• Plantapol Colagenpol Complex 300Gr.
-33%

Plantapol Colagenpol Complex 300 g.

SKU-koodiPL8424409321283
PLANTAPOL COLAGENPOL COMPLEX 300 g on ravintolisä, joka on kehitetty parantamaan hiusten ja kynsien terveyttä. Se sisältää ainutlaatuisen koostumuksen, jossa on kollageenia ja muita luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vahvistamaan ja ravitsemaan hiuksia ja kynsiä sisältäpäin. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat parantaa hiustensa ja kynsiensä ulkonäköä ja terveyttä luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €24,70 8,23 € / 100gr
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €36,82
Säästät: -€12,12
8,23 € / 100gr
Plantapol Colagenpol Complex 300Gr.
Plantapol Colagenpol Complex 300 g.
Normaalihinta €24,70 8,23 € / 100gr
Alennushinta €24,70 Normaalihinta €36,82
Säästät: -€12,12
8,23 € / 100gr

 

 
PLANTAPOL COLAGENPOL COMPLEX 300 g on ravintolisä, joka on kehitetty parantamaan hiusten ja kynsien terveyttä ja ulkonäköä. Se sisältää ainutlaatuisen koostumuksen, jossa yhdistyvät kollageeni sekä välttämättömät vitamiinit ja kivennäisaineet, jotka vahvistavat ja ravitsevat hiuksia ja kynsiä sisältäpäin. Tämä tuote auttaa edistämään hiusten kasvua, ehkäisemään hiustenlähtöä ja parantamaan kynsien laatua. Se sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat vahvemmat, terveemmät ja kauniimmat hiukset ja kynnet.

Käyttöohjeet

PLANTAPOL COLAGENPOL COMPLEX 300 g:n käyttöohje on ottaa yksi ruokalusikallinen (10 grammaa) päivässä, liuotettuna veteen tai muuhun nesteeseen. Parhaan imeytymisen takaamiseksi suositellaan ottamaan se mieluiten tyhjään vatsaan.