• Mahen Aqualim 500Ml.
-31%

Mahen Aqualim 500 ml.

SKU-koodiMA8436015144118
MAHEN AQUALIM 500 ml on ravintolisä, joka on saatavana karkkeina tai purukumina ja joka auttaa ylläpitämään kehon riittävää nesteytystä. Se on valmistettu luonnollisista ainesosista ja maistuu hyvältä. Se sopii erinomaisesti niille, jotka etsivät käytännöllistä ja maukasta tapaa pysyä nesteytettyinä päivän aikana.
Normaalihinta €28,20 5,64 € / 100ml
Alennushinta €28,20 Normaalihinta €40,71
Säästät: -€12,51
5,64 € / 100ml
Mahen Aqualim 500Ml.
Mahen Aqualim 500 ml.
Normaalihinta €28,20 5,64 € / 100ml
Alennushinta €28,20 Normaalihinta €40,71
Säästät: -€12,51
5,64 € / 100ml

 

 
MAHEN AQUALIM 500 ml on siirappimuotoinen ravintolisä, jota käytetään auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, voikukkaa ja koivua, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Tämä tuote auttaa parantamaan munuaisten toimintaa ja vähentämään nesteen kertymistä, mikä edistää myrkkyjen poistumista ja painonpudotusta. Suositeltava annos on 10 ml päivässä vedellä laimennettuna, mieluiten aamulla.

Koostumus

Hevosenhäntä

Sillä on diureettinen vaikutus, joka auttaa torjumaan elimistöön kertynyttä nesteen kertymistä.
Antioksidanttien lähde.


Artisokka

Artisokalla on puhdistavia ominaisuuksia.
Se sisältää inuliinia, joka auttaa säätelemään verensokeria.


Voikukka

Voikukka on runsaasti A-, C-, E- ja K-vitamiineja.
Voikukka sisältää runsaasti mineraaleja, kuten rautaa, kalsiumia, magnesiumia, kaliumia ja piitä.
Se edistää ruoansulatusta ja auttaa stimuloimaan mahahappojen tuotantoa.


Mustajuuri

Mustareti on ruoansulatusta edistävä, virtsanpoistoa edistävä ja antioksidanttinen.
Se on C- ja B-vitamiinien sekä mineraalien, kuten fosforin ja sinkin, lähde.


Vesi, luumukonsentraatti (Prunus domestica), hevosruohon (Equisetum arvense) vesi-alkoholiuute, ortosifonin (Orthosiphon stamineus) vesi-alkoholiuute, artisokan (Cynara scolymus) tiivistetty uute, voikukan (Taraxacum officinale) vesi-alkoholiuute, vesi-alkoholiuute mustasta retiisistä (Raphanus sativus), vesi-alkoholiuute sarsaparillasta (Smilax officinalis), sitruunan aromi, vesi-alkoholiuute garciniasta (Garcinia cambogia), karvanjuuren (Arctium lappa) vesi-alkoholiuute, punateen (Camellia sinensis) kuivauute, pyhän piikin (Cnicus benedictus) kuivauute, pähkinäpuun (Juglans regia) kuivauute, Säilöntäaineet: kaliumsorbaatti ja natriumbentsoaatti, happamuuden säätöaine: sitruunahappo, makeutusaine: stevioliglykosidit, jotka on saatu Stevia rebaudiana -kasvin kuivauutteesta (Stevia rebaudiana), kromikloridi.

Käyttöohje

MAHEN AQUALIM 500 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuotetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.