Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • NS Cispren Forte 6 Sachets
    -8%

    NS Cispren Forte 6 annospussia

    Normaalihinta €12,40 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,05
    2,07 € / 1ud
  • BGP OP 2x30 capsules
    -24%

    BGP OP 2x30 kapselia

    Normaalihinta €46,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €61,36
    Säästät: -€14,66
    0,78 € / 1ud
  • Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes
    -22%

    Prodefen Plus, 3 x 10 pussia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €41,19
    Säästät: -€8,89
    1,08 € / 1ud
  • Phytovit Bifidusflora Phosphate-free, Box 60 capsules
    -19%

    Phytovit Bifidusflora ilman fosforia, pakkaus 60 kapselia

    Normaalihinta €30,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,40 Normaalihinta €37,72
    Säästät: -€7,32
    0,51 € / 1ud
  • Prodefen Drops, 7 ml
    -25%

    Prodefen-tipat, 7 ml

    Normaalihinta €11,50 164,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,90
    164,29 € / 100ml
  • Sakai Intecol , 220 gr
    -14%

    Sakai Intecol, 220 g

    Normaalihinta €16,40 7,45 € / 100gr
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€2,56
    7,45 € / 100gr
  • Salvat Megalevure 10 Sticks
    -17%

    Salvat Megalevure 10 pussia

    Normaalihinta €10,90 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€2,21
    1,09 € / 1ud
  • Teoliance Hpi 60 30 capsules
    -16%

    Teoliance Hpi 60, 30 kapselia

    Normaalihinta €37,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €44,69
    Säästät: -€6,99
    1,26 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 14 sachets
    -13%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro, 14 annospussia

    Normaalihinta €25,80 1,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €29,68
    Säästät: -€3,88
    1,84 € / 1ud
  • Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro , 28 sachets
    -20%

    Bonusan Bacteri 17 Expert Resilience Pro, 28 annospussia

    Normaalihinta €48,00 1,71 € / 1ud
    Alennushinta €48,00 Normaalihinta €59,99
    Säästät: -€11,99
    1,71 € / 1ud
  • Lactoflora Restore 20 capsules
    -12%

    Lactoflora Restore 20 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €21,04
    Säästät: -€2,54
    0,93 € / 1ud
  • Bioralsuero Probiotic Neutral 2 x 330 ml
    -12%

    Neutraali probioottinen Bioralsuero 2 x 330 ml

    Normaalihinta €10,40
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €11,87
    Säästät: -€1,47
  • Bivos 1,5 g Probiotic 10 sachets
    -10%

    Bivos 1,5 g probiootti 10 pussia

    Normaalihinta €14,30
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €15,93
    Säästät: -€1,63
  • Ordesa Dhavit, 30 ml
    -24%

    Ordesa Dhavit, 30 ml

    Normaalihinta €20,60 68,67 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €27,16
    Säästät: -€6,56
    68,67 € / 100ml
  • Pileje Babybiane 7 Sachets 10,5 g
    -20%

    Pileje Babybiane 7 pussia à 10,5 g

    Normaalihinta €9,45 90,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €11,78
    Säästät: -€2,33
    90,0 € / 100gr
  • Pileje Formag Strawberry 20 Sticks for Children
    -23%

    Pileje Formag Fresa 20 tikkuja, lapsille

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,69
    Säästät: -€2,89
    0,49 € / 1ud
  • BABYBIANE Infant Drops 30ml
    -33%

    BABYBIANE Imeväisille tarkoitetut tipat 30 ml

    Normaalihinta €15,90 53,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €23,58
    Säästät: -€7,68
    53,0 € / 100ml
  • Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M
    -12%

    Sura Vitas Probio-Max Peques, 10 M

    Normaalihinta €41,20 41,2 € / 1ud
    Alennushinta €41,20 Normaalihinta €46,96
    Säästät: -€5,76
    41,2 € / 1ud
  • Alflorex Probiotic Food Supplement, 30 Capsules
    -19%

    Alflorex probioottinen ravintolisä, 30 kapselia

    Normaalihinta €27,20 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,39
    Säästät: -€6,19
    0,91 € / 1ud
  • Besibz Pf 9 Probiotic Forte , 60 capsules
    -6%

    Besibz Pf 9 Probiotico Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,02
    Säästät: -€1,12
    0,32 € / 1ud
  • Black Bee Royal Jelly Probiomix 10 capsules
    -42%

    Black Bee Kuningatarhyytelö Probiomix 10 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€5,85
    0,8 € / 1ud
  • Cystop Probiotic High Recurrence 60 tablets
    -7%

    Cystop Probiotic – toistuvien oireiden hoitoon, 60 tablettia

    Normaalihinta €29,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €31,26
    Säästät: -€2,16
    0,49 € / 1ud
  • Diedam Probiotic Enteric Capsules - Lactobacillus, Bifidobacterium and Inulin
    -5%

    Diedam-probiootti, enterokapselit – laktobasillit, bifidobakteerit ja inuliini

    Normaalihinta €7,80 7,8 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,41
    7,8 € / 1ud
  • Dietisa Probiodigest, 30 Capsules
    -19%

    Dietisa Probiodigest, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €21,40
    Säästät: -€4,10
    0,58 € / 1ud
  • Dis Circuplan Circu Probiotic, 60 Capsules
    -5%

    Dis Circuplan Circu Probiotic, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,70 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €27,15
    Säästät: -€1,45
    0,43 € / 1ud
  • Fepa Fepa Probiotic , 40 capsules
    -23%

    Fepa Fepa Probiotic, 40 kapselia

    Normaalihinta €31,50 0,79 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €41,14
    Säästät: -€9,64
    0,79 € / 1ud
  • Galenicum Probiotic Psoriasis , 30 capsules
    -30%

    Galenicum Probiotico Psoriasis, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€7,40
    0,58 € / 1ud
  • Lactoflora Ciscare Forte, 2 x 10 annospussia
    -25%

    Lactoflora Ciscare Forte, 2 x 10 annospussia

    Normaalihinta €26,90 1,35 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €35,66
    Säästät: -€8,76
    1,35 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 2X6 Envelopes
    -25%

    Lactoflora suun kautta otettava liuos, 2 x 6 annospussia

    Normaalihinta €18,50 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €24,56
    Säästät: -€6,06
    1,54 € / 1ud
  • Profaes4 Immune-C, 14 Envelopes
    -5%

    Profaes4 Inmune-C, 14 annospussia

    Normaalihinta €17,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
    1,26 € / 1ud