml

    Normaalihinta €10,20 2040,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€1,80
    2040,0 € / 100ml
  • Sustain Small and Medium Breed 30 sachets
    -20%

    Sustain pienille ja keskikokoisille roduille, 30 pussia

    Normaalihinta €29,60 36,54 € / 100gr
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €36,95
    Säästät: -€7,35
    36,54 € / 100gr
  • Plaqueoff Powder, 60 g
    -30%

    Plaqueoff-jauhe, 60 g

    Normaalihinta €18,20 303,33 € / 1kg
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €26,15
    Säästät: -€7,95
    303,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Aloevet -voide 50 ml

    Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€0,78
    29,6 € / 100ml
  • Vectra 3D Dog 4-10 kg 3 Pipettes
    -15%

    Vectra 3D Koira 4–10 kg 3 pipettia

    Normaalihinta €24,30 467,31 € / 1kg
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €28,74
    Säästät: -€4,44
    467,31 € / 1kg
  • Audevard Hoof Biotine 1Kg
    -6%

    Audevard Hoof Biotine 1 kg

    Normaalihinta €73,70 73,7 € / 1kg
    Alennushinta €73,70 Normaalihinta €78,63
    Säästät: -€4,93
    73,7 € / 1kg
  • Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml
    -17%

    Artero Detox-shampoo, aktiivihiili, 250 ml

    Normaalihinta €11,40 4,56 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€2,28
    4,56 € / 100ml
  • Advance Feline Adult Sterilized Turkey 10 kg, kissanruoka
    -10%

    Advance Feline Adult Sterilized Turkey 10 kg, kissanruoka

    Normaalihinta €49,20 4,92 € / 1kg
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €54,67
    Säästät: -€5,47
    4,92 € / 1kg