Kokoelma:

Other nutritional supplements

  • Betula Florabet 20 30Cap.
    -30%

    Betula Florabet 20, 30 kapselia.

    Normaalihinta €30,80 1,03 € / 1ud
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €44,29
    Säästät: -€13,49
    1,03 € / 1ud
  • Betula Vita D 2500Ui 90Cap.
    -38%

    Betula Vita D 2500 IU, 90 kapselia.

    Normaalihinta €17,10 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €27,60
    Säästät: -€10,50
    0,19 € / 1ud
  • Betula Ginkgozin 3000 60Cap.
    -39%

    Betula Ginkgozin 3000, 60 kapselia.

    Normaalihinta €16,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €26,91
    Säästät: -€10,41
    0,28 € / 1ud
  • Betula Omega 3+D 60Caps.
    -19%

    Betula Omega 3+D 60 kapselia.

    Normaalihinta €35,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €43,25
    Säästät: -€8,25
    0,58 € / 1ud
  • Betula Ocubet 30Cap.
    -14%

    Betula Ocubet 30 kapselia.

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,44
    Säästät: -€3,44
    0,73 € / 1ud
  • Betula Condrobet 90Comp.
    -32%

    Betula Condrobet 90 tablettia

    Normaalihinta €35,50 35,5 € / 1ud
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €52,19
    Säästät: -€16,69
    35,5 € / 1ud
  • Betula Coenzyme Q10 100Mg 30Cap.
    -30%

    Betula Koentsyymi Q10 100 mg 30 kapselia.

    Normaalihinta €21,91 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,91 Normaalihinta €31,30
    Säästät: -€9,39
    0,73 € / 1ud
  • Betula Coenzyme Q10 30Mg 60Cap.
    -30%

    Betula Koentsyymi Q10 30 mg 60 kapselia.

    Normaalihinta €19,86 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,86 Normaalihinta €28,37
    Säästät: -€8,51
    0,33 € / 1ud
  • Betula Coenzyme Q10 200Mg 30Cap.
    -5%

    Betula Koentsyymi Q10 200 mg 30 kapselia.

    Normaalihinta €35,50 1,18 € / 1ud
    Alennushinta €35,50 Normaalihinta €37,37
    Säästät: -€1,87
    1,18 € / 1ud
  • Betula Vitex Complex 30Cap.
    -7%

    Betula Vitex Complex 30 kapselia.

    Normaalihinta €26,20 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,20 Normaalihinta €28,32
    Säästät: -€2,12
    0,87 € / 1ud
  • Betula Iodine 150Mcg 180Comp.
    -5%

    Betula Jodi 150 mcg 180 tablettia

    Normaalihinta €14,69 14,69 € / 1ud
    Alennushinta €14,69 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€0,77
    14,69 € / 1ud
  • Betula Zinc 15Mg. 180Comp.
    -7%

    Betula Zinc 15 mg, 180 tablettia.

    Normaalihinta €16,00 16,0 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€1,26
    16,0 € / 1ud
  • Betula Fos-Plant Complex 250Gr.
    -5%

    Betula Fos-Plant Complex 250 g.

    Normaalihinta €31,30 12,52 € / 100gr
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€1,65
    12,52 € / 100gr
  • Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250Gr.
    -33%

    Biolasi Kanne Enzym Ferment Cereal 250 g.

    Normaalihinta €5,00 2,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€2,50
    2,0 € / 100gr
  • Biolasi Kanne Brottrunk With Apple 330Ml. Bio
    -31%

    Biolasi Kanne Brottrunk, omena, 330 ml. Luomu

    Normaalihinta €3,90 1,18 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,64
    Säästät: -€1,74
    1,18 € / 100ml
  • Biover Omega 3 (Fish Oil) 60 Pearls.
    -38%

    Biover Omega 3 (kalöljy) 60 kapselia.

    Normaalihinta €14,90 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€9,31
    0,25 € / 1ud
  • Biotona Pomegranate Juice 500Ml. Bio Vegan
    -30%

    Biotona Granaattiomenamehu 500 ml. Bio, vegaaninen

    Normaalihinta €19,50 3,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€8,36
    3,9 € / 100ml
  • Biotona Black Chia Seed 400Gr. Bio
    -35%

    Biotona Black Chia Seed 400 g. Luomu

    Normaalihinta €8,20 2,05 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,71
    Säästät: -€4,51
    2,05 € / 100gr
  • Biotona Chlorella Spirulina Raw 200Gr. Bio
    -10%

    Biotona Chlorella Spirulina Raw 200 g, luomu

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Biotona Hemp Seed Hemp Seed 300Gr. Bio
    -34%

    Biotona - hampunsiemenet 300 g, luomu

    Normaalihinta €11,70 3,9 € / 100gr
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,16
    3,9 € / 100gr
  • Biotona Maca Raw 200Gr. Bio
    -24%

    Biotona Maca Raw 200 g, luomu

    Normaalihinta €12,70 6,35 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€4,04
    6,35 € / 100gr
  • Biotona Superfibres 300Gr. Bio
    -34%

    Biotona Superfibres 300 g Bio

    Normaalihinta €15,00 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,86
    5,0 € / 100gr
  • Biotona Buckwheat Buckwheat Wheat 300Gr. Bio
    -33%

    Biotona - Tattari 300 g, luomua

    Normaalihinta €7,20 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€3,51
    2,4 € / 100gr
  • Biotona Moringa Raw 200Gr. Bio
    -44%

    Biotona Moringa Raw 200 g, luomu

    Normaalihinta €19,20 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €34,29
    Säästät: -€15,09
    9,6 € / 100gr
  • Biotona Goji Berries 250Gr. Bio**
    -37%

    Biotona Goji-marjat 250 g. Luomu**

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100gr
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€8,46
    5,76 € / 100gr
  • Biotona Superberries 250Gr. Bio
    -36%

    Biotona Superberries 250 g. Luomu

    Normaalihinta €14,60 5,84 € / 100gr
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€8,26
    5,84 € / 100gr
  • Biotona Hemp Protein Hemp 300Gr. Bio
    -36%

    Biotona Hemp Protein -hamppuproteiini 300 g. Luomu

    Normaalihinta €12,40 4,13 € / 100gr
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€6,89
    4,13 € / 100gr
  • Biotona Black Chia 1000Gr. Bio
    -36%

    Biotona Black Chia 1000 g, luomu

    Normaalihinta €15,00 1,5 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €23,43
    Säästät: -€8,43
    1,5 € / 100gr
  • Biotona Reishi Complete Raw 150Gr. Bio
    -33%

    Biotona Reishi Complete Raw 150 g. Luomu

    Normaalihinta €27,00 18,0 € / 100gr
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€13,00
    18,0 € / 100gr
  • Biotona Noni Juice 1L. Bio
    -15%

    Biotona Noni-mehu 1 l. Luomu

    Normaalihinta €22,10 2,21 € / 100ml
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€3,90
    2,21 € / 100ml