Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Kurasyn Pb Syringe 3X60Gr
    -5%

    Kurasyn Pb -ruiskut 3 x 60 g

    Normaalihinta €36,70 203,89 € / 1kg
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €38,63
    Säästät: -€1,93
    203,89 € / 1kg
  •  
  • Flamezze-Eq 500G
    -5%

    Flamezze-Eq 500G

    Normaalihinta €47,70 95,4 € / 1kg
    Alennushinta €47,70 Normaalihinta €50,21
    Säästät: -€2,51
    95,4 € / 1kg
  • Calphormin Refill Sack 10Kg
    -5%

    Calphormin-täyttöpakkaus, 10 kg:n säkki

    Normaalihinta €153,00 15,3 € / 1kg
    Alennushinta €153,00 Normaalihinta €161,05
    Säästät: -€8,05
    15,3 € / 1kg
  • Myozol 200Ml
    -5%

    Myozol 200 ml

    Normaalihinta €43,95 219,75 € / 1kg
    Alennushinta €43,95 Normaalihinta €46,26
    Säästät: -€2,31
    219,75 € / 1kg
  •  
  • Canigest Combi 32Ml
    -19%

    Canigest Combi 32 ml

    Normaalihinta €17,20 53,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€4,16
    53,75 € / 100ml
  •  
  • Kurasyn Dogs 540Ml
    -5%

    Kurasyn Koirat 540 ml

    Normaalihinta €47,50 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€2,50
    8,8 € / 100ml
  •  
  • Ovega 3, 1 Litre
    -5%

    Ovega 3, 1 litra

    Normaalihinta €30,80 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €32,42
    Säästät: -€1,62
    3,08 € / 100ml
  • Ovega 3, 4.5 Litres
    -5%

    Ovega 3, 4,5 litraa

    Normaalihinta €112,00 2,49 € / 100ml
    Alennushinta €112,00 Normaalihinta €117,89
    Säästät: -€5,89
    2,49 € / 100ml
  • Elizabethan Necklace Transparent 7,5, 10pcs
    -6%

    Läpinäkyvä Elisabetin-kaulakoru 7,5, 10 kpl

    Normaalihinta €33,30 125,19 € / 1kg
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €35,60
    Säästät: -€2,30
    125,19 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Transparent 10, 10pcs
    -6%

    Läpinäkyvä Elisabetin-tyylinen kaulakoru 10, 10 kpl

    Normaalihinta €37,90 106,16 € / 1kg
    Alennushinta €37,90 Normaalihinta €40,50
    Säästät: -€2,60
    106,16 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Transparent 12,5, 10pcs
    -8%

    Läpinäkyvä Elisabetin-kaulakoru 12,5, 10 kpl

    Normaalihinta €45,10 86,07 € / 1kg
    Alennushinta €45,10 Normaalihinta €48,84
    Säästät: -€3,74
    86,07 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Transparent 15, 10pcs
    -8%

    Läpinäkyvä isabelinainen kaulakoru 15, 10 kpl

    Normaalihinta €51,20 55,9 € / 1kg
    Alennushinta €51,20 Normaalihinta €55,62
    Säästät: -€4,42
    55,9 € / 1kg
  •  
  • Elizabethan Necklace Transparent 20, 10pcs
    -8%

    Läpinäkyvä Elisabetin-tyylinen kaulakoru 20, 10 kpl

    Normaalihinta €63,40 46,69 € / 1kg
    Alennushinta €63,40 Normaalihinta €68,75
    Säästät: -€5,35
    46,69 € / 1kg
  • Elizabethan Necklace Transparent 25, 10pcs
    -9%

    Läpinäkyvä isabelilainen kaulakoru 25, 10 kpl

    Normaalihinta €71,00 31,84 € / 1kg
    Alennushinta €71,00 Normaalihinta €77,88
    Säästät: -€6,88
    31,84 € / 1kg
  • Elizabethan Transparent Necklace 30, 10 pcs.
    -6%

