Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Stangest White Hair Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest valkoisten hiusten shampoo 250 ml

    Normaalihinta €5,70 22,8 € / 1kg
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€0,30
    22,8 € / 1kg
  •  
  • Stangest Inmunoferon Vet 30 Comp
    -19%

    Stangest Inmunoferon Vet 30 tablettia

    Normaalihinta €21,40 713,33 € / 1kg
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €26,30
    Säästät: -€4,90
    713,33 € / 1kg
  • Stangest Difresh Toothbrush With Case
    -13%

    Stangest Difresh-hammasharja kotelolla

    Normaalihinta €4,70 195,83 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,39
    Säästät: -€0,69
    195,83 € / 1kg
  • Stangest Cardio II Carnitine, 60 Tablets
    -14%

    Stangest Cardio II Karnitiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,30 244,83 € / 1kg
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €24,68
    Säästät: -€3,38
    244,83 € / 1kg
  •  
  • Stangest Dermovital Drops Ω3 and Ω6 15 Ml
    -15%

    Stangest Dermovital Ω3- ja Ω6-tipat 15 ml

    Normaalihinta €8,60 57,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€1,51
    57,33 € / 100ml
  •  
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet -suihke 125 ml

    Normaalihinta €11,00 84,62 € / 1kg
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,94
    Säästät: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  •  
  • Stangest Curtivet Plantar Lotion Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Curtivet jalkapohjan hoitovoide suihkeena, 125 ml

    Normaalihinta €10,70 8,56 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €11,27
    Säästät: -€0,57
    8,56 € / 100ml
  • Stangest Protein Shampoo 250 Ml
    -5%

    Stangest proteiinipitoinen shampo 250 ml

    Normaalihinta €6,00 2,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,32
    2,4 € / 100ml
  • Stangest Calcium Phosphorus 100 Tablets
    -5%

    Stangest Kalsium-fosfori 100 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    0,07 € / 1ud
  •  
  • Stangest Malta Omegas With Taurine 100 Gr, Cat Snack
    -5%

    Stangest Malta Omegas, tauriinilla, 100 g, kissanherkku

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,50
    9,5 € / 100gr
  •  
  • Stangest Artivet Complex 60 Tablets
    -11%

    Stangest Artivet Complex 60 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €31,16
    Säästät: -€3,36
    0,46 € / 1ud
  •  
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 60 tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 60 tablettia

    Normaalihinta €23,10 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,69
    Säästät: -€1,59
    0,39 € / 1ud
  •  
  • Stangest Chondrocit Stanvet, 120 Tablets
    -6%

    Stangest Condrocit Stanvet, 120 tablettia

    Normaalihinta €35,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,80 Normaalihinta €38,26
    Säästät: -€2,46
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Espiruvet 250 Tablets
    -5%

    Stangest Espiruvet 250 tablettia

    Normaalihinta €18,60 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€0,98
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Biotin B Complex 300 Tablets
    -12%

    Stangest Biotin B Complex 300 tablettia

    Normaalihinta €37,40 37,4 € / 1ud
    Alennushinta €37,40 Normaalihinta €42,31
    Säästät: -€4,91
    37,4 € / 1ud
  • Freedog Waterproof Pocket Black 20Cm
    -10%

    Freedog vedenpitävä tasku, musta, 20 cm

    Normaalihinta €8,50 8,5 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,48
    Säästät: -€0,98
    8,5 € / 1ud
  • Stangest Artivet Complex Large Breed 60 Tablets
    -9%

    Stangest Artivet Complex – suuret rodut, 60 tablettia

    Normaalihinta €43,20 43,2 € / 1ud
    Alennushinta €43,20 Normaalihinta €47,49
    Säästät: -€4,29
    43,2 € / 1ud
  • Stangest Milk Powder Milk Milkcan 500 G
    -7%

    Stangest-maitojauhe, Milkcan, 500 g

    Normaalihinta €13,30 2,66 € / 100gr
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,36
    Säästät: -€1,06
    2,66 € / 100gr
  •  
  • Stangest Biotin B Complex 100 Tablets
    -17%

    Stangest Biotin B Complex 100 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,79
    Säästät: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  •  
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €5,80 44,62 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Detangling Shampoo 250 Ml
    -17%

    Stangest takkujen selvittävä shampo 250 ml

    Normaalihinta €5,10 20,4 € / 1kg
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,13
    Säästät: -€1,03
    20,4 € / 1kg
  • Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Cicavet -haavanhoitospray 125 ml

    Normaalihinta €10,90 83,85 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    83,85 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican -suihke 125 ml

    Normaalihinta €7,90 60,77 € / 1kg
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 ml

    Normaalihinta €11,20 44,8 € / 1kg
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Denti'San 180 Gr
    -11%

    Stangest Denti’San 180 g

    Normaalihinta €20,50 11,39 € / 100gr
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,94
    Säästät: -€2,44
    11,39 € / 100gr
  • Stangest Dermovital Zinc 60 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Zinc 60 kapselia

    Normaalihinta €14,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,21
    Säästät: -€3,41
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Dermosel Shampoo 250 Ml
    -14%

    Stangest Dermosel-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €9,40 37,6 € / 1kg
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,89
    Säästät: -€1,49
    37,6 € / 1kg
  • JTPharma Hepato Pharma, 55 ml
    -10%

    JTPharma Hepato Pharma, 55 ml

    Normaalihinta €21,60 39,27 € / 100ml
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€2,40
    39,27 € / 100ml
  • Stangest Glutavet 300 Tablets Bottle
    -10%

    Stangest Glutavet 300 tablettia, purkki

    Normaalihinta €65,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €72,90
    Säästät: -€7,30
    0,22 € / 1ud
  • Stangest Dentican Dental Kit (Toothbrush + Toothpaste)
    -10%

    Stangest Dentican hammashoitopaketti (hammasharja + hammastahna)

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,64
    Säästät: -€1,24
    11,4 € / 1ud