• Saludalkalina Parasite 80Gr.
-11%

Saludalkalina Parasite 80 g

SKU-koodiSA8437015654027
Saludalkalina Parasite 80 g on tuote, joka on suunniteltu helpottamaan ruoansulatusta. Se sisältää ainesosia, jotka voivat auttaa poistamaan loisia ruoansulatuskanavasta ja edistämään kehon emäksistä ympäristöä.
Normaalihinta €20,60 25,75 € / 100gr
Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,16
Säästät: -€2,56
25,75 € / 100gr
Saludalkalina Parasite 80Gr.
Saludalkalina Parasite 80 g
Normaalihinta €20,60 25,75 € / 100gr
Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,16
Säästät: -€2,56
25,75 € / 100gr

 

 
Saludalkalina Parasite 80 g on tuote, jota käytetään ruoansulatuksen parantamiseen. Tietokannassa ei kuitenkaan ole saatavilla tämän tuotteen laajaa kuvausta espanjaksi.

Koostumus

Timjami (0,39 g), Pomelo (0,32 g), Kurpitsa (0,31 g), Oregano (0,27 g), Pähkinäpuu (0,27 g), Pau d’arco (0,27 g), papaya (0,18 g), guarkumi (0,17 g), valkoinen savi (0,16 g), tähtianis (0,15 g), natriumbikarbonaatti (0,15 g), kumina (0,14 g), neilikka (0,14 g), kaneli (0,08 g).

Käyttöohjeet

Saludalkalina Parasite 80Gr. -tuotteen käyttöohjeet eivät ole saatavilla tietokannassa.