• Saludalkalina Slk Transit 200Gr.
-24%

Saludalkalina Slk Transit 200 g

SKU-koodiSA8437015654195
Saludalkalina Slk Transit 200 g on tuote, joka on kehitetty ruoansulatuksen parantamiseksi. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat säätelemään suoliston toimintaa ja edistävät terveellistä ruoansulatusta. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat lievittää ruoansulatusongelmia ja ylläpitää tasapainoista ruoansulatusjärjestelmää.
Normaalihinta €14,60 7,3 € / 100gr
Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,24
Säästät: -€4,64
7,3 € / 100gr
Saludalkalina Slk Transit 200Gr.
Saludalkalina Slk Transit 200 g
Normaalihinta €14,60 7,3 € / 100gr
Alennushinta €14,60 Normaalihinta €19,24
Säästät: -€4,64
7,3 € / 100gr

 

 
Saludalkalina Slk Transit 200 g on tuote, joka on suunniteltu parantamaan ruoansulatusta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat tasapainottamaan kehon pH-arvoa ja edistämään suoliston tervettä toimintaa. Sitä käytetään lievittämään ruoansulatushäiriöitä, kuten närästystä, ruoansulatushäiriöitä ja ummetusta. Tämä tuote voi auttaa parantamaan ravintoaineiden imeytymistä ja edistämään tehokkaampaa ruoansulatusta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Koostumus

Magnesiumkloridi (75 g), magnesiumkarbonaatti (1,25 g), guarkumi (0,75 g), dekstroosi (0,6 g), omena (0,25 g), tähtianis (0,25 g), stevia (0,25 g).

Käyttöohje

Saludalkalina Slk Transit 200 g:n käyttöohjeen mukaan otetaan yksi ruokalusikallinen tuotetta ja sekoitetaan se veteen tai hedelmämehuun. Tuotetta suositellaan otettavaksi ennen pääaterioita ruoansulatuksen parantamiseksi.