• Oxxy Stick Plus 20Ml.
-30%

Oxxy Stick Plus 20 ml.

SKU-koodiOX5600229712590
Stick Plus Oxxy Oxxy, 20 ml.
Normaalihinta €18,00 90,0 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €25,71
Säästät: -€7,71
90,0 € / 100ml
Oxxy Stick Plus 20Ml.
Oxxy Stick Plus 20 ml.
Normaalihinta €18,00 90,0 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €25,71
Säästät: -€7,71
90,0 € / 100ml

 

 
20 ml:n Stick Plus Oxxy Oxxy on kätevä balsami, joka kosteuttaa ja suojaa ihoa milloin ja missä tahansa. Sen ainutlaatuinen koostumus pehmentää kuivia kohtia, halkeilevia huulia ja karheita alueita. Sopii täydellisesti taskussa tai laukussa kuljettamiseen.

Koostumus

Sheavoi, kookosöljy, jojobaöljy, ruusunmarjaöljy, kehäkukkaöljy.

Käyttöohje

Levitä suoraan halkeilevalle tai ärtyneelle iholle. Toista tarvittaessa.