Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Farmina Vet Life Dog Renal 6X300Gr Box, wet dog food
    -10%

    Farmina Vet Life Dog Renal, 6 x 300 g:n pakkaus, koirien kostearuoka

    Normaalihinta €21,06 11,7 € / 1kg
    Alennushinta €21,06 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€2,34
    11,7 € / 1kg
  •  
  • Atopivet 180 capsules
    -10%

    Atopivet 180 kapselia

    Normaalihinta €58,00 155,5 € / 1kg
    Alennushinta €58,00 Normaalihinta €64,21
    Säästät: -€6,21
    155,5 € / 1kg
  • Plaqueoff Dental Care Bones Veggie Dog 485 g, dog snack
    -14%

    Plaqueoff Hammashoito Bones Veggie Koira 485 g, koirien herkkupala

    Normaalihinta €14,60 30,1 € / 1kg
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€2,35
    30,1 € / 1kg
  • Prolivet Large Dogs 30 Tablets
    -13%

    Prolivet suuret koirat, 30 tablettia

    Normaalihinta €47,60 187,4 € / 1kg
    Alennushinta €47,60 Normaalihinta €54,95
    Säästät: -€7,35
    187,4 € / 1kg
  •  
  • Purina Pro Plan Fortiflora Probiotic for Dogs 30x1g
    -33%

    Purina Pro Plan Fortiflora -probiootti koirille, 30 x 1 g

    Normaalihinta €27,00 900,0 € / 1kg
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €40,40
    Säästät: -€13,40
    900,0 € / 1kg
  •  
  • Churu Gatos -tonnikalalajikkeet 60 x 14 g

    Normaalihinta €34,99 249,93 € / 100gr
    Alennushinta €34,99 Normaalihinta €34,99
    Säästät: -€0,00
    249,93 € / 100gr
  •  
  • Good As Gold + Magnesium 1.5Kg
    -5%

    Good As Gold + magnesium 1,5 kg

    Normaalihinta €115,00 76,67 € / 1kg
    Alennushinta €115,00 Normaalihinta €121,05
    Säästät: -€6,05
    76,67 € / 1kg
  • Hoofmaker Biotin S 60X20Gr
    -5%

    Hoofmaker Biotin S 60 x 20 g

    Normaalihinta €131,99 109,99 € / 1kg
    Alennushinta €131,99 Normaalihinta €138,94
    Säästät: -€6,95
    109,99 € / 1kg
  • Frontline Tri-Act 20-40Kg, 6 Pipettes
    -23%

    Frontline Tri-Act 20–40 kg, 6 pipettia

    Normaalihinta €49,50 49,5 € / 1ud
    Alennushinta €49,50 Normaalihinta €64,21
    Säästät: -€14,71
    49,5 € / 1ud
  •  
  • Scalibor Anti-Parasite Dog Collar 48 cm
    -21%

    Scalibor-loislääkepanta koirille, 48 cm

    Normaalihinta €23,70 504,26 € / 1kg
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€6,41
    504,26 € / 1kg
  •  
  • Advance Canine Adult Diabetes Colitis 3 kg, koiranruoka
    -10%

    Advance Canine Adult Diabetes Colitis 3 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €27,10 9,03 € / 1kg
    Alennushinta €27,10 Normaalihinta €30,11
    Säästät: -€3,01
    9,03 € / 1kg
  •  
  • Synoquin Medium Breed 120 capsules
    -21%

    Synoquin keskikokoisille roduille 120 kapselia

    Normaalihinta €65,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €65,60 Normaalihinta €82,94
    Säästät: -€17,34
    0,55 € / 1ud
  •  
  • Pharmadiet Lacristal Neo 10 ml Solution
    -7%

    Pharmadiet Lacristal Neo 10 ml liuos

    Normaalihinta €11,30 113,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,13
    Säästät: -€0,83
    113,0 € / 100ml
  • Kimiderm Reforce 120 capsules
    -12%

    Kimiderm Reforce, 120 kapselia

    Normaalihinta €43,60 363,33 € / 1kg
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €49,70
    Säästät: -€6,10
    363,33 € / 1kg
  • Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablets
    -5%

