Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Galenicum Probiac Acne , 30 capsules
    -14%

    Galenicum Probiac Akne, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€2,70
    0,54 € / 1ud
  • Health Aid Immuprobio 30 capsules
    -15%

    Health Aid Immuprobio 30 kapselia

    Normaalihinta €32,50
    Alennushinta €32,50 Normaalihinta €38,36
    Säästät: -€5,86
  • Inovance Probiovance J Infant Probiotic 30 ml
    -18%

    Inovance Probiovance J -lasten probiootti 30 ml

    Normaalihinta €21,40 71,33 € / 100ml
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€4,59
    71,33 € / 100ml
  • Lactoflora liuote 28 pussia
    -18%

    Lactoflora liuote 28 pussia

    Normaalihinta €23,20 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €28,41
    Säästät: -€5,21
    0,83 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Probiotic, 8 Vials
    -27%

    Neo Peques Probiotic, 8 ampullia

    Normaalihinta €8,50 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    1,06 € / 1ud
  • Neo Probiotic Complex, 15 capsules
    -40%

    Neo Probiotic Complex, 15 kapselia

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€3,55
  • Neo Probiotic Lactase, 15 Capsules
    -34%

    Neo Probiotic Lactasa, 15 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€3,05
    0,39 € / 1ud
  • Plantis Probiot 10.000 Defences 15 Sachets of 6 grams
    -13%

    Plantis Probiot 10 000 Defensas, 15 pussia à 6 g

    Normaalihinta €21,20
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,48
    Säästät: -€3,28
  • Plantis Probiot 50.000 Professional Formula, 12 Sachets Of 6 Grams
    -20%

    Plantis Probiot 50 000 Professional Formula, 12 pussia à 6 g

    Normaalihinta €28,70 478,33 € / 100gr
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €35,84
    Säästät: -€7,14
    478,33 € / 100gr
  • Prisma Premium Glutamine + Probiotics, 30 Sticks
    -42%

    Prisma Premium Glutamiini + probiootit, 30 annospussia

    Normaalihinta €35,30 35,3 € / 1ud
    Alennushinta €35,30 Normaalihinta €60,54
    Säästät: -€25,24
    35,3 € / 1ud
  • Probiobal Digest 30 Chewable Tablets
    -15%

    Probiobal Digest 30 purutablettia

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,32
    Säästät: -€1,52
    0,29 € / 1ud
  • Profaes4 Probiotics Dual Vitamins 30 Sticks
    -13%

    Profaes4 Probiootit ja kaksinkertaiset vitamiinit, 30 annospussia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,16
    Säästät: -€2,06
    0,47 € / 1ud
  • Sotya Aloe Digest Probiotic Chewable, 100 Tablets Of 1 Gr
    -18%

    Sotya Aloe Digest -probioottiset purutabletit, 100 tablettia à 1 g

    Normaalihinta €5,50 550,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,72
    Säästät: -€1,22
    550,0 € / 100gr
  • Sura Vitas D-Manocistprobiotic , 50 g
    -39%

    Sura Vitas D-Manocistprobiotic, 50 g

    Normaalihinta €36,50 73,0 € / 100gr
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €59,36
    Säästät: -€22,86
    73,0 € / 100gr
  • Tongil Pure State Maxi Enzymes + Probiotics , 40 capsules
    -12%

    Tongil Estado Puro Maxi Entsyymit + probiootit, 40 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€2,26
    0,43 € / 1ud
  • Yovis Probiotic , 10 capsules
    -34%

    Yovis-probiootti, 10 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€5,00
    0,99 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance I 10 , 30 capsules
    -21%

    Ysonut Probiovance I 10, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,89 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €24,89 Normaalihinta €31,52
    Säästät: -€6,63
    0,83 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance Premium , 30 capsules
    -31%

    Ysonut Probiovance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €35,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €51,39
    Säästät: -€15,79
    1,19 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance S3, 30 Capsules
    -22%

    Ysonut Probiovance S3, 30 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €35,69
    Säästät: -€7,69
    0,93 € / 1ud
  • FEMINABIANE C.U. FLASH 20 tablettia
    -38%

    FEMINABIANE C.U. FLASH 20 tablettia

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€6,09
    0,49 € / 1ud
  • Feminabiane Spm Female Cycle 80 Capsules
    -21%

    Feminabiane Spm Naisten kuukautiskierto 80 kapselia

    Normaalihinta €21,70
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €27,53
    Säästät: -€5,83
  • Ysonut Reduflat , 45 capsules
    -28%

    Ysonut Reduflat, 45 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,22
    Säästät: -€5,62
    0,32 € / 1ud
  • Bioralsuero Probiotic Strawberry 2 x 330 ml
    -17%

    Bioralsuero Probiotico Fresa 2 x 330 ml

    Normaalihinta €10,10 3,06 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €12,23
    Säästät: -€2,13
    3,06 € / 100ml
  • Chiesi Produo Flora 30 tablets
    -33%

    Chiesi Produo Flora 30 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €14,99
    Säästät: -€4,99
    0,33 € / 1ud
  • Gum Periobalance 30 Tablets
    -6%

    Gum Periobalance 30 tablettia

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,74
    Säästät: -€1,04
    17,7 € / 1ud
  • Health Aid Moodprobio , 30 capsules
    -31%

    Health Aid Moodprobio, 30 kapselia

    Normaalihinta €25,70 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €37,07
    Säästät: -€11,37
    0,86 € / 1ud
  • Lactibiane Atb – antibioottien lisäravinne, 10 kapselia
    -22%

    Lactibiane Atb – antibioottien lisäravinne, 10 kapselia

    Normaalihinta €11,80
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€3,25
  • Lactibiane suunhoito 30 tablettia
    -21%

    Lactibiane suunhoito 30 tablettia

    Normaalihinta €11,90 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€3,15
    0,4 € / 1ud
  • Lactibiane Enfant 10 Sachets
    -19%

    Lactibiane Enfant 10 pussia

    Normaalihinta €11,30 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€2,70
    1,13 € / 1ud