Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Arkopharma Arkobiotics Supraflor Adult, 10 capsules
    -23%

    Arkopharma Arkobiotics Supraflor aikuisille, 10 kapselia

    Normaalihinta €11,40 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €14,74
    Säästät: -€3,34
    1,14 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Supraflor Intens Adult, 7 sachets
    -31%

    Arkopharma Arkobiotics Supraflor Intens Aikuisille, 7 annospussia

    Normaalihinta €16,30 2,33 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€7,40
    2,33 € / 1ud
  • Arkopharma Arkobiotics Vitamins and Defences Children, 7 single doses
    -29%

    Arkopharma Arkobiotics Vitamiinit ja immuunijärjestelmän tuki lapsille, 7 yksiannosta

    Normaalihinta €12,00 12,0 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,90
    Säästät: -€4,90
    12,0 € / 1ud
  • Bromatech Acronelle , 30 capsules
    -24%

    Bromatech Acronelle, 30 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €30,49
    Säästät: -€7,19
    0,78 € / 1ud
  • Dherbos Normodigest Classic
    -12%

    Dherbos Normodigest Classic

    Normaalihinta €31,60 31,6 € / 1ud
    Alennushinta €31,60 Normaalihinta €35,88
    Säästät: -€4,28
    31,6 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Psycho , 60 capsules
    -22%

    Equisalud Microbiota Psico, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,70 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €30,27
    Säästät: -€6,57
    0,4 € / 1ud
  • Medibiotix Iso Balance, 10 sachets
    -20%

    Medibiotix Iso Balance, 10 pussia

    Normaalihinta €6,20 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€1,59
    0,62 € / 1ud
  • Novadiet Preobik, 10 Sticks
    -16%

    Novadiet Preobik, 10 annospussia

    Normaalihinta €16,30 1,63 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €19,49
    Säästät: -€3,19
    1,63 € / 1ud
  • Pinisan Bifidsan, 20 kapselia
    -16%

    Pinisan Bifidsan, 20 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €19,09
    Säästät: -€3,09
    0,8 € / 1ud
  • Plameca Esencialis, 60 Capsules
    -8%

    Plameca Esencialis, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€1,55
    0,31 € / 1ud
  • Sakai Diphilus, 150 Gr
    -20%

    Sakai Diphilus, 150 g

    Normaalihinta €10,30 6,87 € / 100gr
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,91
    Säästät: -€2,61
    6,87 € / 100gr
  • Santiveri Florase Intest 40Cap.
    -15%

    Santiveri Florase Intest 40 kapselia.

    Normaalihinta €17,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€2,95
    0,43 € / 1ud
  • Soria Natural Probicobacter, 21 Tablets
    -10%

    Soria Natural Probicobacter, 21 tablettia

    Normaalihinta €23,36 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €23,36 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€2,59
    1,11 € / 1ud
  • Sura Vitas Aeroben , 90 capsules
    -21%

    Sura Vitas Aeroben, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €36,53
    Säästät: -€7,63
    0,32 € / 1ud
  • Tegor Lbs Ter, 45 Tablets
    -16%

    Tegor Lbs Ter, 45 tablettia

    Normaalihinta €17,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,27
    Säästät: -€3,27
    0,38 € / 1ud
  • Trepatdiet Fermental Max , 20 capsules
    -7%

    Trepatdiet Fermental Max, 20 kapselia

    Normaalihinta €13,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€1,02
    0,67 € / 1ud
  • Naturlider Probioticslider , 30 capsules
    -8%

    Naturlider Probioticslider, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€1,34
    0,51 € / 1ud
  • Pileje Chronobiane Instant 20 ml
    -5%

    Pileje Chronobiane Instant 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,26
    Säästät: -€0,66
    63,0 € / 100ml
  • Pileje Chronobiane Lp 1.9 mg 60 Tablets
    -18%

    Pileje Chronobiane Lp 1,9 mg 60 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,26
    Säästät: -€3,16
    0,24 € / 1ud
  • Heel Gasteel Plus 30 Stick
    -13%

    Heel Gasteel Plus 30 Stick

    Normaalihinta €22,00 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €25,25
    Säästät: -€3,25
    0,73 € / 1ud
  • Natysal Lactosul Complex + D3, 20 Capsules
    -24%

    Natysal Lactosul Complex + D3, 20 kapselia

    Normaalihinta €9,80 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€3,15
    0,49 € / 1ud
  • Therascien Teoliance Premium, 30 Capsules
    -32%

    Therascien Teoliance Premium, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €30,15
    Säästät: -€9,65
    0,68 € / 1ud
  • Ifigen Floragen , 30 capsules
    -35%

    Ifigen Floragen, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€7,13
    0,43 € / 1ud
  • Sura Vitas Pro-Intensity , 30 capsules
    -15%

    Sura Vitas Pro-Intensity, 30 kapselia

    Normaalihinta €29,70 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €34,78
    Säästät: -€5,08
    0,99 € / 1ud
  • Kernbiotic 10 Sachets 2,5 g
    -24%

    Kernbiotic 10 pussia, 2,5 g

    Normaalihinta €7,40 296,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€2,28
    296,0 € / 100gr
  • Dherbos Normodigest , 45 capsules
    -11%

    Dherbos Normodigest, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,14
    Säästät: -€2,34
    0,42 € / 1ud
  • Naturlider Lactobacillus Acidophilus , 30 capsules
    -9%

    Naturlider Lactobacillus Acidophilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€0,87
    0,29 € / 1ud
  • Egle Immuniflora, 60 Capsules
    -24%

    Egle Inmuniflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €29,25
    Säästät: -€6,95
    0,37 € / 1ud
  • Natures Plus Ultra Pro, 30 Capsules
    -20%

    Natures Plus Ultra Pro, 30 kapselia

    Normaalihinta €42,00 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €52,69
    Säästät: -€10,69
    1,4 € / 1ud
  • Casenbiotic Food Supplement 10 tablets
    -7%

    Casenbiotic - ravintolisä, 10 tablettia

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,24
    1,56 € / 1ud