Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Marnys Wheat Germ Oil Food 125Ml.
    -22%

    Marnys - ruokakäyttöön tarkoitettu vehnänalkioöljy 125 ml.

    Normaalihinta €12,60 10,08 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,17
    Säästät: -€3,57
    10,08 € / 100ml
  • Marnys Soy Lecithin-Lecitmar 1200Mg. 60Pearls
    -19%

    Marnys Soijalesitiini – Lecitmar 1200 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,00 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €13,55
    Säästät: -€2,55
    0,18 € / 1ud
  • Marnys Cartimar Plus 60 Capsules
    -23%

    Marnys Cartimar Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €18,30 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,88
    Säästät: -€5,58
    0,31 € / 1ud
  • Marnys Fosginjal 30 Caps.
    -23%

    Marnys Fosginjal 30 kapselia.

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€3,73
    0,41 € / 1ud
  • Marnys Gla Complex 60Pearls
    -5%

    Marnys Gla Complex 60 kapselia

    Normaalihinta €19,40 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€1,02
    0,32 € / 1ud
  • Marnys Complex B 60Pearls
    -19%

    Marnys Complex B 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,75
    Säästät: -€3,45
    0,24 € / 1ud
  • Marnys Dulze No Sweetener Acalorico 130Ml.
    -5%

    Marnys Dulze, makeutusaineeton, kaloriton, 130 ml.

    Normaalihinta €3,80 2,92 € / 100ml
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€0,20
    2,92 € / 100ml
  • Marnys Glucohelp , 60 capsules
    -20%

    Marnys Glucohelp, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €28,38
    Säästät: -€5,58
    0,38 € / 1ud
  • Marnys Osteohelp Complex 250Ml.
    -22%

    Marnys Osteohelp Complex 250 ml.

    Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,03
    Säästät: -€4,03
    5,6 € / 100ml
  • Marnys Mar-In-Oil Salmon Oil , 150 capsules of 500 mg
    -5%

    Marnys Mar-In-Oil -lohiöljy, 150 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €19,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €20,95
    Säästät: -€1,05
    0,13 € / 1ud
  • Marnys Royal Jelly 1000Mg 20Vials
    -24%

    Marnys Kuningatarhyytelö 1000 mg 20 ampullia

    Normaalihinta €25,40 1,27 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €33,52
    Säästät: -€8,12
    1,27 € / 1ud
  • Marnys L-Carnitine 2000 Orange Flavour 20Vials
    -28%

    Marnys L-karnitiini 2000, appelsiininmakuinen, 20 ampullia

    Normaalihinta €33,80 1,69 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €47,19
    Säästät: -€13,39
    1,69 € / 1ud
  • Marnys Alerhelp 20Vials
    -25%

    Marnys Alerhelp 20 ampullia

    Normaalihinta €30,90 1,55 € / 1ud
    Alennushinta €30,90 Normaalihinta €41,32
    Säästät: -€10,42
    1,55 € / 1ud
  • Marnys L-Carnitine+Vit.B5 90 Capsules
    -26%

    Marnys L-karnitiini + B5-vitamiini 90 kapselia

    Normaalihinta €20,70 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €28,11
    Säästät: -€7,41
    0,23 € / 1ud
  • Marnys Bcaa Glutamine 20Vials
    -25%

    Marnys BCAA Glutamiini 20 ampullia

    Normaalihinta €30,14 1,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,14 Normaalihinta €40,39
    Säästät: -€10,25
    1,51 € / 1ud
  • Marnys Fitsal Sodium Free Salt Shaker 250Gr.
    -15%

    Marnys Fitsal Natriumiton suola, suolasirotin, 250 g.

    Normaalihinta €5,80 2,32 € / 100gr
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,86
    Säästät: -€1,06
    2,32 € / 100gr
  • Marnys Moringamar 60 Capsules
    -23%

    Marnys Moringamar 60 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €22,02
    Säästät: -€5,12
    0,28 € / 1ud
  • Marnys Manviox Q10 20Vials
    -25%

    Marnys Manviox Q10, 20 ampullia

    Normaalihinta €34,90 1,75 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €46,77
    Säästät: -€11,87
    1,75 € / 1ud
  • Marnys Fennel Essential Food Oil 15Ml.
    -24%

    Marnys Hinojo Elintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy 15 ml.

    Normaalihinta €11,80 78,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €15,59
    Säästät: -€3,79
    78,67 € / 100ml
  • Marnys Hypericum Oil Bio 50Ml.
    -18%

    Marnys Luomumäkikuismaöljy 50 ml.

    Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€3,20
    29,6 € / 100ml
  • Marnys Virgin Coconut Oil 350Gr. Bio Pot
    -25%

    Marnys Neitsytkookosöljy, 350 g:n purkki, luomu

    Normaalihinta €12,70 3,63 € / 100gr
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€4,30
    3,63 € / 100gr
  • Marnys Multiprotein In A Sec Canister 1470Gr.
    -10%

    Marnys Multiprotein In A Sec -purkki 1470 g

    Normaalihinta €51,90 3,53 € / 100gr
    Alennushinta €51,90 Normaalihinta €57,67
    Säästät: -€5,77
    3,53 € / 100gr
  • Marnys V-Balanced Pot 1350Gr.
    -15%

    Marnys V-Balanced -pakkaus 1350 g.

    Normaalihinta €36,84 2,73 € / 100gr
    Alennushinta €36,84 Normaalihinta €43,09
    Säästät: -€6,25
    2,73 € / 100gr
  • Marnys Omegamar 1200 60 Capsules
    -27%

    Marnys Omegamar 1200, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €29,95
    Säästät: -€8,05
    0,37 € / 1ud
  • Mahen Mas Omega 90Pearls
    -31%

    Mahen Mas Omega 90 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€13,80
    0,35 € / 1ud
  • Mahen Aqualim 500Ml.
    -31%

    Mahen Aqualim 500 ml.

    Normaalihinta €28,20 5,64 € / 100ml
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €40,71
    Säästät: -€12,51
    5,64 € / 100ml
  • Mayla Pharma Bonflex Xtra Hot Cream , 100 ml
    -39%

    Mayla Pharma Bonflex Xtra Hot Cream, 100 ml

    Normaalihinta €12,80 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€8,04
    12,8 € / 100ml
  • Mayla Pharma Bonflex Gel , 250 ml
    -39%

    Mayla Pharma Bonflex-geeli, 250 ml

    Normaalihinta €19,50 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €32,13
    Säästät: -€12,63
    7,8 € / 100ml
  • Marnys Neo Carbon 60Pearls
    -19%

    Marnys Neo Carbon 60 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€3,43
    0,24 € / 1ud
  • Marnys Lipohelp 60 Capsules
    -27%

    Marnys Lipohelp 60 kapselia

    Normaalihinta €20,80 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €28,64
    Säästät: -€7,84
    0,35 € / 1ud