• Marnys Osteohelp Complex 250Ml.
-22%

Marnys Osteohelp Complex 250 ml.

SKU-koodiMA8410885075420
MARNYS OSTEOHELP complex on 250 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on kehitetty tukemaan luiden ja nivelten terveyttä. Se sisältää ainesosia, kuten kollageenia, hyaluronihappoa, magnesiumia ja D-vitamiinia, jotka edistävät luiden normaalia tilaa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, jotka haluavat vahvistaa luitaan ja niveliään.
Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,03
Säästät: -€4,03
5,6 € / 100ml
Marnys Osteohelp Complex 250Ml.
Marnys Osteohelp Complex 250 ml.
Normaalihinta €14,00 5,6 € / 100ml
Alennushinta €14,00 Normaalihinta €18,03
Säästät: -€4,03
5,6 € / 100ml

 

 
MARNYS OSTEOHELP complex on 250 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on kehitetty tukemaan luiden ja nivelten terveyttä. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, kuten kollageenia, hyaluronihappoa, magnesiumia ja D-vitamiinia, jotka edistävät luiden ja nivelten normaalia kuntoa. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa luiden ja nivelten terveyden edistämiseksi.

Koostumus

Deionisoitu vesi, kalsiumkarbonaatti, magnesiumhydroksidi, sakeutusaineet (mikrokiteinen selluloosa, karboksimetyyliselluloosa), sinkkiglukonaatti, minttu- ja appelsiiniaromit, säilöntäaine (kaliumsorbaatti), D3-vitamiini (kolekalsiferoli), makeutusaine (acesulfaami K).

Käyttöohje

MARNYS OSTEOHELP complex 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivittäin, mieluiten ennen ateriaa. Valmisteen voi ottaa suoraan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.