Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Novadiet Lactoferrin 30 Tablets Mast. Elementals
    -18%

    Novadiet Lactoferrina 30 purutablettia

    Normaalihinta €31,10 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €37,95
    Säästät: -€6,85
    1,04 € / 1ud
  • Novadiet Pieleskin 30 Capsules
    -26%

    Novadiet Pieleskin 30 kapselia

    Normaalihinta €24,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €32,53
    Säästät: -€8,43
    0,8 € / 1ud
  • Nutralie Glucosamine Chondroitin Complex Joints , 120 tablets
    -22%

    Nutralie Glukosamiini-kondroitiinikompleksi nivelille, 120 tablettia

    Normaalihinta €18,60 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€5,30
    0,16 € / 1ud
  • Novatech Flevifim 30Sticks
    -22%

    Novatech Flevifim 30 tikkuja

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €27,04
    Säästät: -€6,04
    0,7 € / 1ud
  • Nutergia Vegenutril Coffee Pot 300Gr.
    -26%

    Nutergia Vegenutril Cafe, 300 g:n purkki.

    Normaalihinta €26,40 8,8 € / 100gr
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €35,71
    Säästät: -€9,31
    8,8 € / 100gr
  • Nutergia Ergyphilus Plus 30 Capsules (Cooling)
    -10%

    Nutergia Ergyphilus Plus 30 kapselia (säilytetään jääkaapissa)

    Normaalihinta €12,08 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,08 Normaalihinta €13,42
    Säästät: -€1,34
    0,4 € / 1ud
  • Nutergia Vegenutril Prot.Pea Chocolate Pot 300Gr.
    -7%

    Nutergia Vegenutril Prot. Herne, suklaa, 300 g:n purkki.

    Normaalihinta €28,00 9,33 € / 100gr
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€2,21
    9,33 € / 100gr
  • Ortocel Nutri-Therapy Tryptophan 500Mg. 90 Capsules
    -30%

    Ortocel Nutri-Therapy Tryptofaani 500 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€8,40
    0,22 € / 1ud
  • Oxxy Multi 5X5Ml.
    -26%

    Oxxy Multi 5 x 5 ml.

    Normaalihinta €12,55 251,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,55 Normaalihinta €17,07
    Säästät: -€4,52
    251,0 € / 100ml
  • Oxxy Stick Plus 20Ml.
    -30%

    Oxxy Stick Plus 20 ml.

    Normaalihinta €18,00 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €25,71
    Säästät: -€7,71
    90,0 € / 100ml
  • Phytovit Nutri Basic 90Capsules
    -22%

    Phytovit Nutri Basic 90 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €21,49
    Säästät: -€4,69
    0,19 € / 1ud
  • Pinisan Cartilsamina (hainrustoa) 40 kapselia
    -30%

    Pinisan Cartilsamina (hainrustoa) 40 kapselia

    Normaalihinta €23,14 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €23,14 Normaalihinta €33,06
    Säästät: -€9,92
    0,58 € / 1ud
  • Plantapol L-Thr (L-Threonine) 90 Capsules
    -33%

    Plantapol L-Thr (L-treoniini) 90 kapselia

    Normaalihinta €19,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €28,82
    Säästät: -€9,52
    0,21 € / 1ud
  • Plantapol N-Spm 60 Capsules
    -19%

    Plantapol N-Spm 60 kapselia

    Normaalihinta €28,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €35,53
    Säästät: -€6,63
    0,48 € / 1ud
  • Plantapol Calcium+Vit.D Chocolate Flavour 60 Chewable Tablets
    -35%

    Plantapol Kalsium+D-vitamiini, suklaamaku, 60 purutablettia

    Normaalihinta €11,20 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€5,96
    0,19 € / 1ud
  • Plantapol Multivitamin 60 Tablets Mast.
    -33%

    Plantapol-monivitamiinivalmiste, 60 mastikoitua tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Colagenpol Complex 300Gr.
    -33%

    Plantapol Colagenpol Complex 300 g.

    Normaalihinta €24,70 8,23 € / 100gr
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €36,82
    Säästät: -€12,12
    8,23 € / 100gr
  • Plantapol Sinap Pol 30 Capsules
    -29%

    Plantapol Sinap Pol 30 kapselia

    Normaalihinta €37,90 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €37,90 Normaalihinta €53,27
    Säästät: -€15,37
    1,26 € / 1ud
  • Plantapol Colonpol Advanced 20Sbrs.
    -21%

    Plantapol Colonpol Advanced 20Sbrs.

    Normaalihinta €33,30 33,3 € / 1ud
    Alennushinta €33,30 Normaalihinta €42,35
    Säästät: -€9,05
    33,3 € / 1ud
  • Nutralie Ashwagandha With B6 + B12 And Rhodiola Anxiety , 60 capsules
    -24%

    Nutralie Ashwagandha, B6- ja B12-vitamiineilla sekä rodiolalla ahdistuksen hoitoon, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€6,10
    0,31 € / 1ud
  • Plantapol Oxi-Enzim 60 Capsules
    -25%

    Plantapol Oxi-Enzim 60 kapselia

    Normaalihinta €40,60 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €54,43
    Säästät: -€13,83
    0,68 € / 1ud
  • Plannatur L-Carnitine 100 Capsules
    -5%

    Plannatur L-karnitiini 100 kapselia

    Normaalihinta €25,73 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €25,73 Normaalihinta €27,08
    Säästät: -€1,35
    0,26 € / 1ud
  • Plannatur L-Glutamine 100 Capsules
    -30%

    Plannatur L-glutamiini 100 kapselia

    Normaalihinta €19,50 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,95
    Säästät: -€8,45
    0,2 € / 1ud
  • Plannatur Active Hair & Nails 60Pearls
    -28%

    Plannatur Active Hair & Nails 60 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €20,91
    Säästät: -€5,91
    0,25 € / 1ud
  • Plannatur Menoscol 60 Capsules
    -30%

    Plannatur Menoscol 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €33,28
    Säästät: -€9,98
    0,39 € / 1ud
  • Plannatur Outcandidas 90 Capsules
    -28%

    Plannatur Outcandidas 90 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €32,57
    Säästät: -€9,27
    0,26 € / 1ud
  • Polaris Cranberry 4500Mg. 100Comp.
    -7%

    Polaris Hapan vadelma 4500 mg, 100 tablettia.

    Normaalihinta €15,20 15,2 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€1,22
    15,2 € / 1ud
  • Polaris Graviola 1000Mg. 90Cap.
    -22%

    Polaris Graviola 1000 mg, 90 kapselia.

    Normaalihinta €19,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,60
    0,21 € / 1ud
  • Polaris Gaba 60Cap.
    -5%

    Polaris Gaba 60 kapselia.

    Normaalihinta €17,05 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €17,05 Normaalihinta €17,95
    Säästät: -€0,90
    0,28 € / 1ud
  • Polaris Magnesium 500Mg. 150Comp.
    -11%

    Polaris Magnesium 500 mg, 150 tablettia

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,20
    Säästät: -€1,50
    11,7 € / 1ud