Kokoelma:

Veterinary Pharmacy

  •  
  • Movejoint 120 Tablets
    -15%

    Movejoint 120 tablettia

    Normaalihinta €41,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €41,40 Normaalihinta €48,63
    Säästät: -€7,23
    0,35 € / 1ud
  •  
  • Stangest Gastroprotect, 30 Tablets
    -10%

    Stangest Gastroprotect, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 158,82 € / 1kg
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,96
    Säästät: -€1,76
    158,82 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 250Cpd
    -5%

    Cosequin Advance MSM, 250 kapselia

    Normaalihinta €125,20 192,02 € / 1kg
    Alennushinta €125,20 Normaalihinta €131,79
    Säästät: -€6,59
    192,02 € / 1kg
  • Effitix L Antiparasitic Large Dogs 20-40 Kg, 4 Pipettes
    -5%

    Effitix L -loislääke suurille koirille (20–40 kg), 4 pipettia

    Normaalihinta €34,30 0,09 € / 100gr
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €36,04
    Säästät: -€1,74
    0,09 € / 100gr
  •  
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 Capsules
    -19%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 300 kapselia

    Normaalihinta €52,70
    Alennushinta €52,70 Normaalihinta €65,37
    Säästät: -€12,67
  •  
  • Movoflex Chondroprotector Medium Dogs 15-35kg, 30 Tablets
    -6%

    Movoflex - nivelten suojaava valmiste keskikokoisille koirille (15–35 kg), 30 tablettia

    Normaalihinta €32,30 0,09 € / 100gr
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €34,41
    Säästät: -€2,11
    0,09 € / 100gr
  •  
  • Stangest Chondrocare 30 Tablets
    -5%

    Stangest Condrocare 30 tablettia

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €34,14
    Säästät: -€1,84
    1,08 € / 1ud
  • Stangest Cardio I 60 Tablets
    -12%

    Stangest Cardio I 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €25,32
    Säästät: -€3,02
    0,37 € / 1ud
  • Effitix S Antiparasitic Small Dogs 4-10 Kg, 24 Pipettes
    -11%

    Effitix S -loislääke pienille koirille (4–10 kg), 24 pipettia

    Normaalihinta €129,10 1,29 € / 100gr
    Alennushinta €129,10 Normaalihinta €145,25
    Säästät: -€16,15
    1,29 € / 100gr
  •  
  • Frontpro Dewormer For Dogs 25-50 Kg (Xl), 3 Chewable Tablets
    -24%

    Frontpro-loislääke koirille, paino 25–50 kg (XL), 3 pureskeltavaa tablettia

    Normaalihinta €39,10 507,79 € / 1kg
    Alennushinta €39,10 Normaalihinta €51,16
    Säästät: -€12,06
    507,79 € / 1kg
  •  
  • Fiprosmet Cats and Ferrets 6 Pipettes 0,5 ml
    -11%

    Fiprosmet kissille ja fretille, 6 pipettia à 0,5 ml

    Normaalihinta €17,40 3480,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€2,10
    3480,0 € / 100ml
  •  
  • Audevard Ekyflex Arthro Evo 1,8 kg
    -12%

    Audevard Ekyflex Arthro Evo 1,8 kg

    Normaalihinta €224,30 124,61 € / 1kg
    Alennushinta €224,30 Normaalihinta €255,50
    Säästät: -€31,20
    124,61 € / 1kg
  •  
  • Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat
    -19%

    Feliway Optimum 3 -vaihtopatruunat

    Normaalihinta €61,10 61,1 € / 1ud
    Alennushinta €61,10 Normaalihinta €75,26
    Säästät: -€14,16
    61,1 € / 1ud
  • Virbac Nutribound Dogs Box 3 x 150 Ml
    -19%

    Virbac Nutribound Koirat, 3 x 150 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €29,10
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€6,92
  • Audevard Ekyflex Mobility 1L
    -9%

    Audevard Ekyflex Mobility 1 l

    Normaalihinta €40,30 4,03 € / 100ml
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €44,21
    Säästät: -€3,91
    4,03 € / 100ml
  • Flee Environmental Deworming Spray, 400 ml
    -15%

    Flee-hyönteiskarkotussuihke, 400 ml

    Normaalihinta €20,20 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €23,67
    Säästät: -€3,47
    5,05 € / 100ml
  • Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 Capsules
    -5%

    Stangest Dermovital Omega 3-6-9, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€0,95
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Stanvet Life Dog Repellent Collar
    -11%

    Stangest Stanvet Life -koiran karkotuspanta

    Normaalihinta €13,10 13,1 € / 1ud
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,70
    Säästät: -€1,60
    13,1 € / 1ud
  •  
  • Feliway Optimum Diffuser + Refill 48 ml
    -22%

    Feliway Optimum -tuoksulaite + täyttöpakkaus 48 ml

    Normaalihinta €27,20 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €34,74
    Säästät: -€7,54
    56,67 € / 100ml
  •  
  • Stangest Calcium/Phosphorus 500 Tablets
    -19%

    Stangest Kalsium/Fosfori 500 tablettia

    Normaalihinta €17,40 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €21,41
    Säästät: -€4,01
    0,03 € / 1ud
  • Stangest Pipettes Stanvet Life, 4 pcs.
    -10%

    Stangest Stanvet Life -pipetit, 4 kpl

    Normaalihinta €17,60 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€1,90
    4,4 € / 1ud
  • Virbac Veggiedent Fr3sh M, hampaidenhoitokeksit keskikokoisille koirille
    -14%

    Virbac Veggiedent Fr3sh M, hampaidenhoitokeksit keskikokoisille koirille

    Normaalihinta €9,80 24,69 € / 1kg
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,42
    Säästät: -€1,62
    24,69 € / 1kg
  • Vetnova Tri-Tec 14 946 ml
    -6%

    Vetnova Tri-Tec 14 946 ml

    Normaalihinta €63,90 6,75 € / 100ml
    Alennushinta €63,90 Normaalihinta €67,99
    Säästät: -€4,09
    6,75 € / 100ml
  • Vectra Felis 3Pip
    -19%

    Vectra Felis 3Pip

    Normaalihinta €19,20 369,23 € / 1kg
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€4,59
    369,23 € / 1kg
  • Cosequin Advance Msm Ha 120Cpd
    -10%

    Cosequin Advance MSM, 120 kapselia

    Normaalihinta €67,05 201,96 € / 1kg
    Alennushinta €67,05 Normaalihinta €74,54
    Säästät: -€7,49
    201,96 € / 1kg
  • Vectra 3D Dog 1,5-4 Kg, 3 Pipettes
    -16%

    Vectra 3D Koira 1,5–4 kg, 3 pipettia

    Normaalihinta €23,30 475,51 € / 1kg
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €27,58
    Säästät: -€4,28
    475,51 € / 1kg
  • Virbac Nutribound Cats Box 3 x 150 ml
    -17%

    Virbac Nutribound Kissoille, 3 x 150 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €30,00 20,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €36,02
    Säästät: -€6,02
    20,0 € / 100ml
  • Omnicutis 150 kapselia

    Normaalihinta €60,94
    Alennushinta €60,94 Normaalihinta €60,94
    Säästät: -€0,00
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil-voide 30 g

    Normaalihinta €20,00 666,67 € / 1kg
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml
    -15%

    Artero Bye Bye -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €14,10 5,64 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,66
    Säästät: -€2,56
    5,64 € / 100ml