    Pharmadiet Plasmoral Inmunity, 60 tablettia

    Normaalihinta €31,00 336,96 € / 1kg
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €32,63
    Säästät: -€1,63
    336,96 € / 1kg
  • Scalibor Dog Anti-Parasite Collar 65 cm
    -22%

    Scalibor-loislääkepanta koirille, 65 cm

    Normaalihinta €25,80 25,8 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€7,15
    25,8 € / 1ud
  • Royal Canin Veterinary Renal In Sauce Box 12X100Gr, wet food for dogs
    -19%

    Royal Canin Veterinary Renal kastikkeessa, 12 x 100 g:n pakkaus, koirien märkäruoka

    Normaalihinta €14,90 12,42 € / 1kg
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €18,31
    Säästät: -€3,41
    12,42 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar +8Kg Large
    -12%

    Seresto-kaulapanta koirille, yli 8 kg, suuri

    Normaalihinta €35,90 35,9 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €40,70
    Säästät: -€4,80
    35,9 € / 1ud
  •  
  • Hoofmaker Pellets 3Kg
    -5%

    Hoofmaker-pelletit 3 kg

    Normaalihinta €131,99 44,0 € / 1kg
    Alennushinta €131,99 Normaalihinta €138,94
    Säästät: -€6,95
    44,0 € / 1kg
  •  
  • Imagine Dermo 40 capsules
    -15%

    Imagine Dermo 40 kapselia

    Normaalihinta €21,70 367,8 € / 1kg
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €25,54
    Säästät: -€3,84
    367,8 € / 1kg
  • Konig Gastrovet, 60 ml
    -11%

    Konig Gastrovet, 60 ml

    Normaalihinta €24,40 40,67 € / 100ml
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €27,45
    Säästät: -€3,05
    40,67 € / 100ml
  • Enecta Hamppuöljy lemmikeille 500 mg, 10 ml
    -52%

    Enecta Hamppuöljy lemmikeille 500 mg, 10 ml

    Normaalihinta €12,40 124,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€13,55
    124,0 € / 100ml
  • Calmex Cat 60 ml
    -15%

    Calmex Kissa 60 ml

    Normaalihinta €23,00 38,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€3,95
    38,33 € / 100ml
  • Konig Renum Drops, 15 ml
    -7%

    Konig Renum -tipat, 15 ml

    Normaalihinta €26,00 1,73 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €27,93
    Säästät: -€1,93
    1,73 € / 1ud
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets
    -15%

    Pharmadiet Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 270 tablettia

    Normaalihinta €89,99
    Alennushinta €89,99 Normaalihinta €106,31
    Säästät: -€16,32
  • Kaminox 120 ml
    -20%

    Kaminox 120 ml

    Normaalihinta €32,10 26,75 € / 100ml
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €40,11
    Säästät: -€8,01
    26,75 € / 100ml
  • Audevard Harpagyl 4,5Kg
    -20%

    Audevard Harpagyl 4,5 kg

    Normaalihinta €207,51 46,11 € / 1kg
    Alennushinta €207,51 Normaalihinta €258,84
    Säästät: -€51,33
    46,11 € / 1kg
  • Muscle Up 960 Ml
    -5%

    Muscle Up 960 ml

    Normaalihinta €181,99 18,96 € / 100ml
    Alennushinta €181,99 Normaalihinta €191,57
    Säästät: -€9,58
    18,96 € / 100ml
  • Xmile Plus Toothpaste Gel 50 g
    -17%

    Xmile Plus -hammastahna 50 g

    Normaalihinta €16,50 330,0 € / 1kg
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€3,29
    330,0 € / 1kg
  • Advance Canine Adult Mini Kana ja riisi 1,5 kg, koiranruoka
    -10%

    Advance Canine Adult Mini Kana ja riisi 1,5 kg, koiranruoka

    Normaalihinta €11,60 7,73 € / 1kg
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,89
    Säästät: -€1,29
    7,73 € / 1kg