• Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml
-17%

Artero Detox-shampoo, aktiivihiili, 250 ml

SKU-koodiAC8435037188339

Korjaava ja saasteita torjuva shampoo koirille ja kissoille. Rasvanpoistava vaikutus.

Normaalihinta €11,40 4,56 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,68
Säästät: -€2,28
4,56 € / 100ml
Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml
Artero Detox-shampoo, aktiivihiili, 250 ml
Normaalihinta €11,40 4,56 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,68
Säästät: -€2,28
4,56 € / 100ml

 

 

ARTERO Detox -kylpyshampoo koirille ja lemmikeille, myrkkyjä ja saasteita poistava sekä rasvaa irrottava. Ihanteellinen kaupunkilemmikeille.

Lemmikkien hyvä hygienia on keskeisessä roolissa niiden terveyden kannalta, sillä se auttaa ehkäisemään erilaisia sairauksia ja tartuntoja, joille karvaiset ystävämme altistuvat päivittäin.

Ominaisuudet

Syväkosteuttava, myrkkyjä ja saasteita torjuva vaikutus
Parempi ihon ja turkin hoito, pehmentävä vaikutus ja helpottaa takkujen selvittämistä
Luonnolliset ainesosat, jotka pitävät turkin puhtaana pidempään
Sopii kaikille koiraroduille ja kissoille
Ulkoiseen käyttöön

Haluatko parempaa tulosta?

Saippuaa eläin kahdesti tällä shampoolla ja huuhtele välillä. Muista antaa toisen kerroksen vaikuttaa 3–5 minuuttia ennen huuhtelua: mitä pidempään shampoo pysyy eläimellä, sitä parempi vaikutus.

Mitä ainesosia se sisältää?

Aktiivihiili: Poistaa myrkkyjä, epäpuhtauksia, rasvajäämiä ja likaa syvältä

Propyleeniglykoli: Tehokas, välittömästi vaikuttava kosteuttaja, joka parantaa karvan ja ihon kosteudenpidätyskykyä pesun aikana ja parantaa karvan laatua ja käsiteltävyyttä sekä märkänä että kuivana.
Varotoimet
Jos tuotetta joutuu silmiin, huuhtele välittömästi runsaalla vedellä

Pidä tuote lemmikkisi ulottumattomissa

Älä hiero hiuksia pyörivillä liikkeillä, jotta ne eivät takkuunnu levityksen aikana

100 % vegaaninen