Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Stangest Krillvet 60 Capsules
    -5%

    Stangest Krillvet 60 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€1,43
    0,45 € / 1ud
  •  
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Korvat 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet silmien puhdistusliuos 125 ml

    Normaalihinta €9,77 75,15 € / 1kg
    Alennushinta €9,77 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • JTPharma Hypochlorine Oral Care Hydrogel, 60 ml
    -11%

    JTPharma Hypoclorine Oral Care -hydrogeeli, 60 ml

    Normaalihinta €18,90 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€2,43
    31,5 € / 100ml
  •  
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican entsyymipasta 100 ml

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  •  
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 120 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Stangest Vitavet Complex 60 Tablets
    -9%

    Stangest Vitavet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,35
    Säästät: -€0,65
    0,11 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 40 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 60 ml
    -11%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 60 ml

    Normaalihinta €18,90 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€2,43
    31,5 € / 100ml
  •  
  • Stangest Glutavet 60 tablets
    -6%

    Stangest Glutavet 60 tablettia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€1,16
    0,3 € / 1ud
  •  
  • Stangest Coprovet 50 Gr Powder
    -5%

    Stangest Coprovet 50 g jauhe

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100gr
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €13,79
    Säästät: -€0,69
    26,2 € / 100gr
  •  
  • Stanvet Natural Zen Relax Collar 60 cm
    -5%

    Stanvet Natural Zen Relax -kaulapanta, 60 cm

    Normaalihinta €20,45 20,45 € / 1ud
    Alennushinta €20,45 Normaalihinta €21,53
    Säästät: -€1,08
    20,45 € / 1ud
  •  
  • Sure PetCare SureFlap- White Microchip Cat Flap
    -28%

    Sure PetCare SureFlap – Valkoinen kissanluukku mikrosirulla

    Normaalihinta €75,90 75,9 € / 1ud
    Alennushinta €75,90 Normaalihinta €105,00
    Säästät: -€29,10
    75,9 € / 1ud
  • Sure PetCare SureFlap- Brown Microchip Cat Flap
    -25%

    Sure PetCare SureFlap – Ruskea kissanluukku mikrosirulla

    Normaalihinta €81,70 81,7 € / 1ud
    Alennushinta €81,70 Normaalihinta €109,47
    Säästät: -€27,77
    81,7 € / 1ud
  • Sure PetCare SureFlap-White Pet Gate
    -24%

    Sure PetCare SureFlap - lemmikkien ovi, väri: valkoinen

    Normaalihinta €123,30 123,3 € / 1ud
    Alennushinta €123,30 Normaalihinta €162,11
    Säästät: -€38,81
    123,3 € / 1ud
  • Sure PetCare SureFlap- Pet Gate with Microchip Connect
    -29%

    Sure PetCare SureFlap – mikrochipillä varustettu lemmikkien ovi Connect

    Normaalihinta €162,80 162,8 € / 1ud
    Alennushinta €162,80 Normaalihinta €230,00
    Säästät: -€67,20
    162,8 € / 1ud
  • Sure PetCare Hub - Connector
    -24%

    Sure PetCare Hub - Liitin

    Normaalihinta €77,20 77,2 € / 1ud
    Alennushinta €77,20 Normaalihinta €101,05
    Säästät: -€23,85
    77,2 € / 1ud
  • Sure PetCare SureFlap- Pet Gate with Microchip Connect + Hub
    -32%

    Sure PetCare SureFlap – Lemmikkien ovi, jossa on mikrochip Connect + Hub

    Normaalihinta €214,20 214,2 € / 1ud
    Alennushinta €214,20 Normaalihinta €315,00
    Säästät: -€100,80
    214,2 € / 1ud
  •  
  • Sure PetCare Felaqua Connect Drinker
    -21%

    Sure PetCare Felaqua Connect -juomakuppi

    Normaalihinta €107,00 107,0 € / 1ud
    Alennushinta €107,00 Normaalihinta €135,00
    Säästät: -€28,00
    107,0 € / 1ud
  •  
  • Surosolve Liquid 125 ml
    -18%

    Surosolve-neste 125 ml

    Normaalihinta €17,80 14,24 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,70
    Säästät: -€3,90
    14,24 € / 100ml
  • Vetnova Supermask II, Horse
    -5%

    Vetnova Supermask II, hevonen

    Normaalihinta €61,90 247,6 € / 1kg
    Alennushinta €61,90 Normaalihinta €65,16
    Säästät: -€3,26
    247,6 € / 1kg
  • Vetnova Supermask II, Xl
    -5%

    Vetnova Supermask II, XL

    Normaalihinta €60,30 241,2 € / 1kg
    Alennushinta €60,30 Normaalihinta €63,47
    Säästät: -€3,17
    241,2 € / 1kg
  • Vetnova Supermask II, Foal
    -5%

    Vetnova Supermask II, varsan

    Normaalihinta €60,30 241,2 € / 1kg
    Alennushinta €60,30 Normaalihinta €63,47
    Säästät: -€3,17
    241,2 € / 1kg
  • Vetnova Supermask II With Ears (With Earmuffs), Horse
    -15%

    Vetnova Supermask II With Ears (korvalaput), hevonen

    Normaalihinta €56,20 224,8 € / 1kg
    Alennushinta €56,20 Normaalihinta €65,99
    Säästät: -€9,79
    224,8 € / 1kg
  • Vetnova Supermask II, Yearling
    -5%

    Vetnova Supermask II, vuoden ikäinen

    Normaalihinta €60,30 241,2 € / 1kg
    Alennushinta €60,30 Normaalihinta €63,47
    Säästät: -€3,17
    241,2 € / 1kg
  • Vetnova Supermask II, Mini
    -5%

    Vetnova Supermask II, Mini

    Normaalihinta €60,30 241,2 € / 1kg
    Alennushinta €60,30 Normaalihinta €63,47
    Säästät: -€3,17
    241,2 € / 1kg
  • Vetnova Supermask II With Ears (With Earmuffs), Arabian
    -5%

    Vetnova Supermask II With Ears (korvalaput), Arabian

    Normaalihinta €61,90 247,6 € / 1kg
    Alennushinta €61,90 Normaalihinta €65,16
    Säästät: -€3,26
    247,6 € / 1kg
  • Synoquin Large Breed 120 capsules
    -10%

    Synoquin Suuret rodut 120 kapselia

    Normaalihinta €79,30 309,77 € / 1kg
    Alennushinta €79,30 Normaalihinta €88,11
    Säästät: -€8,81
    309,77 € / 1kg
  • Synoquin Small Breed 90 capsules
    -22%

    Synoquin pienille roduille 90 kapselia

    Normaalihinta €46,30 291,19 € / 1kg
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €59,05
    Säästät: -€12,75
    291,19 € / 1kg
  • Synoquin Cats 90 capsules
    -12%

    Synoquin Kissoille 90 kapselia

    Normaalihinta €46,30 294,9 € / 1kg
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €52,69
    Säästät: -€6,39
    294,9 € / 1kg