Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Robis Pectoflor 20Amp
    -27%

    Robis Pectoflor 20Amp

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €31,16
    Säästät: -€8,36
    22,8 € / 1ud
  • Robis Robis Estima 40 Capsules
    -33%

    Robis Robis Estima 40 kapselia

    Normaalihinta €24,60 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €36,96
    Säästät: -€12,36
    0,62 € / 1ud
  • Robis Depri Robis 30 Tablets
    -57%

    Robis Depri Robis 30 tablettia

    Normaalihinta €9,70 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€12,90
    0,32 € / 1ud
  • Derbos Derbointim 30 Capsules
    -27%

    Derbos Derbointim 30 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €24,96
    Säästät: -€6,86
    0,6 € / 1ud
  • Derbos Bulistop 60 Capsules
    -6%

    Derbos Bulistop 60 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €23,93
    Säästät: -€1,43
    0,38 € / 1ud
  • Vbyotics 5-Htp 100Mg. 60 Capsules
    -11%

    Vbyotics 5-HTP 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,70 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €28,82
    Säästät: -€3,12
    0,43 € / 1ud
  • Vbyotics Ubiquinol Qh +Vesisorb 50Pearls
    -24%

    Vbyotics Ubiquinol Qh + Vesisorb 50 kapselia

    Normaalihinta €52,40 1,05 € / 1ud
    Alennushinta €52,40 Normaalihinta €68,87
    Säästät: -€16,47
    1,05 € / 1ud
  • Vbyotics Ansioblend 90 Capsules
    -33%

    Vbyotics Ansioblend 90 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €41,29
    Säästät: -€13,79
    0,31 € / 1ud
  • Vbyotics Longvida Curcuma 60 Capsules
    -24%

    Vbyotics Longvida Curcuma 60 kapselia

    Normaalihinta €44,50 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €44,50 Normaalihinta €58,52
    Säästät: -€14,02
    0,74 € / 1ud
  • Vbyotics Vitasoy Forte (Soya Ferm.+Cimicifuga) 60 Capsules
    -34%

    Vbyotics Vitasoy Forte (fermentoitu soija + cimicifuga) 60 kapselia

    Normaalihinta €24,13 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,13 Normaalihinta €36,29
    Säästät: -€12,16
    0,4 € / 1ud
  • Codiet Calment 60 Capsules
    -30%

    Codiet Calment 60 kapselia

    Normaalihinta €25,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €35,71
    Säästät: -€10,71
    0,42 € / 1ud
  • Lehning Biomag, 45 capsules
    -10%

    Lehning Biomag, 45 kapselia

    Normaalihinta €13,69 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €15,21
    Säästät: -€1,52
    0,3 € / 1ud
  • Surgicalmed Rubio Pack Of Cognitive Stimulation Notebooks Level 1 Mild Impairment - 7 Notebooks By Level, 7 units
    -5%

    Surgicalmed Rubio -kognitiivisen stimulaation harjoituskirjasarja, taso 1, lievä kognitiivinen heikkeneminen – 7 harjoituskirjaa tasoa kohti, 7 kappaletta

    Normaalihinta €19,20 2,74 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €20,30
    Säästät: -€1,10
    2,74 € / 1ud
  • Salud Viva Lucuma Powder 250Gr. Sg S/A Vegan
    -27%

    Salud Viva Lucuma -jauhe 250 g. Sg S/A, vegaaninen

    Normaalihinta €12,88 5,15 € / 100gr
    Alennushinta €12,88 Normaalihinta €17,53
    Säästät: -€4,65
    5,15 € / 100gr
  • Salud Viva Blue Spirulina 25Gr.
    -27%

    Salud Viva Sininen spirulina 25 g.

    Normaalihinta €17,85 71,4 € / 100gr
    Alennushinta €17,85 Normaalihinta €24,29
    Säästät: -€6,44
    71,4 € / 100gr
  • Naturbite Digestive Enzymes 120 Tablets
    -9%

    Naturbite Ruoansulatusentsyymit 120 tablettia

    Normaalihinta €38,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €42,24
    Säästät: -€3,84
    0,32 € / 1ud
  • Saludalkalina Parasite 80Gr.
    -11%

    Saludalkalina Parasite 80 g

    Normaalihinta €20,60 25,75 € / 100gr
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€2,56
    25,75 € / 100gr
  • Saludalkalina Reagent Strips Ph 100Strips
    -25%

    Saludalkalina pH-testiliuskat, 100 kpl

    Normaalihinta €11,60 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,51
    Säästät: -€3,91
    0,12 € / 1ud
  • Saludalkalina Slk Transit 200Gr.
    -24%

    Saludalkalina Slk Transit 200 g

    Normaalihinta €14,60 7,3 € / 100gr
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,24
    Säästät: -€4,64
    7,3 € / 100gr
  • Dioter Thym Originel Thyme Extract 100Ml.
    -10%

    Dioter Thym Originel - timjamiuute 100 ml.

    Normaalihinta €24,74 24,74 € / 100ml
    Alennushinta €24,74 Normaalihinta €27,49
    Säästät: -€2,75
    24,74 € / 100ml
  • Dioter Sommeil Originel Kid 150Ml. Bio
    -10%

    Dioter Sommeil Originel Kid 150 ml. Luomu

    Normaalihinta €16,83 11,22 € / 100ml
    Alennushinta €16,83 Normaalihinta €18,70
    Säästät: -€1,87
    11,22 € / 100ml
  • Pranan Phiwaves 5G Electromagnetic Radiation Protection
    -10%

    Pranan Phiwaves 5G – suojaus sähkömagneettiselta säteilyltä

    Normaalihinta €201,58 4031,6 € / 100gr
    Alennushinta €201,58 Normaalihinta €224,00
    Säästät: -€22,42
    4031,6 € / 100gr
  • Dietmed Adelgaslim Block 60Cap.
    -13%

    Dietmed Adelgaslim Block 60 kapselia.

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €27,94
    Säästät: -€3,64
    0,41 € / 1ud
  • Sura Vitas Para-Sit, Pack 2 x 90 Capsules
    -12%

    Sura Vitas Para-Sit, 2 x 90 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €72,90 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €72,90 Normaalihinta €82,94
    Säästät: -€10,04
    0,41 € / 1ud
  • Unique Pink Yellow Collagen, 2X300 g
    -15%

    Unique Pink Yellow Collagen, 2 x 300 g

    Normaalihinta €136,00 22,67 € / 100gr
    Alennushinta €136,00 Normaalihinta €160,00
    Säästät: -€24,00
    22,67 € / 100gr
  • Kobho Labs Alpha Lipoic Acid Supplement, 60 capsules
    -17%

    Kobho Labsin alfa-lipoiinihappolisä, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,60 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €25,95
    Säästät: -€4,35
    0,36 € / 1ud
  • Urgo Chondro Joints , 60 tablets (1 month)
    -14%

    Urgo Condro Nivelet, 60 tablettia (1 kuukausi)

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €26,06
    Säästät: -€3,66
    0,37 € / 1ud
  • Intoleran Intoleran Once A Day 30 Capsules
    -9%

    Intoleran Intoleran Once A Day 30 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €29,65
    Säästät: -€2,65
    0,9 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa Sm-Stop 40 Capsules
    -30%

    Fepadiet Fepa Sm-Stop 40 kapselia

    Normaalihinta €21,10 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €30,14
    Säästät: -€9,04
    0,53 € / 1ud
  • Fepadiet Fepa-Alergivit 30 Capsules
    -34%

    Fepadiet Fepa-Alergivit 30 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €26,93
    Säästät: -€9,13
    0,59 € / 1ud