    Läpinäkyvä isabelilainen kaulakoru 30, 10 kpl

    Normaalihinta €91,00 30,66 € / 1kg
    Alennushinta €91,00 Normaalihinta €97,24
    Säästät: -€6,24
    30,66 € / 1kg
  • Tropiclean Fresh Breath Brushless Dog Toothpaste 59Ml
    -5%

    Tropiclean Fresh Breath -hammasgeeli koirille, ilman harjausta, 59 ml

    Normaalihinta €14,40 24,41 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,17
    Säästät: -€0,77
    24,41 € / 100ml
  • Tropiclean Fresh Breath Dental Hygiene Kit Large Dogs
    -8%

    Tropiclean Fresh Breath -paketti: suunhoito suurikokoisille koirille

    Normaalihinta €15,50 516,67 € / 1kg
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,34
    516,67 € / 1kg
  • Tropiclean Fresh Breath No Brushing Toothpaste Cat 59Ml
    -7%

    Tropiclean Fresh Breath -hammasgeeli ilman harjausta, kissoille, 59 ml

    Normaalihinta €13,30 22,54 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,23
    Säästät: -€0,93
    22,54 € / 100ml
  •  
  • Tropiclean Fresh Breath Brushless Toothpaste for Puppies
    -7%

    Tropiclean Fresh Breath -hammasgeeli ilman harjausta, pennuille

    Normaalihinta €13,30 13,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,23
    Säästät: -€0,93
    13,3 € / 1ud
  •  
  • Tropiclean Fresh Breath Dental Hygiene Kit For Puppies
    -9%

    Tropiclean Fresh Breath -paketti: hampaidenhoito pentuille

    Normaalihinta €15,60 520,0 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €17,12
    Säästät: -€1,52
    520,0 € / 1kg
  • Tropiclean Fresh Breath Dental Hygiene Solution for Puppies 473Ml
    -9%

    Tropiclean Fresh Breath -hammashoitoliuos koiranpennuille 473 ml

    Normaalihinta €14,80 3,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,18
    Säästät: -€1,38
    3,13 € / 100ml
  • Freedog Jersey Frapp Blue 25Cm
    -10%

    Freedog Jersey Frapp, sininen, 25 cm

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,04
    Säästät: -€1,04
    9,0 € / 1ud
  • Tropiclean Kiwi Moisturising Conditioner 355ml
    -8%

    Tropiclean kosteuttava kiivi-hoitoaine 355 ml

    Normaalihinta €9,70 2,73 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€0,83
    2,73 € / 100ml
  • Tropiclean Hair Loss Control Conditioner Lime 355ml
    -7%

    Tropiclean hiustenlähtöä hillitsevä hoitoaine, limen tuoksu, 355 ml

    Normaalihinta €9,70 2,73 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€0,72
    2,73 € / 100ml
  • Tropiclean Deodorising Spray Red Fruit Coconut 236Ml
    -18%

    Tropiclean tuoksunpoistospray, punaiset marjat ja kookos, 236 ml

    Normaalihinta €11,30 4,79 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€2,55
    4,79 € / 100ml
  • Tropiclean Tear Stain Remover Vanilla 236Ml
    -5%

    Tropiclean Kyynelkanavan tahrojen puhdistus, vanilja, 236 ml

    Normaalihinta €14,80 6,27 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€0,78
    6,27 € / 100ml
  • Uderm Omega Oral Gel 50 gr
    -6%

    Uderm Omega -suun kautta otettava geeli 50 g

    Normaalihinta €23,30 466,0 € / 1kg
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €24,91
    Säästät: -€1,61
    466,0 € / 1kg
  • Ulyte 20 ml 1 Syringe
    -5%

    Ulyte 20 ml 1 ruisku

    Normaalihinta €17,80 89,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€0,94
    89,0 € / 100ml
  • Uvita Dogs 50 Tablets
    -5%

    Uvita Perros 50 tablettia

    Normaalihinta €15,60 171,43 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€0,82
    171,43 € / 1kg
  • Uvita Oral Gel Dogs 50 gr
    -7%

    Uvita suunhoitogeeli koirille 50 g

    Normaalihinta €15,60 312,0 € / 1kg
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,69
    Säästät: -€1,09
    312,0 € / 1kg